Seriale

Odnośnie Twojej odpowiedzi, spójrz na swoją sygnaturę. To jest moja odpowiedź, jeżeli chcesz być tak brutalny i zepsuć mi życie :ashamed:
 
Jaranko: Vega planuje nakręcić Pitbula 2. Oczywiście zalecam zignorowanie filmu i poczekanie na serial.
 
Jeszcze jeden (a może dwa) plus odrestaurowania Przyjaciół xD

ueGUyZf.jpg

oNXSg2D.png

EmFrVgT.png

WmTUN1e.png

Zre9tqg.png

x758jy3.png

QDtpLtA.png

R9XN8Xz.png

4YV1f5Q.png
 
Od jutra chce oglądać Przyjaciół właśnie. Ktoś poleci jakąś dobrą stronkę na której jest ten serial z napisami, w dość dobrej jakości?
 
"Zwiastun i zdjęcia z serialu Sense8 produkcji Wachowskich!

Do sieci trafił pierwszy trailer nowego serialu Netflixa zatytułowanego „Sense8”, którego cały 1 sezon będzie można obejrzeć już w czerwcu.

„Sense8” to produkcja science-fiction opowiadająca o ósemce pozornie zwykłych ludzi, mieszkających w różnych krajach. Każde z nich przeżywa stratę kogoś bliskiego co doprowadza do niesamowitego zjawiska - mimo, że dzieli ich tysiące kilometrów nawiązują ze sobą silną telepatyczną więź. Ich dar szybko okazuje się być przekleństwem - bohaterów ściga tajemnicza organizacja, której celem jest ich wyelimnowanie

W serialu zagrają: Brian J. Smith, Tuppence Middleton, Jamie Clayton, Miguel Angel Silvestre, Tina Desai, Doona Bae, AML Ameen i Max Riemelt. Pierwszy sezon ma mieć 12 odcinków. Obok rodzeństwa Wachowskich za serial odpowiadają J. Michael Straczynski i Grant Hill."



http://tvnights.pl/content/show/article/417
 
kurwa Daredevila zacząłem oglądać. nie ma chyba lepszego serialu w tym momencie jeśli chodzi o komiksy, przedstawianie postaci mega, ale to samemu trzeba zobaczyć. :) netflix robi robotę!!!

@Tar-Ellendil @Mort rozwińcie, ja uwielbiam czytać sobie takie spoilery, bo przez książki nie przebrnę. :) co do Barristana to nie wiem czemu się dziwicie, autorzy serialu zapowiadali, że będą mieszać i nie będzie wszystko jak w książce.
 
No dobra, niech mieszają, ale Barristana :sad:? Przez 5 sezonów nie było ani jednej sceny jak on walczy, teraz wchodził pięknie jak nóż w masło, to było świetne... i go kurwa uśmiercili? Liczę, że okaże się w następnym odcinku,że Barristan żyje
 
No dobra, niech mieszają, ale Barristana :sad:? Przez 5 sezonów nie było ani jednej sceny jak on walczy, teraz wchodził pięknie jak nóż w masło, to było świetne... i go kurwa uśmiercili? Liczę, że okaże się w następnym odcinku,że Barristan żyje

Wybacz...

 
No dobra, niech mieszają, ale Barristana :sad:? Przez 5 sezonów nie było ani jednej sceny jak on walczy, teraz wchodził pięknie jak nóż w masło, to było świetne... i go kurwa uśmiercili? Liczę, że okaże się w następnym odcinku,że Barristan żyje
sam aktor potwierdził, że to koniec przygody z GoT.
 
Skonczylem wlasnie The Affair - bardzo dobry serial. Cos pomiedzy dramatem, romansem, a kryminalem. Bardzo fajna odskocznia od reszty podobnych do siebie seriali. Swietna gra aktorska, nietuzinkowa fabula i fajnie pokazany romans - pol odcinka jak to widzi facet, pol odcinka kobieta (tak w skrocie).
 
Ja mam narazie do torrentów, ale jakość słaba bo 299mb tylko waży....

Game of Thrones S05E05 HDTV x264-ASAP[ettv]
 
Pobrałem 3,5GB wersję, ale nie ma napisów...

Game.of.Thrones.S05E05.1080p.HDTV.x264-SNEAkY

Sorry za dubla, poprzedni post można będzie usunąć lub połączyć w całość z tym.
 
kurwa Daredevila zacząłem oglądać. nie ma chyba lepszego serialu w tym momencie jeśli chodzi o komiksy, przedstawianie postaci mega, ale to samemu trzeba zobaczyć. :) netflix robi robotę!!!

@Tar-Ellendil @Mort rozwińcie, ja uwielbiam czytać sobie takie spoilery, bo przez książki nie przebrnę. :) co do Barristana to nie wiem czemu się dziwicie, autorzy serialu zapowiadali, że będą mieszać i nie będzie wszystko jak w książce.

po prostu Bran stanie się drzewem - właściwie to wrośnie w taki tron pod ziemią i będzie miał dostęp do przeszłości/przyszłości poprzez 'oczy' czardrzew
 
po prostu Bran stanie się drzewem - właściwie to wrośnie w taki tron pod ziemią i będzie miał dostęp do przeszłości/przyszłości poprzez 'oczy' czardrzew
o jeez, ale kombinacje. ale będzie kocurem przez to? :D
 
o jeez, ale kombinacje. ale będzie kocurem przez to? :D

Oczywiście, Martin nie raz wspominał, na kim czerpał inspirację przy tworzeniu postaci Brana :lol:
 
-Kurna ,zawsze lubiłem Joraha ,ale tera go polubiłem dużo bardziej.Mam nadzieje że się wyliże z tego.Kurna ,musi być zdolny do walki i wolałbym jeżeli ma umrzeć to jakoś w walce.W ogóle ,jak Tyrion zapytał czy go dotknął kamienny człowiek ,powiedział nie to ulżyło mi (myślałem że dotknął) ,a potem kurna…
-Roose i Ramsay nawet się wzruszyłem,Roose walczy ze Stannisem o tytuł ojca westeros
-nigdy mi nie było bardziej żal Theona bardziej niż wtedy gdymial Sansę przepraszać
-Kurna Daenerys mówi ,Barristan Śmiały,a zginął zaszlachtowany przez tchórzy w maskach .Kurna to oni sami takie dialogi tworzą ,a nie wiedzą co czynią.Hipokryzja D&D .Odcinek spoko,ale brakowało Bronna i Jaime’a
 
Jak dla mnie opowiastka robi sie zbyt przeciagana, a wiekszosc widzow juz dawno stwierdzila, ze zima w najblizszych latach nie nadejdzie.
 
Back
Top