1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Rękawice bokserskie TOP KING szybko się niszczą

Discussion in 'Opinie i Testy' started by czarkon, Dec 9, 2017.

1. czarkon

czarkon Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    6
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Kupiłem rękawice TOP KING super star air red kosztowały mnie sporo pieniedzy cos prawie 500zl. Uzywam ich od niedawna. Jestem zdzwiony że grafika strasznie szybko się zdziera a sama skóra traci swój pierwotny stan tzn wydaje się jakby zaraz miała się zniszczyć / pęknąć. Miałem wcześniej rękawice master i trzymały się dużo lepiej nawet po dłużo dłuższym i intensywniejszym użytkowaniu ich. Zastanawiam się czy te rękawice tak mają i ile mogą jeszcze wytrzymać. Rękawice kupiłem w ULTRAFIGHT jest to duży sklep stacjonarny oraz internetowy. Pytałem się przed zakupem sprzedawcy czy na pewno rękawice są oryginalne otrzymałem potwierdzenie że tak. Rękawice w momencie jak przyszły robiły wrażenie oryginalnych i nawet nie miałem wątpliwości o to ale muszę powiedzieć że po tak krótkim okresie tak szybko tracą na swoim wyglądzie. Czy istnieje możliwość sprawdzenia czy że mam na pewno oryginalne rękawice? Tak jak np w przypadku rękawic RDX otrzymuje się numer seryjny i można to sprawdzić na oficjalnej stronie RDX. Czy ktoś z was ma takie same rękawice i ma podobny przypadek?

2. Masta

Masta UFC
    Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    19,897
    Zdobyte Lajki:
    30,461
    Punkty:
    3,190
    Ja to nie wiem.

3. Scurvol

Scurvol Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,318
    Zdobyte Lajki:
    7,276
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Punta del Este
    Home Page:
    a co Ty, kurwa Flojt Mejleter jestes, ze musisz miec rekawice za pincet? :lol: nie oplaca sie pakowac kase w tego typu sprzety. Lepiej kupic kilka par za mniej, jak nakurwiasz nimi glownie w worek to wiadomo, ze sie szybko rozkurwia. Masz teraz nauczkie, gagatku!!1!!!

4. Bodzio

Bodzio Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,723
    Zdobyte Lajki:
    1,442
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Żary
    Takie za pińcet same boksują.

Gaara and yonigga like this.
  5. Gaara

Gaara Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,365
    Zdobyte Lajki:
    24,726
    Punkty:
    1,790
    O już się cebulandia rzuciła, że rękawice za pincet, bo ich nie stać szczurkow.
    Wyrzuć te rękawice, owin sobie łapy bandazami i napierdalaj w drzewo, a nie jakieś worki z pizdy

alww, cRe, Jeff and 1 other person like this.
  6. Espaniol

Espaniol Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    273
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    790
    Jeśli chodzi o 500 zł Tylko Hayabusa jak dla mnie , Kask mam z RDX i jestem mega zadowolony :D:D:D . Kimno do BJJ za 300zł a za 1300 zł też są. Co za problem Masz hajs to kup jak chcesz.
    A jesli chodzi o Kinga znam podobne przypadki białe i żółte też szybko straciły kolor. Ochraniacze na piszczele mam cały czas od początku kiedy pokazały się profilowane i wzmacniane już kilka lat.

Jeff likes this.
  7. Jeff

Jeff BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    975
    Zdobyte Lajki:
    768
    Punkty:
    490
    Znajomy na Top King'a rękawice już sporo lat i nie ma problemów z nimi. Sprzęt ściągał z Tajlandii.

Share This Page