Prime Show MMA

@Grzechu kolega chyba na Ciebie najeżdża? Może banik? Dobryś mod, całe forum prosi o zbanowanie typa od roku, prawda @osk @Siwy25_1 @Siedem
#BanujGrzechu
1665858236253.png
 
A po co prowizoryczny - tu trzeba wyrwać chwasta.
Mi to wygląda na schizofrenie.
Są pewne granice. Ten zjeb i tak ma wszystkich w ignorze.
Jakby mu zostawić dział frik i ograniczyć resztę to dla wszystkich i tak na plus.

Niech sobie żyje w swoim "uniwersum".
 
  • Like
Reactions: osk
Ej ogólnie w ten dzial nie wchodzę ale przed chwilą widziałem przypadkiem na yt że odbyła się walka w budce telefonicznej.. czekam na walkę w szafie lub łóżeczku szczebelkowym
 
Rozpiska czwórki niszczy nowe fame MMA. Brakuje tylko jakichś ładnych dziewczyn z tik toka, które będą tanie, ale sympatyczne i nadadzą nieco estetyczności gali.
 
To jest chlop niepelnosprawny umysłowo. Ciekawy jestem jak to jest czy jest jakiś zapis od strony prawnej, że takie osoby moga uczestniczyc w walkach ?
Jeżeli nie jest ubezwłasnowolniony to może walczyć. Bagieta ma dość niskie IQ, ale nie ma zasądzonego ubezwłasnowolnienia(bo to się załatwia w sądzie z reguły rodzina o to wnioskuje żeby klient nie nabrał kredytów itp.)
 
Rozpiska czwórki niszczy nowe fame MMA. Brakuje tylko jakichś ładnych dziewczyn z tik toka, które będą tanie, ale sympatyczne i nadadzą nieco estetyczności gali.


Szczerze jako fan Prime z bólem, ale nie zgadzam się.

Kasjo vs Popek i Kamerzysta vs Bagietka w boksie czyli = nikogo.

Zusje vs Godlewska, do tej pory jestem w szoku jak powstało te zestawienie bo to walka na 20 sekund, żeby tylko.

Piątkowska vs siłaczka z Fejmu no powiedzmy że coś tam , co tam można zobaczyć.

Stifler vs Soroko. Dla mnie Stifler to taki Najman 2.0 , nie wiem co on robi w tym świecie FM.

Skolim vs Ksieciunio, też takie 3 na 10


Olejnik vs Robalini, też nie wiem czy mnie aż tak strasznie to jara.

Dlatego obecnie dla mnie Prime 4 nie ma kompletnie podjazdu do F16. Szczerze to jutrzejszą konfe też się obawiam, bo nie widzę zbytnio paneli do dymienia.

Szczerze? Uważam że Prime 4 jest dużo słabsze nawet od Prime 3 na tą chwilę.


Ogólnie świat FM to ciekawe miejsce bo dla mnie jest tu multum ludzi którzy kompletnie nie mają papierów by tu być a są jakby np 7 latek został generałem Wojska Polskiego.

Np- Godlewska,Najman,Stifler czy Popek.
 
Last edited:
Back
Top