1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Runmageddon

Discussion in 'Bike Or Die' started by kapusta, Jun 15, 2016.

1. Scurvol

Scurvol ONE FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,438
    Zdobyte Lajki:
    3,481
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Punta del Este
    Home Page:
    Jako, ze impreza jest na trasie mojej rowerowej rutyny to cyknalem kilka zdjec. Tak wiem robione pindolem i Pedziszewski sie chowa :wink:
    Trasa, gotowa, trwaly jeszcze jakies dodatkowe prace, infrastruktury pobocznej.

Takie przeszkody to ja z naskoku pokonuje nawet ich nie dotykajac :star wars:

wiecej fotek nie zrobilem bo mnie chamstwo na trase nie chcialo wpuscic poza tym oddychalem rekawami takze checi tez nie bylo.
    Ogolnie sadzac po miejscach na parkingu, wiara zaczyna sie zjezdzac. Nie wiem skad jestescie ale impreza dosyc blisko od stacji SKM Gdynia-Orlowo. Start na terenie stadnini koni vis a vis C.H. Klif. (jakies 300-400metrow od stacji). Wpadne, chyba przyswirowac jarzabka. POWODZENIA, jest sie, w sumie czym zmeczyc! :smile:

2. kaczka41

kaczka41 NoLife FC

Komentarze:
    36,072
    Zdobyte Lajki:
    28,246
    Punkty:
    3,190
    Czarodziej, kurwa:benny:

Scurvol likes this.
  3. Scurvol

Scurvol ONE FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,438
    Zdobyte Lajki:
    3,481
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Punta del Este
    Home Page:

kaczka41 likes this.
  4. kaczka41

kaczka41 NoLife FC

Komentarze:
    36,072
    Zdobyte Lajki:
    28,246
    Punkty:
    3,190
    A jaka pogoda u Was? Bo u.mnie wieje, zwłaszcza blisko kanału. Jak spieszylem się z roboty na prom,to akurat pod wiatr jechałem i kląłem w myślach

5. Scurvol

Scurvol ONE FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,438
    Zdobyte Lajki:
    3,481
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Punta del Este
    Home Page:
    pochmurnie ale bez deszczu, wiatr jak na 3M, bardzo umiarkowany, nie przeszkadzal w jezdzie a to juz jest ewenement wart odnotowania. Mozliwe, ze do nas dopiero dojdzie, pozniej. Zyjemy, w sumie w podobnym klimacie wiec pogoda zmienia sie jak w kalejdoskpie. To nie to samo co w glebi Polski. Czlowiek do tej calorocznej pizdziawki (wiatr) sie przyzwyczail ale jak byla u mnie znajoma z Gliwic to sie w szok wjebala, ze co tu tak caly czas wieje? No kurwa, lepiej niech wieje jak ma sie okna myc co 3dni bo wyngiel smrodzi :wink:. Suma sumarum wiatr jak na Gdynie slabiusienki.

kaczka41 likes this.
  6. kapusta

kapusta Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,626
    Zdobyte Lajki:
    1,674
    Punkty:
    1,190
    Ludzi bedzie masa bo ogólnie rekord frekwencji, razem prze weekend bedzie startować 5 tyś ludzi. Jutro 3,5 i 1,5 w niedziele. Ja juz pakiet odebrałem.

7. Scurvol

Scurvol ONE FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,438
    Zdobyte Lajki:
    3,481
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Punta del Este
    Home Page:
    o zesz... sporo ludu, bedzie trzeba samochod raczej odpuscic. Od ktorej start?

8. kapusta

kapusta Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,626
    Zdobyte Lajki:
    1,674
    Punkty:
    1,190
    chyba o 9, my startujemy o 10 40

9. kapusta

kapusta Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,626
    Zdobyte Lajki:
    1,674
    Punkty:
    1,190
    @Scurvol jest jakieś miejsce w poblizu klifu gdzie mogą puszczać ksw?

10. Scurvol

Scurvol ONE FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,438
    Zdobyte Lajki:
    3,481
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Punta del Este
    Home Page:
    sprobuj w C.H. Klif, tam raczej na bank gdzies beda puszczac. Sa puby, w srodku, vis a vis stadniny koni obok stacji SKM, rzut beretem od STARTU(doslownie) nie da rady nie zauwazyc :wink: Podejrzewam, ze jak przyjechales autem to zostawiles je na ich parkingu

11. rash

rash BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,080
    Zdobyte Lajki:
    1,102
    Punkty:
    290
    Hej, hej! Gliwice i nasz węgiel to ty zostaw w spokoju :poke:
    Plan podróży mam właśnie taki - do Sopotu pociągiem, potem SKM do Orłowa i jestem. Jeszcze zdążę KSW obejrzeć na Polsacie Sport i ruszam.

12. kapusta

kapusta Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,626
    Zdobyte Lajki:
    1,674
    Punkty:
    1,190
    Bieg jak na rekruta dosyć ciężki i długi. Pomimo iż czas ok 10 min gorszy niż w Warszawie to jednak czuć różnice na plus w zasadzie bez przerw wszystko przebiegnięte. @rash ok 15min lepiej, ale lata w lżejszej wadze :mamed: Po przemyśleniu w Myślenicach jednak tylko Hardcore, lepiej się trochę pobawić i pocieszyć biegiem niż stresować i zajechać na maxa.
    17861948_1735954719755333_6391189422993871393_n (1).jpg

Przemek likes this.
  13. rash

rash BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,080
    Zdobyte Lajki:
    1,102
    Punkty:
    290
    Gdynia była dość ciężka, wracałem dość zmęczony, dodatkowo pechowa decyzja o bieganiu w krótkich spodenkach skończyła się tak, że miałem całe zdarte nogi.
    No i zgubiłem chip pomiarowy, ale na szczęście po wymianie maili ekipa runmageddonu dodała mój szacunkowy czas do listy :)
    @kapusta jak biegłeś classica w Myślenicach to w jakich butach? Zwykłych biegówkach czy jakichś bardziej pod górki? No i nie wiem co z moim wypadem na wolontariat bo na razie to gdzie nie zadzwoniłem to nie ma miejsc noclegowych, a bez tego to w ogóle lipa. Nawet z dotarciem na sam bieg.

14. kapusta

kapusta Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,626
    Zdobyte Lajki:
    1,674
    Punkty:
    1,190
    Biegłem w zwykłych butach do biegania, ale wzdłuż górskich potoków i Raby się strasznie ślizgałem. Tutaj już lepiej załozyć leginsy i bluzke na długi rękaw, właśnie podczas tamtego clasica się strasznie pociąłem. Miałem się przygotowywać, ale przezostatni tydzień zupełnie nie miałem czasu. Dlatego ciesze się że jednak tylko hardcora będę biegł. Widziałes zdjecia? sporo mamy wspólnych ze startu, ale ogólnie innych też sporo jest.

15. rash

rash BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,080
    Zdobyte Lajki:
    1,102
    Punkty:
    290
    Wspólnych ze startu? Widziałem trochę zdjęć i oprócz tych z bike life, to chyba nie było przynajmniej mnie w ogóle :D
    Buty chyba wezmę zwykłe biegówki. Ślizganie, ślizganiem ale nie ma co ryzykować obtarć, a długie rękawki to już po Gdyni wiem żeby nosić.

16. kapusta

kapusta Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,626
    Zdobyte Lajki:
    1,674
    Punkty:
    1,190
    A ja gdzieś znalazłem, ale juz nie wiem które skąd, w weekend Ci wrzuce na maila.
    Ja tez zwykłe buty. Od czasu biegu w Gdyni nie robiłem nic, dopiero dziś pierwszy raz rower. Do tego cały czas mnie boli palec który wybiłem albo coś innego mi się stało na jednej z pierwszych przeszkód. Ale jeszcze półtorej tygodnia ma. Ja sie zapisałem ostatecznie na Hardcora na 11, ale lipa bo ostatecznie muszę być w pracy 2 maja.

17. kapusta

kapusta Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,626
    Zdobyte Lajki:
    1,674
    Punkty:
    1,190
    @rash wiesz juz jak będziesz leciał? jaki plecak? ile żeli? co poza nimi?
    @MysticBęben @Comber @Orest jest jakiś bus z Malopolski Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka 18 do Myślenic?

Coraz bardziej boję się biegu ze względu na palec, który cały czas boli i chwyt przez to jest slaby.

18. Comber

Comber UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,756
    Zdobyte Lajki:
    12,005
    Punkty:
    1,190
    Co chwile coś jeździ. Niestety nie wiem, z którego stanowiska, ale najbardziej popularny jest Szwagropol. Tutaj masz rozkład, ale niestety stanowiska nie są określone http://rozklady.mda.malopolska.pl/

kapusta likes this.
  19. kapusta

kapusta Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,626
    Zdobyte Lajki:
    1,674
    Punkty:
    1,190
    Dzięki wielkie! Wiedziałem ze jezdzą, ale nie wiedziałem czy z tego dworca też. :beer:

20. rash

rash BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,080
    Zdobyte Lajki:
    1,102
    Punkty:
    290
    Plecak taki z decathlonu, najtańszy chyba jaki można. Wchodzi chyba z 1,5 - 2L wody. Zaleje domowym izotonikiem - woda, sok z cytryny, miód i szczypta soli. Całkiem fajne w smaku i jak biegałem z takim napojem to wszystko było ok. Tylko nie wiem co z tym plecakiem zrobię przy zasiekach, czołgam się tak ciulato, że bez plecaka zdarza mi się zahaczyć plecami/tyłkiem o drut kolczasty :>
    Z żelami sam nie do końca wiem, zabiorę do plecaka 12 (mam w sumie 3 rodzaje, "zwykłe" typowo węglowe, z kofeiną i z witaminami) a do tego dwie małe czekolady. No i będę wcinał i pił co tylko będzie można na punktach żywieniowych. Do tego ładuje się magnezem, bo ostatnio skurcze mnie zeżarły na końcówce hardkora.

Tak szczerze, to zaczynam odczuwać respekt przed tym dystansem. Póki ostro trenowałem czy bieganie, czy podbiegi to byłem przekonany, że dam radę bez problemu. Machnąłem choćby 30km z podbiegami w 2:26, albo trzaskałem po 30 naprawdę ostrych i długich podbiegów na treningu. No czułem moc, ale jak teraz odpoczywam (musiałem odpuścić mocne treningi parę dni wcześniej niż planowałem) i wczoraj poszedłem machnąć takie ~6km rozbieganie to kurde mam wrażenie, że nic nie zostało z tej mocy. Mam nadzieję, że to tylko przejściowe bo liczyłem na ten dynamit w nogach (siłę, szybkość, wytrzymałość itp) bo jak zwykle jeśli chodzi o przeszkody, to będzie to wyglądało słabo. Co prawda coś tam poćwiczyłem plus robię od jakiegoś czasu ćwiczenia mające wzmocnić bark (niby ćwiczenia z dupy ale czuje, że jest efekt, bark stabilny jakby nigdy nie było kontuzji), ale to kropla w morzu pracy jaką musiałbym wykonać żeby siła wyraźnie podskoczyła.

W ogóle to po biegu zaraz się będziesz zmywał? Bo ja dojazd mam tak, że nocuje w Krakowie i rano (6:10 albo 6:40) szwagropolem do Myślenic. Powrotu jeszcze nie planowałem :)

Share This Page