Przerabialnia Cohones

Chyba od niedawna tu jesteś to @Venom Wojesław Rysiewski były naczelny Mmarocks obecnie jakiś tak "dyrektor" w KSW
Nie, po prostu kolega nie kultywuje religii jakiegoś tam kiedyś tam venoma, traktuje jak każdego innego, jak pierdoli głupoty to bez owijania w bawełnę mu to wytknie, jak komplementowali borowika nie było problemów ;)
Bo prawda jest taka, że człowiek, który kiedyś tak zażarcie krytykował pewne idee i ruchy w domowym mma teraz jest przykładowym hipokrytą.

P.S. wiem wiem, że ponabijał się z czegość innego ale tak naprawdę chodziło o wypowiedź na temat ostatniej walki MG.
:jjsmile:
 
@Cactus byłbyś wstanie zrobić gif z Pit Bulla jak Strachowi śni się , że wychodzi do walki bokserskiej a cała publika na stadionie rzuca w niego butelkami i skanduje " jesteś frajerem " Albo taką migawkę z głosem ?
 
@Cactus byłbyś wstanie zrobić gif z Pit Bulla jak Strachowi śni się , że wychodzi do walki bokserskiej a cała publika na stadionie rzuca w niego butelkami i skanduje " jesteś frajerem " Albo taką migawkę z głosem ?
gPPQgAH.gif


 
Boję się dać lajka.
Swoją drogą Kaczka41 daje znak że żyje.
Jaka kaczka, pojebało? Zobacz staż no cohones, mam dłuższy zapewne niż kaczor dwa razy.
Jak Rocco to i musiał się pojawić jakiś fiut ;)
 
@Cactus głupio mi pytać bo wiem,że jesteś zapracowany i zrobiłeś już dużo dobrego dla forum ale nie wiem do kogo z tym iść-chciałbym zapytać czy mógłbyś mi zrobić gifa z Marcinem Prachnio jak częstuje kogoś soccer-kickiem(najlepiej)?może też być jak kogoś upierdala.Kurwa,zależałoby mi na tym a nigdie nie moge nic znaleźć.normalnie powiedziałbym kaczorowi no ale niestety go nie ma:-/jak Ci sie nie chce to spoko,zrozumiem;-)Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojej prośby:-)
 
@Cactus głupio mi pytać bo wiem,że jesteś zapracowany i zrobiłeś już dużo dobrego dla forum ale nie wiem do kogo z tym iść-chciałbym zapytać czy mógłbyś mi zrobić gifa z Marcinem Prachnio jak częstuje kogoś soccer-kickiem(najlepiej)?może też być jak kogoś upierdala.Kurwa,zależałoby mi na tym a nigdie nie moge nic znaleźć.normalnie powiedziałbym kaczorowi no ale niestety go nie ma:-/jak Ci sie nie chce to spoko,zrozumiem;-)Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojej prośby:-)

Kogoś? Najlepiej wiadomo kogo :beczka: Płockiego teologa.
 
@Cactus głupio mi pytać bo wiem,że jesteś zapracowany i zrobiłeś już dużo dobrego dla forum ale nie wiem do kogo z tym iść-chciałbym zapytać czy mógłbyś mi zrobić gifa z Marcinem Prachnio jak częstuje kogoś soccer-kickiem(najlepiej)?może też być jak kogoś upierdala.Kurwa,zależałoby mi na tym a nigdie nie moge nic znaleźć.normalnie powiedziałbym kaczorowi no ale niestety go nie ma:-/jak Ci sie nie chce to spoko,zrozumiem;-)Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojej prośby:-)
Może być?
YxaCsLy.gif

PBVIaky.gif

jhIv0th.gif
 
Może być?
YxaCsLy.gif

PBVIaky.gif

jhIv0th.gif
:pray::pray::pray:Dzięki wielkie,jesteś niesamowity.Może kiedyś bedzie okazja sie napić,jeśli tak to ja stawiam!

ps.niech żaden kurwiak leniwy nie myśli sobie żeby to wstawić w sygne!Mój przyjaciel Cactus wyświadczył MI przysługe bo to JA go o to poprosiłem!
 
Sikam w gacie jak Grażyna Torbicka na widok Stinga :wtf2:
:DC::DC::DC::mjsmile:

e.no ale jakby nie było to sikanie nadal łapie sie jako"wymiana płynów"nciekawe czy balas by na to przystał

e2:też masz wrażenie że tenktóregoimienianiewolnowymawiać to czyta?:lol:
 
Back
Top