Seriale

Wayward Pines warto? Bo coś gadaliście, ale nie chce mi się szukać szczegółów...

Wg mnie nie warto, dałem sobie spokój po kilku odcinkach. Ponoć i tak serial dostanie/dostał cancela. Bornowi się spodobał.
Jak już czegoś fajnego i tajemniczego szukasz to może Leftovers spróbuj, chyba, że już widziałeś.
 
Dla mnie TD jak do tej pory mocne 2/10. Dialogi chyba mają za zadanie usypiać widza. Gdyby nie Rachel to już bym sobie ten serial odpuścił.
 
Mi tam się Wayward Pines nawet podobało w całości. Zaskoczony byłem tym jak się to rozwinęło.
Leftovers też fajne, ale dużo spokojniejsze.

Czas na TD, The Strain i Last Ship ;]
 
Nierówny ten Mr. Robot - odcinki, które są po prostu okej mieszają się z rewelacyjnymi - 1, 4 czy ostatni.
 
TD 2 mi się podoba, mimo dużej krytyki, z którą się zmaga. Kupuję Farrella, a nawet Vaughna którego wcześniej nie trawiłem. Z radością czekam na kolejne odcinki
 
Mnie wkurza, że chyba po piątym epie zmienili creditsy. Zdecydowanie bardziej podobała mi się ta pierwsza wersja Cohena. Trzeci sezon jest praktycznie zaklepany.
 
Dzis wyszlo Wet Hot American Summer. Oczywiscie caly sezon od Netflixa. Zapowiada sie bardzo fajna, wakacyjna komedyjka. Tylko czekac na napisy.
 
E="Tar-Ellendil, post: 1058790, member: 3266"]Chodzą pogłoski, że HBO ma w planach 8 sezonów Gry o Tron i prequel.[/QUOTE]
Czyli całkiem utną akcje ? Przecież Martin jeszcze dwie książki chce napisać, a ma być jeszcze wątek żelaznych wysp wcisnięty.
 
E="Tar-Ellendil, post: 1058790, member: 3266"]Chodzą pogłoski, że HBO ma w planach 8 sezonów Gry o Tron i prequel.
Czyli całkiem utną akcje ? Przecież Martin jeszcze dwie książki chce napisać, a ma być jeszcze wątek żelaznych wysp wcisnięty.[/QUOTE]

Z początku mówiło się o 7 sezonach czyli jest lepiej. Teraz się zaczynają zdjęcia do kolejnego sezonu, a książki nowej jeszcze nie ma. Więc raczej serial teraz robi wszystko na własną rękę i to co wiedzą od GRRM.
 
W chuja leci to HBO, chcą zrobić telenowele. Trzeba umieć zakończyć serial, szkoda, ze nie idą śladem Breakin Bad, no ale serial AMC to inna para kaloszy, do której GoT nigdy się nie zbliży.

Oglądał ktoś? Jak jakiś czas temu wrzucałem trailer do pierwszego sezonu, to wydawało mi się, ze będzie to kolejna głupia komedyjka, a wyszedł bardzo fajny tytuł.
 
W chuja leci to HBO, chcą zrobić telenowele. Trzeba umieć zakończyć serial, szkoda, ze nie idą śladem Breakin Bad, no ale serial AMC to inna para kaloszy, do której GoT nigdy się nie zbliży.

Oglądał ktoś? Jak jakiś czas temu wrzucałem trailer do pierwszego sezonu, to wydawało mi się, ze będzie to kolejna głupia komedyjka, a wyszedł bardzo fajny tytuł.


Akurat większość się zgadza z tym, że GOT ma za mało odcinków i wątek książek jest zbyt skrócony i źle opowiedziany.

BB miało tylko 5 sezonów, ale były te sezony dłuższe poza pierwszym.
 
A to nie jest tak, że HBO wie, jak to wszystko ma się zakończyć bo Martin im powiedział na wypadek jakby kojfnął? Coś takiego gdzieś widziałem.

@Gambit Ja oglądałem, bardzo przyjemny serial, fajnie się ogląda.
 
Akurat większość się zgadza z tym, że GOT ma za mało odcinków i wątek książek jest zbyt skrócony i źle opowiedziany.

Prawda, ale taką strategię przyjęli D&D wraz z HBO żeby serial był watchable dla hamburgerów. Co niby da wydłużenie serialu o np. kolejne dwa sezony? GoT to kura znosząca złote jaja i nie dziwię się HBO, że chcą na tej marce ugrać jak najwięcej, ale obawiam się, że straci na tym sam serial, który oprze się na cliffhangerach i wątkach z dupy wywołujących gównoburzę. Do prequela nie mam zastrzeżeń.

@Mojso twórcy wiedzą, jak Martin chce zakończyć książki, jednak od teraz większość tego co zboaczymy w GoT to czysta fantazja duetu D&D mogąca nie mieć za wiele wspólnego z nadchodzącymi książkami.
 
Nie wiem jak wy, ale ja w ogóle nie czuje, żeby całość historii w GOT zmierzała ku końcowi.

Oby nie, jakoś mi nie pasuje jedna rozstrzygająca bitwa z trupami pod murem. Mur musi paść i powinna nastąpić długa rzeźnia.
 
Back
Top