Problem z Fight Passem / co z tą kartą?

podwyzka z 10$ na 16 euro to faktycznie sporo, chyba ze dodadza do tego gale numerowane :)
 
zapytałem o to support bo zniknęła możliwość zakupu gal numerowanych za 55$.



Szansa pewnie żadna
 
Rzeczywiście cena jak z kosmosu. Nie wiem tylko czemu nikt komu tak zależy nie poprosi np kolegi/koleżanki/kogoś z rodziny lub kogokolwiek o chwilenie użyczenie karty i po raz drugi skorzystanie z darmowego okresu próbnego na jego karcie. W przeciągu tygodnia dwie gale plus walka Polaka więc myśle, że warto taką opcje rozważyć jeśli dla kogoś cena jest za wysoka
 
Dyskusja na sherdogu apopos podwyżki ceny fight passa w Polsce



http://forums.sherdog.com/forums/f2/fight-pass-price-increased-poland-without-warning-explanation-2712775/
 
Im więcej szumu tym lepiej.



Rozumiem że każdy ma prawo zmienić cenę ale robić to bez informowania klienta to dymanie do sześcianu.
 
Miał ktoś może problem z anulowaniem subskrypcji?
Cisnę ten cholerny przycisk "Yes, Cancel Subscription" i nic. Każdy inny przycisk działa.
 
Bardzo dobra wiadomość, bo to taki troche policzek był z ich strony. Cała europa za 8 a my za 16. Dobra robota TJ :-)
 
nie




Nogueira vs. Nelson

Bisping vs. Kennedy

Werdum vs. Browne



wszystkie te gale są zapowiedziane w ramach FP
 
Shogun vs. Henderson 2 było całe


Ale to nie było na Foxie, zwykły FN







[strike]19 kwietnia okaże się czy można bo jeszcze gali FOX na fight passie nie było okazji obejrzeć[/strike]



e: pablos masz racje, Foxy normalnie całe lecą na FP
 
What other upcoming live event broadcasts will available inside of UFC FIGHT PASS?

- Saturday, April 16th - UFC Fight Night: Bisping vs Kennedy - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, April 19th - UFC Fight Night: Werdum vs Browne - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, April 26th - UFC 172: Jones vs Teixeira - FIGHT PASS PRELIMS | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, May 10th - UFC Fight Night: Brown vs Silva - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, May 24th - UFC 173: Weidman vs Machida - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, May 31st - UFC Fight Night: Sonnen vs Wanderlei - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, May 31st - UFC Fight Night Berlin - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, June 14th - UFC Fight Night - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS
 
PPV na europe też chyba staniało, wszedłem teraz w Jones - Teixeria i transmisja HD - 18 euro, a SD za 16 euro.
 
Wow! Taka rozpiska na FOX'ie i w całości na FP? Dobrze, że zmniejszyli cenę do tych 8 euro. Wykupuję jutro subskrypcję ponownie.
 
dziwna ta lista



173 ME na FP?



choć ta gala tak obsysa że niejeden Fox jest dużo lepszy
 
Nie wiecie, czy jeżeli korzystałem już z triala, wykupiłem subskrypcję na miesiąc i 2 dni temu anulowałem subskrypcję z powodu wzrostu ceny, to czy teraz mogę znów skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego?
 
Edit: na tej stronie jest jakiś błąd dostałem na maila odpowiedz z suportu. Pomijając zmiany w rozpisce lista powinna być prawidłowa




Greetings,



Thank you for the follow up. Fight Pass provides access to select live UFC events. Numbered events such as UFC 172 are not included. You would have to purchase that event separate of Fight Pass. If you click on Watch Event in the included screenshot the purchase options would be displayed. You can visit the FAQs for information on what live content is available with Fight Pass.



http://www.ufc.com/fightpass-faq



What other upcoming live event broadcasts will available inside of UFC FIGHT PASS?

- Saturday, April 16th - UFC Fight Night: Bisping vs Kennedy - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, April 19th - UFC Fight Night: Werdum vs Browne - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, April 26th - UFC 172: Jones vs Teixeira - FIGHT PASS PRELIMS | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, May 10th - UFC Fight Night: Brown vs Silva - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, May 24th - UFC 173: Weidman vs Machida - FIGHT PASS PRELIMS | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, May 31st - UFC Fight Night: Sonnen vs Wanderlei - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, May 31st - UFC Fight Night Berlin - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS

- Saturday, June 14th - UFC Fight Night - MAIN EVENT | FIGHT PASS PRELIMS
 
Ja obstawiam, że ten 7-dniowy trial jest przypisany do konta, więc jak już raz się wykorzystało to więcej to nie zadziała.
 
Dokladnie, dlatego tak jak pisałem wcześniej, jeśli oglądasz gale z kimś to niech założy nowe konto na nową karte i po problemie. Korzystanie z FP trial to praca zespołowa, to jak składanie się na PPV KSW:)
 
Człowiek nawet jak chce to nie może wykupić tego gówna, najpierw problem, bo nie obsługuje wszystkich kart i co najciekawsze w Niemczech nie działa niemiecki PayPal, teraz zaś numer telefonu musi być domowy, komórka nie działa.
Ja nie wiem jak hamburgery mają, ale tutaj 70% ludzi nie ma telefonów stacjonarnych
 
Czy ktoś korzysta z fight pass na androidzie? Zarejestrowałem się ale nie ogarniam jeszcze tej aplikacji, czy live będzie w zakładce events? Jak to odpalić?
 
ja oglądałem ma andoridzie na tablecie Samsung
w zakładce events powinno być

Odpali się dopiero przed samą transmisją
 
Back
Top