SŁODZIAK???

Nie pytał,brakło czasu na wiele pytań,dzwonili trzynastolatkowie z pytaniem o typy na walkę Alistera z Lesnarem,albo filozof z pytaniem dlaczego nie ma jednego mistrza świata mma jak na olimpiadzie.To bolączka "otwartych" audycji,ale cóż...Było wiele innych pytań rzecz jasna,ale z najciekawszych acz powatarzanych juz to octagon/ring i ilość rund na gali.No i temat: Najman,Pudzian w dużej mierze zapełnił czas antenowy.
 
@Kalogero, dzięki za info, mam nadzieje że w najbliższym czasie wrzucą ten wywiad na boxingnews to posłucham :)
 
Żałosne jest to co ten człowiek wyczynia. Ah, internet powinien być udostępniany osobom o conajmniej przeciętnej inteligencji...
 
jego się po prostu nie da nie lubić, jest jak lekko upośledzony kuzyn, który jednocześnie budzi litość i śmiech.
 
dobra przyznaje sie :D zazdroszcze mu w chuj, jestem zwykłym hejterem ! tyle lasek lubi jego profil, zawsze tak chciałem być w centrum ! do tego ten niepowtarzalny styl, prosto z brudnych ulic brooklynu, te kocie ruchy...ahhh te kilogramy nadwagi i ta astma gdy wejdzie trzy stopnie po schodach... jak Bóg mógł dać tyle zalet jednemu człowiekowi. To niesprawiedliwe ! ja mam tylko swój internet i mogę pluć żółcią.
 
381458_308845502460687_302777643067473_1313301_828244748_n.jpg




Zazdrość was zżera.
 
Fajna dziara ;) co bedzie jak go z pracy wywala?



P.S Juz wiem-pewnie przerobi na alfabet bo bedzie mial tyle miejsca :)



Sikor i dziubek bez komentarza.
 
Zabawny w tym zdjęciu nie jest ani zegarek, ani dziubek, ani "gangsterska" poza naszego słodziaka, tylko fakt, że do fotki pozuje z tylko jednym podciagniętym rękawem :) nie ma to jak lansik na tatuaż ...
 
Ledwo co zegarek dopiął, jest tyle lepszych ludzi na jego miejsce a on z siebie takiego błazna robi.
 
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=224002724335911&set=a.143110725758445.29397.143109605758557&type=1&theater







:-)
 
Hahaha Cinek! życzę Ci, mnóstwo przeraźliwej nuuuudy i tyle samo alkoholu ;)
 
okej, to nagram:) musze tylko pogadac z kolezka co ma sprzet i jazda:)) i mó°wie z góry, chuj mnie obchodzi czy on jest sławny czy nie, ja juz praktycznie nie nagrywam niech to będzie pożzegnalny cebeka:)



haha ale ze mnie debil!
 
Dziś na strefia faan przyglądnąłem sie Słodzikowi bardziej i oceniłem jego pracę i zaangażowanie w temat. Mimo krytyki co do image gościa - musze przyznać, że gadane ma i sobie w miarę radzi - także niech każdy z Was zerknie teraz w lustro (ja właśnie patrzę i mimo ,że najebany, stwierdzam ,że krytyka w Polsce to chleb powszedni - szkoda :-))
 
O lol widzę że mój komentarz się znalazł nawet w tym artykule tylko kto im pozwala go tam zamieszczac?;p



Następnym razem może lepiej zachowam pewne zdanie dla siebie bo widzę że pare osób lubi tu pewnie poszpiegowac.
 
Back
Top