Romero Rumble??

an_di

Jungle Fight
Lightweight
ciekawe jak wypadło by takie zestawienie zawodników
Walka mogła by byc dobra
Kategoria wagowa tez nie powinna być chyba jakimś mega problemem

Ktoś chciałby to zobaczyć ??
 
Ja to bym obejrzał Rumble vs Rory MacDonald
Eventualnie Sea lvl Cain vs Rory
Od czapy Ngannou vs Rory

Masz jakiś problem z Rorym ??

Komentarz totalnie nie w temacie ale pewnie naskrobales go bo jakiś czas temu mieliśmy jakaś wymianę komentarzy przy okazji ostatniej walki Rorego

Poszukaj apteki w pobliżu może maja maść
 
Masz jakiś problem z Rorym ??

Komentarz totalnie nie w temacie ale pewnie naskrobales go bo jakiś czas temu mieliśmy jakaś wymianę komentarzy przy okazji ostatniej walki Rorego

Poszukaj apteki w pobliżu może maja maść
Skoro gadamy o zestawieniach bez sensu, podałem kilka. A że Rory to przypadek, ot walki które nie maja sensu. Nawet zapomniałem że z tobą pisałem, nie był to jakiś szczególnie ważny element mojego dnia, więc już dawno zapomniałem. Cieszę się że tobie zostało na dłużej :)
 
Skoro gadamy o zestawieniach bez sensu, podałem kilka. A że Rory to przypadek, ot walki które nie maja sensu. Nawet zapomniałem że z tobą pisałem, nie był to jakiś szczególnie ważny element mojego dnia, więc już dawno zapomniałem. Cieszę się że tobie zostało na dłużej :)

dość szybko skojarzyłem dlaczego podałeś trzy walki gdzie w każdej jest Rory

To raczej kwestia bystrości umysłu i szybkości kojarzenia a nie kwestia ze zaistniałeś w moim życiu swoim wpisem
 
ciekawe jak wypadło by takie zestawienie zawodników
Walka mogła by byc dobra
Kategoria wagowa tez nie powinna być chyba jakimś mega problemem

Ktoś chciałby to zobaczyć ??
Widziałeś ostatnie zdjęcia Rumbla? Waga byłaby problemem.
 
dość szybko skojarzyłem dlaczego podałeś trzy walki gdzie w każdej jest Rory

To raczej kwestia bystrości umysłu i szybkości kojarzenia a nie kwestia ze zaistniałeś w moim życiu swoim wpisem
I każda z tych walk jest równie bez sensu, co walka Romero z Rumblem, który lata w okolicy górnego limitu HW oraz siedzi na emeryturze. Z powagą wolę pisać o realnych do zrealizowania walkach, które mogą sie odbyć ze względu na aktywność obu zawodników, powroty z zawieszeń (wraca niedługo Chad Mendes) czy nawet ta sama kategoria wagowa. O innych walkach lepiej nie wypowiadać się.
Z racji że piszesz o bystrości umysłu, zapewne zrozumiesz moje intencje i zdanię o tym temacie, jeśli wkleję linka do tematu Fantasy Matchmaking, który traktuje o zestawieniach które mogłby się odbyć, a na które nie trzeba zakładać odrębnego tematu.
http://cohones.mmarocks.pl/threads/fantasy-matchmaking.5765/
:)
 
Widziałeś ostatnie zdjęcia Rumbla? Waga byłaby problemem.
Owszem obecnie Rumble jest mocno zapuszczony natomiast gdyby zrobił wagę jak wcześniej to patrząc na ostatnie problemy romero z waga może by się spotkali gdzieś
 
I każda z tych walk jest równie bez sensu, co walka Romero z Rumblem, który lata w okolicy górnego limitu HW oraz siedzi na emeryturze. Z powagą wolę pisać o realnych do zrealizowania walkach, które mogą sie odbyć ze względu na aktywność obu zawodników, powroty z zawieszeń (wraca niedługo Chad Mendes) czy nawet ta sama kategoria wagowa. O innych walkach lepiej nie wypowiadać się.
Z racji że piszesz o bystrości umysłu, zapewne zrozumiesz moje intencje i zdanię o tym temacie, jeśli wkleję linka do tematu Fantasy Matchmaking, który traktuje o zestawieniach które mogłby się odbyć, a na które nie trzeba zakładać odrębnego tematu.
http://cohones.mmarocks.pl/threads/fantasy-matchmaking.5765/
:)

Napisałem o tej walce bo był bym ciekaw jej przebiegu
Dwóch silnych krępych zawodników z kowadłem w łapie solidnymi zapasami
Od tego jest forum żeby pisać i nikt polemizować mi nie zabroni a walka ta nie jest taka abstrakcja jak napisałeś Ty tzn, Rory z Predatorem
O GSP tez było sporo pisania i nadal jest mimo ze nie jest aktywny wiec nie widzę problemu i z ta polemika

Chyba masz ból dupy ze Lima stracił pas
Dwa razy był z góry w tamtej walce i mimo ze rory już nie miał nogi i tak dał rade tego nudnego Brazylijczyka ogarnąć

Dzięki za link aż tak bardzo nie siedzę na tym forum i nie wiedziałem ze takie coś ma swój temat
A nie mam wzwyczaju wertować tysiąca postów w celu sprawdzenia czy ktoś już podobnego nie napisał czy nie wspomniał gdzieś
 
Chyba masz ból dupy ze Lima stracił pas
Nope, Lima jest mi równie obojętny, co jego bezbarwny brat. Taka sama średnio-nijaka półka, w tej walce przypadkowo byłem za nim, ogólnie mi powiewa gdzie walczy.... Ale to rory musiał w tej walce uciekać się do Lay & Pray, by dociągnąc do końca :) z Limą :) Niczym Jon Fitch za najlepszych czasów

Nie zakazuję, ot wyjasniłem tylko, że poważne dyskusję wolę prowadzić o walkach realnych. Reszta to moje niepoważne wpisy. Jedynym poważnym wpisem ode mnie w tym temacie, jest moja opinia o Limie wyżej i link do tematu. Resztę należy traktować z mocnym przymróżeniem oka :)
 
Rumble KO, a tak w ogóle ta walka
200.gif
 
Nope, Lima jest mi równie obojętny, co jego bezbarwny brat. Taka sama średnio-nijaka półka, w tej walce przypadkowo byłem za nim, ogólnie mi powiewa gdzie walczy.... Ale to rory musiał w tej walce uciekać się do Lay & Pray, by dociągnąc do końca :) z Limą :) Niczym Jon Fitch za najlepszych czasów

Nie zakazuję, ot wyjasniłem tylko, że poważne dyskusję wolę prowadzić o walkach realnych. Reszta to moje niepoważne wpisy. Jedynym poważnym wpisem ode mnie w tym temacie, jest moja opinia o Limie wyżej i link do tematu. Resztę należy traktować z mocnym przymróżeniem oka :)

Uciekał jak widać skutecznie
A lima nie potrafił kulawego lisa skończyć mając dosiad
 
Back
Top