Program TapouT

BogdanJanusz

UFC
Middleweight
Czy wie ktoś gdzie nie obejrzeć wszystkie odcinki programu Tapout?
Kiedyś oglądałem w telewizji a chciałbym sobie odświeżyć. Znalazłem kilka odcinków na YT i to wszystko.
Z góry dzięki
 
A ktoś wyjaśni o co chodzi w tym programie?
3 założycieli firmy TapouT szukali młodych talentów, jeździli po Stanach i wbijali do klubów sportów walki przyglądając się zawodnikom. Jak już sobie któregoś upatrzyli to sponsorowali go w jego kolejnej walce i w trakcie przygotowań do niej. Jako że to była pierwsza na tamten czas jedyna i największa firma odzieżowa związana tylko i wyłączenie bezpośrednio z MMA to była ogromna szansa dla fighterów żeby się wypromować. W programie wystąpili miedzyinnymi Glover Teixeira, Donald Cerrone, były zawodnik WEC Sergio Gomez i kilku innych. Program przestali nagrywać bo główny założyciel Charles "Mask" Lewis zginął w wypadku samochodowym. Ciekawostką to to że jego nazwisko zostało na stałe umieszczone po wewnętrznej stronie drzwi do oktagonu UFC i jest pierwszym "nie fighterem" który został umieszczony w UFC Hall Of Fame. Firma niestety została sprzedana kilka lat temu, gdyby nie to mogłaby być dzisiaj nadal odzieżowym liderem w MMA a kto wie, może jedną z największych marek świata.
 
Firma niestety została sprzedana kilka lat temu, gdyby nie to mogłaby być dzisiaj nadal odzieżowym liderem w MMA a kto wie, może jedną z największych marek świata.
Niektóre rzeczy jakościowo były nie do zdarcia.Mam 10-letnie spodenki,które wyglądają jak nówki, a tyle co przeżyły treningów i prań,że niejedne by się zdążyły zajechać ze 3 razy.
 
Back
Top