Przenośna konsola

nowe karty wpakowałeś? Bo nabyłem tę konsolkę :D
kupiłem kartę sandisk 128GB nagrałem całe portfolio z ps1,
nie mam za bardzo pojęcia na razie jak to zaktualizować, z tego co wiem robi się to na tej drugiej karcie od systemu ale musze przysiąść, pościągałem wszelkie materiały i aktualny system
 

OLED Switch poniżej 1300.
Brałem z tej Prońko, legitna.
 
Zapytam po czasie. No i jak? Dobre to?

Ciekawe jak się na tym gra w strategie, masz jakieś?
W sumie spoko. Nie zaskoczyło mnie to ani jakoś super pozytywnie ani negatywnie. Oglądałem wcześniej sporo testów na YT i tutaj akurat wszystko się zgadza z tym, co mówią. Wkurza mnie to, że sporo gier kiepsko z tym współpracuje. Tzn jest komunikat że sprawdzono że działa na Steam deck, ale potem trzeba sporo się napocić przy ustawieniu sterowania. Bo gry nie widzą tego jako osobnej konsoli, tylko jako zwykłego PC i jak sterowanie jest domyślnie na myszkę i klawiaturę, to trzeba kombinować. To akurat jest słabe. Do strategii w ogóle się nie nadaje, ale strzelanki itp bajka. Wygodnie się gra mimo dość sporych gabarytów. Jedyne co przeszkadza to dość duża waga
 
IMG_1711.jpeg
 
Ogólnie myślałem arbenic ale ta po lewej mnie urzekła stylistyką i trafiła idealnie w mój sentyment do Capcomu : )
Ta po prawej ma to samo co ta po lewej bodajże, może ciut inne gierki capcomu (bo też są), ale oprócz tego masz w chuj innych i możliwość wrzucania co ci do głowy wpadnie (z możliwych). Ta konsolka capcomu za dużo nie potrafi, tam jest kilkadziesiąt gier i tyle. No i musisz mieć każdą w wersji fizycznej.
 
Jak się sprawuje ta po lewej ? Bo szukam uzupełnienia do Switcha żeby mieć coś z retro produkcjami
Ja kupiłem, a w zasadzie dostałem RG405v i dla mnie mega sprawa bo emuluje wszystko do Dreamcasta włącznie. Oczywiście głównie NES, SNES i PSX jest grane ale od czasu do czasu coś innego również wjedzie. 256 GB gier to dla mnie kosmos, ale praktycznie wszystko co chciałem lub będę chcieć zagrac/wrócić mam wgrane plus dodatkowo krótkie filmiki demonstracyjne każdej gry, żeby to ładnie wyglądało :)
 
Fajne promki na Switcha, większość do 25ego lutego.


Wiećmin za 50.



Metro Redux za 15.



Overcooked 1+2 + wszystkie dlc za 57.



Titan Quest za 32.



Hehe, polski kangurek Kao za 50



Hades za 50, typy piszo zeby uważać bo syndrom jeszcze tylko jednej rundki i o trzeciej w nocy z ręką w nocniku się budzimy.



Surviving the aftermath - gra w odbudowę cywilizacji. 42 z wysyłką.



Syberia za 4 pln.



Two Point Hospital za 34.



Ni No Kuni 2 za 39. Coś jak lepszy, ładniejszy Pokemon w klimatach Japonii z ładną kreskówkową grafiką i klimatyczną muzą.



NFS Hot Pursuit Remaster za 36.




Burnout Paradise Remaster za 26.



Flashback, Blacksad i Super Chariot po 29.99 :crazy:
 
Back
Top