Prime Show MMA

No i najlepszy w Polsce specjalista od social mediów Cassius ! jako oficer prasowy. Taki PR zrobi, że będzie cały świat słyszał bo chłopaczyna lubi posty pisać !
Ja akurat to we frikach to za mocny nie jestem, bo nie śledzę :lol: :bye::dance:, chyba że walki pań by były :lol: to bym prześledził w ramach reaserch'u filmografię Natalie Wayne...
Screenshot_2024-01-12-20-05-00-276~2.jpg

Ciekawe że tylko taką znalazłem... na największej stronie z biografiami i filmografią dla dorosłych, profesjonalną niemiecką aktorkę X, czyli nasza Patrycja podkradła pseudonim aktorce co zagrała w 3 filmach w 1999 r, wszystkie były z sceną na A. :lol: przypadek nie sądze... :boss:
:juanlaugh::benny:
 
Akurat ci od początku trzymaja się najbliżej dna
Możliwe, rzadko kiedy oglądałem te ich konferencje, ale pojawiło się na YT i po prostu brak słów. Ich zachowanie tego Lasika i tego drugo to nie warto komentować. Banda pajaców które jedyne co ma do powiedzenia to co drugie słowo niecenzuralne. Jak ktoś wspomniał w komentarzach jeśli Natan wydaje się być tam jedyną jednostką która ma coś w głowie to jednak coś znaczy. Cała ta gala to zbiorowisko chyba największej patologii.
 
Friki już parę lat istnieją, więc pytanie kto faktycznie płaci za popisy dwóch facetów z "50" na karku? Pokolenie oglądających strongman i Hulka Hogana to chyba zostało w KSW, a jeśli odrzucić mitycznych gimbusiarzy to Jóźwiak i Muran interesują podstarzałych bywalców siłowni, wiecznych studentów szpanerów czy kogo dokładnie? Bo przyznam, że pogubiłem się w tym teatrze żenady i już sam nie wiem do kogo jest kierowany przekaz Prime?
 
Możliwe, rzadko kiedy oglądałem te ich konferencje, ale pojawiło się na YT i po prostu brak słów. Ich zachowanie tego Lasika i tego drugo to nie warto komentować. Banda pajaców które jedyne co ma do powiedzenia to co drugie słowo niecenzuralne. Jak ktoś wspomniał w komentarzach jeśli Natan wydaje się być tam jedyną jednostką która ma coś w głowie to jednak coś znaczy. Cała ta gala to zbiorowisko chyba największej patologii.
Natan udaje i dobrze się bawi, nawet zabawne jak drażni prawilniaków.
Reszta jednak została dobrana nie tylko na podstawie braków w IQ ale to wygląda jakby władzę Prime szukali po prostu złych ludzi, którzy są znani głównie z tego i są z tego dumni.
Teraz jeszcze Jóźwiak mówił o powrocie Kamerzysty...
 
Tu nic nie wiadomo, kto z kim, za ile, po co i dlaczego, bezrąk, zachowanie jakby jednak miał te ręcę i gra szeryfa.

:korwinlaugh:
 
Tu nic nie wiadomo, kto z kim, za ile, po co i dlaczego, bezrąk, zachowanie jakby jednak miał te ręcę i gra szeryfa.

:korwinlaugh:
Ta cała organizacja wygląda jakby bananowiec dostał parę milionów od rodziców i "masz pobaw sie", albo jeśli coś na kilometr śmierdzi brakiem zysku to znaczy że...
Jaki zadowolony byl jak mowil ze mu sprawy umorzyli...
Że youtube blokuje filmiki z Rafonixem dlatego Fame jest tako ostrożny, a z Kamerzystą nie blokowali trailerów i konferencji...
Chociaż Nitra YT dojeżdża za omijanie bana, nawet te zgłoszenia wykopu podziałały i nie publikuje na kanale swojej dziewczyny, kanały shooterskie też zbanowane -biedak pozwem straszy...
Trzeba będzie może podkręcić wykopki aby Prime się przestraszył :korwinlaugh::robertmakeup:
 
Ej bo widzę posty w necie. Jóźwiaka przekręcili na gali federacji która należy do federacji którą teoretycznie zarządza? Ja pierdole...
 
Back
Top