Prime Show MMA

Ja tam lubię te freak fighty, bo lubię tanią rozrywkę i patrzeć na klaunowanie różnych gatunków zwierząt, czasami te gale i konferencje są tak głupie, że aż śmieszne, ale tutaj ta głupota jest raczej smutna, przykra i nudna. U Najmana to jednak były osobowości, albo jacyś bandyci niższego szczebla, albo jakieś dziwolągi typu Ken, a tutaj? Raz że poza Kapelą kompletnie nie wiem kim ci ludzie są, dwa że takich zawodników i cały roster to sam bym znalazł w pół godziny - udałbym się do pierwszej lepszej szkoły specjalnej i zrobił zaciąg na długiej przerwie i ręczę, że gorsi od tych by nie byli.

Ten Kasjo przygłup jako konferansjer to też musiał być pomysł samego Jóźwiaka - podwójny strzał w stopę, raz że jako konferansjer stracił cały swój potencjał dymogenny, który miał jako zawodnik. A dwa że on się nadaje do konferansjerki jak Kaczyński do ENBEA. On przygłup jednego zdania sklecić nie umie bez jąkania i błędów gramatycznych, a tu go robią prowadzącym.

Z drugiej strony tam i tak żadnych rozmów nie ma, tylko się przygłupy przekrzykują między sobą jak małpy w zoo i tak to leci bez ładu, składu i żadnej moderacji. W tle publika, jakieś dziunie, jakieś gimbusy, wszyscy solidarnie łby w telefonach, kompletnie w piździe mają całą tą konferencją i w sumie nie dziwota, no klasa światowa, powiem wam. Zero pomysłu, zero polotu, nuda, obowiązkowe karły, obowiązkowe przygłupy specjalnej troski, obowiązkowe rzucanie się sobie do gardeł z równie obowiązkową rolą ochrony, żeby ich łapała, już nawet ta ochrona robi znudzone miny, jak kolejny przygłup leci na drugiego, bo mu kazali, emocje jak na pastwisku. Im szybciej to gówno padnie, tym lepiej. A padnie.
 
Ciekawe ile razy pada słowo ,,padnie" w wątkach freak mma. Chyba do 6 gali Fame też czytałem że zaraz padnie co 5 postów.

Prime jest i będzie nieśmiertelny.



A co do wartości konf. To zawsze z tego nie mogę. Jakie k...a wartości. To są ludzie , wielu z nich którzy nie przepracowali 7 dni na etacie, nie pokończyli szkół itp. Chcecie wartości to puście sobie wykłady czy inne filmy na YT w tej tematyce.

Wy serio myślicie, że ktoś to ogląda bo np Olejnik mi opowie o swoim 11 letnim bracie, albo co sądzi o wojnie na Ukrainie. Konfy ogląda się tylko dla rozwałki.


Czasami jak czytam te posty to mam wrażenie że ludzie czekają na wykład profesorów, którzy będą opowiadać o fizyce.

Masz k...a wywiady jeden z drugim z zawodnikami wartościowe MMA poza KSW i 200 wyświetleń ciężko robią.

Idź oglądaj. Tylko gadka a i tak się pewnie całą konfe Prime obejrzało.

Kryptoki najgorszy gatunek w uniwersum freak MMA.

Oby bagieta zasadził soczystego soccer kicka zanim sędzia zdązy przerwać walkę.


Nie róbmy sobie pod górę. Żadnego soccer. Freak mma ma trwać bezpiecznie przez długie lata.

Jedynie z czego jestem dumny z Polski obok zajebistych beatmakerów. Chuchaj i dmuchaj a nie wywołujesz wilka z lasu.
 
Czy moderacja nie moze nic zrobic zeby ten pet do kurwy nedzy nie zasmiecał ciagle tematów i pisał posty pod postem?

Ogarnia to ktoś jeszcze?
Kiedyś stwierdzili, że "skoro nie szkodzi to oni mają wywalone" tzw. podejście na Chamberlaina do Hitlera.
 
Wczoraj jeszcze po łebkach, ale dziś poleciałem full konfe. I to był naprawdę kawał arcydzieła. Jerry Springer byłby dumny.

Józwiak dzieki. :applause::applause::applause::applause::applause::tiphatb::tiphatb:Tak się robi freak mma na mistrzowskim poziomie.


1664395651261.png
 
Last edited:
Pamiętacie tego blond przygłupa co prowadził 1 lub 2 konfy Fejmu.

Zawsze śmieszy jak tylko po Prime tak lecą. Jakoś nigdy nie widzę takich wpisów na Fame czy HL.

Boli potęga Prime frajerki. Ma boleć.







Soroko miał wyznać że za walkę z Tyburskim dostał 45 tysięcy złotych.
 
Last edited:
Przegląd Sportowy piszący o Popku na Prime 4. To serio gruuuba rzecz.

Mam wrażenie że TVP Sport i Przegląd Sportowy widzi, że raczej dawne ,,sportowe" czasy nie wrócą i dlatego taka decyzja.


Do tego ostatnio zdałem sobie sprawę jak boks jest pogrążony , bo trafiłem na wpisy dziennikarzy, że z braku laku cieszą się że wraca Andrzej Wawrzyk, a ring polska robi wywiady z Najmanem, więc nic dziwnego że TS i PS widzą powoli śmierć zawodowstwa.

Ps: widzę że Mozdzonek ma już kolegę na tt do atakowania FM:lol::lol:
 
Last edited:
Kurwa jak ? oni maja po 34 cm ? nawet do telefonu nie siegna w budce ?


W żaden sposób nie toleruje wyśmiewania osób niskorosłych.

Wystarczy że i tak olbrzymi hejt na nich lata na tt. To są normalne osoby tylko trochę mniejsze i tyle. Bądźmy ludźmi. Szanujmy się.
 
Gdzie wyśmiewam ? to są fakty.


A skąd masz pewność że nie dosięgnie do telefonu. Budki to już dawna rzecz.

Dzisiaj niskorosly móglby wg standardów UE mieć niżej telefon.

To już tylko teoria, bo nie są praktykowane jak kiedyś, więc nie ma co ciągnąć rozmowy dalej czy niskorosly wg nowych standardów np UE sięgnąłby telefonu. Moim zdaniem tak.


W obecnej erze XXI wieku gdyby budki były potrzebne. Pewnie był panel gdzie wyskakuje fotel z boku ścianki budki, który podniósł by do góry osobę na wózku czy osobę niskorosla.


Nie wykluczasz chyba tego?


Sam telefon może by już jeździł góra i dół.
 
Last edited:
@Prorok Izajasz


Dzisiejsze budki telefoniczne gdyby były potrzebne miałyby masę bajerów zapewniam Cię. To nie lata 90. Jestem pewny że miałbyś uczucie jak wejście do kapsuły kosmicznej. I czy niskorosly dostałby się do telefonu to sztuczna inteligencja budki miałaby jeszcze z 500 innych zadań, które by rozwiązała włącznie z tym bez problemu.
 
Won z tym stypiarzem. Na Boga.


Kasjo co się odpalił :lol:

I właśnie gdyby takie filmiki latały z zawodowstwa to by tak to nie umierało.
 
O k...a dziennikarz TVP sport wreszcie z komentarzem na poziomie.

Widzisz Prokul bo system chce ,,zabić " tylko Prime.


A weź teraz znajdź jakiś komentarz z medialnych ludzi, że Polak do Rudego krzyczał , że zaciacha go nożem.Cisza jak makiem zasiał.

Prime ma zostać zniszczony. Taka jest wajha ,,systemu " przekręcona. Oby Jóźwiak nie dał się tym żelkowym k....m.


 
Last edited:
Back
Top