Promotor zdradza ile Tyson Fury zarobi za walkę z Oleksandrem Usykiem

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
tyson-fury.jpg


Promotor Tysona Fury'ego, Bob Arum, zdradził ile jego podopieczny zarobi za walkę z Oleksandrem Usykiem. Według Aruma, będzie to ponad 100 milionów dolarów.

28 października jeden z najlepszych bokserów w historii, Tyson Fury, zmierzy się z byłym mistrzem kategorii ciężkiej UFC, Francisem Ngannou. To nie przeszkodziło mu w zaplanowaniu pojedynku z innym czołowym ciężkim, Oleksandrem Usykiem. Do ich pojedynku ma dojść w grudniu tego roku. W rozmowie z dziennikarzami, promotor Fury'ego, Bob Arum, zdradził ile Gypsy King ma zarobić za walkę z Ukraińcem.

Tyson musi zająć się biznesem 28 października, kiedy zawalczy z Ngannou, a później bierzemy się za unifikację pasów mistrzowskich w kategorii ciężkiej. Jeśli powiesz Tysonowi Fury'emu, że zarobi 100 milionów dolarów to będzie wkurzony, bo myśli, i ja się z nim zgadzam, że powinien zarobić dużo więcej. Nie znam dokładnej liczby, ale zarobi dużo więcej niż 100 milionów dolarów.

Tym samym wszystko wskazuje na to, że będzie to największa wypłata w karierze Tysona Fury'ego. Ten ostatnio poinformował wszystkich, że ma w planach zdobycie szczytu listy Forbesa, najlepiej zarabiających sportowców na całym świecie. Najpierw jednak Gypsy King będzie musiał pokonać Predatora, który zadebiutuje w ringu bokserskim już 28 października w Riyadh, w Arabii Saudyjskiej. Wszyscy skazują byłego mistrza kategorii ciężkiej UFC na porażkę, ale wszystko okaże się w ringu już za niespełna cztery tygodnie.


 
"powinien" ??!!Nikt nie powinien tyle zarabiać!! Acz nie powiem mogę być wyjątkiem od reguły która wymyśliłem. Bo w końcu sam ja wymyśliłem to mogę zmieniać.
 
arum mówił, że jeśli coś się stanie furemu to walka będzie w innym terminie ale napewno przed ramadanem

A ja stawiam, ze Fury teraz wszystkich strolluje i skończy Ngannou w 1-2 rundzie i jako pretekst uzyje tego, ze ma juz zaplanowana walke i nie chcial sie meczyc albo skontuzjować żeby dać show.
Ale bardzo fajna rozpiska jest tej gali.
 
A ja stawiam, ze Fury teraz wszystkich strolluje i skończy Ngannou w 1-2 rundzie i jako pretekst uzyje tego, ze ma juz zaplanowana walke i nie chcial sie meczyc albo skontuzjować żeby dać show.
Ale bardzo fajna rozpiska jest tej gali.
Tyson na 34 walki tylko 6 razy kończył tak swoich rywali (3x 1 r, 3x 2 r) tylko że Francis to nie jest pięściarz :confused::boss:
Ostatnio tak szybko skończył Niemca Schwarza (19 r) w 2 rundzie, a wcześniej innego Niemca Blasko, dawno (10 r) w 1 rundzie... wszyscy byli biali (6)
:roberteyeblinking::boss:Ja myślę, że to może być tak 3-6 runda, zależy też jak N'Gannou będzie reagował na takie bicie (fizycznie i mentalnie) a jak będzie bardzo szybko to pokaże jednak tą różnicę między topowym pięściarzem a topowym, ale tylko stójkowiczem w mma.
 
Tyson na 34 walki tylko 6 razy kończył tak swoich rywali (3x 1 r, 3x 2 r) tylko że Francis to nie jest pięściarz :confused::boss:
Ostatnio tak szybko skończył Niemca Schwarza (19 r) w 2 rundzie, a wcześniej innego Niemca Blasko, dawno (10 r) w 1 rundzie... wszyscy byli biali (6)
:roberteyeblinking::boss:Ja myślę, że to może być tak 3-6 runda, zależy też jak N'Gannou będzie reagował na takie bicie (fizycznie i mentalnie) a jak będzie bardzo szybko to pokaże jednak tą różnicę między topowym pięściarzem a TOPOWYM, ALE TYLKO STÓJKOWICZEM W MMA.
Stary...:waldeklaugh:
 
Back
Top