Prime Show MMA

Uwłaczająca to była jego "muzyka" teraz uczestniczy w gównie które każdy inteligentny człowiek ignoruje.
Nie no miał dwa dobre utwory z czasów Baku Baku Skład.
Gdzie ma dosięgać tam sięga to baku baku potęga. Skręty na co dzień, a nie tylko od święta.
Nie wiem jak ty, ale ja śmiem twierdzić, że nałóg jest zły bo trzyma na uwięzi...
 
Co to za pachoł ? Ten Ludwik

jaszczur-gnat.gif
 
Bankructwa. Wsz nigdy się nie dorobił i nie dorobi na muzyce, on by gówno zjadł za 20 tysięcy na życie. Wsz to był pozytywny idiota w świecie rapowym i nic więcej.
Ostatnio było głośno, że brał jakąś kasę od TVP za wypowiedzi eksperta ds. Geopolityki. On jest bankrutem, dlatego też regularnie próbuje do różnych ludzi z którymi nagrywał fikać. Nawet jego wieloletni współpracownik czyli Tomek Kleyff "CNE" kiedyś pisał, że nie ma z nim kontaktu, ale słyszał, że grozi mu wylądowanie na ulicy
 
Ostatnio było głośno, że brał jakąś kasę od TVP za wypowiedzi eksperta ds. Geopolityki. On jest bankrutem, dlatego też regularnie próbuje do różnych ludzi z którymi nagrywał fikać. Nawet jego wieloletni współpracownik czyli Tomek Kleyff "CNE" kiedyś pisał, że nie ma z nim kontaktu, ale słyszał, że grozi mu wylądowanie na ulicy
No brał, no wiem, wsz zaistniał tylko w duecie z cne, nigdy nic nie zarobił, to były czasy że robili hip hop naprawdę dla zajawki, nie dziwię się że może na ulicy wylądować, brak wykształcenia, brak perspektyw, brak biznesu typu ( wydawnictwo) brak pieniędzy.

A prawd jest taka że chłop ma jakąś charyzmę i ludzie go oglądają, mógłby robić reportaże, wywiady na koncertach czy bitwach freestyle no ale ja tam mu ścieżki zawodowej układał nie będę.
 
Back
Top