Postanowienia noworoczne 2016 :}

- Mniej cohones(tak - możesz wiadoma osobo fapować :) )
- więcej życia
- pięniędzy było dość, ale nie zaszkodzi mieć więce
- trzymać się zdala od chorych układów z kobietami, jak do tej pory
- zero ćpania
- duużo mniej picia
- po prostu by było lepiej i by znowu zobaczyć jakieś cele i sens tej śmiertelnej choroby przenoszonej drogą płciową, jaką jest życie
 
- mniej czasu spędzać przed komputerem
- % raz na 2 tygodnie maksymalnie
- udoskonalić swój inglisz lengłicz
- znaleźć dobrą pracę
- zagadywac do większej ilości dziewczyn
- naprawić ząbki i założyć na nie druty
- sprzedać skode
 
Kotlet w bułce bez kotleta?A tak serio to @Masu pokaż mi takie techniki żeby kelner musiał iść na kuchnie zapytać "co to jest?" :D

Ok, weźmiemy dwa dania o trudnych nazwach a proste jak rosół i będziesz jak Modest Amaro albo od razu Gruba Gessler. Ramen to chyba nawet ty nie spierdolisz :D
 
naprawić ząbki i założyć na nie druty
Polecam, całkiem inne życie, gdy człowiek nie wstydzi się uśmiechnąć.
Ja to nie lubię za bardzo postanowień noworocznych, bo często są to puste słowa, ale niech będzie :)
- polepszyć wyniki siłowe
- rozwijać się mentalnie (zacząć w końcu czytać książki)
- spędzać więcej czasu z przyjaciółmi
- wziąć się za studia
- oglądać więcej gal MMA
- pojechać na gale KSW
 
Hmmm, w tym roku spełniłem prawie wszystkie swoje postanowienia, może w 2016 też się uda.
-Zdać rok na studiach
-Nie odpuszczać treningów
-Znaleźć w końcu NORMALNĄ kobietę
-Mniej się wkurwiać
Chyba tylę, dopiszę coś jak wymyślę :D
 
-Znaleźć w końcu NORMALNĄ kobietę
giphy.gif
 
Więcej jiu-jitsu,więcej kasy, więcej czasu dla dzieciaków i żony, mniej bezsensownych obowiązków i więcej zaufania do samego siebie.
 
- zacząć trenować mma,
- poszukać dojazdu na zlot :P,
- poprawić znajomość angielskiego na lepszy,
- znaleźć drugą połówkę i nie mówię o alko,
- udoskonalić sygnature,
- ...
 
Całkowicie skupić się na samym sobie i osobistym rozwoju, czyli:
-wyjebać tindera i odpuścić temat głupich dup
-wrócić do sportu
-zainwestować w parę szkoleń w ramach podnoszenia kwalifikacji
-rozejrzeć się za nową robotą
-zastanowić się nad planem na najbliższe 4 lata

:)
 
dwanaście miesięcy, dwanaście postanowień.
Ile zostało zrealizowanych a ile nie napiszę za rok.
 
Wół ma rogi, krowa cyce, a ja Wam chopoki życzę
by się Wam nie cniło, ani więcej nie wierzyło,
byście pereł przed świnie nie rzucali
i panien jak przejrzałych gruszek nie znali,
by się ciele ocieliło i Wam miedzy nie ubyło,
by Wasz komin bocian nawiedzał
i w piwnicy szczur nie siedział,
by łan zboża obrodziło i Wam pełno szczęścia było.

No i by mi się to wszystko spełniło.
 
Ja jakieś 3 lata temu postanowiłem się ogarnąć i zacząć się ogarniać życiowo. W 2013 obiecałem sobie przeprowadzić się do Warszawy i uniezależnić finsnowo - udało się. W 2014 obiecałem sobie zacząć magisterkę - udało się, do tego zdobyłem kobietę. W 2015 - skończyłem magisterkę oraz zrobiłem kolejny krok w karierze zawodowej. Plan na 2016 - w końcu zacząć robić formę (w końcu trzeba spróbować jakiegoś boksu bądź MMA), zamieszkać razem z kobietą oraz kontynuować rozwój zawodowy.
Ale moim najistotniejszym celem na przyszły rok jest najebać tyle lajków na Cohones, żeby mieć ich więcej niż postów :boystop:
 
Ja jakieś 3 lata temu postanowiłem się ogarnąć i zacząć się ogarniać życiowo. W 2013 obiecałem sobie przeprowadzić się do Warszawy i uniezależnić finsnowo - udało się. W 2014 obiecałem sobie zacząć magisterkę - udało się, do tego zdobyłem kobietę. W 2015 - skończyłem magisterkę oraz zrobiłem kolejny krok w karierze zawodowej. Plan na 2016 - w końcu zacząć robić formę (w końcu trzeba spróbować jakiegoś boksu bądź MMA), zamieszkać razem z kobietą oraz kontynuować rozwój zawodowy.
Ale moim najistotniejszym celem na przyszły rok jest najebać tyle lajków na Cohones, żeby mieć ich więcej niż postów :boystop:
Wsparcie tego celu nic mnie nie kosztuje, także tego masz za free w ramach motywacji
 
Wsparcie tego celu nic mnie nie kosztuje, także tego masz za free w ramach motywacji
Dziękuję dobry człowieku. Niech dobra Bozia Ci to w dzieciach wynagrodzi. Tak z tuzin wystarczy.
 
- Kupić auto i nie rozbić (Raz się zdarzyło :wink: )
-Zdrowo się odżywiać
-Regularnie trenować
-Pozytywne nastawienie do życia (pozdro @michi972 )
-Przestać palić

Jak to się spełni to będzie dobrze :)
 
Back
Top