Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Dobrze, że ja mam zdjęcie RDA przed sobotnią galą :cool:

200658_print-trimmed-1.png
 
Miałem 458pkt i napisałem maila czy nie rzucą mi jeszcze jakiegoś kodu do fajtpasa, nie było problemu, po dwóch dniach przysłali kod :boss:
Więc jak ktoś ma jeszcze jakieś drobne to może próbować :smile:
 
jak mam jeszcze ważnego FP to mogę wpisać kod na nowego czy musze czekać aż skończy ?
Ile waże są kody?
 
Czy wymieniał ktoś większą ilość punktów, na miesięczne kody FP? Przyślą mi ich dwanaście?
 
Dobra, teraz wyjdę z niesamowicie bezczelną prośbą, czy jest ktoś w stanie pożyczyć dzisiaj kod na fightpassa? Przespałem tą całą akcję z zamykaniem serwisu, przed chwilą chciałem sobie zamienić punkty na miesiąc fightpassa żeby obejrzeć prelimsy no i jestem w dupie. Wysłałem do nich maila, że chcę zamienić punkty na 4x 1 miesiąc ale raczej nie mam szansy dostać przed 02:00, obiecuję oddać od razu po tym jak dostanę swoje kody, chociaż pewnie i tak nikt nie uwierzy
 
Cholerka też przespałem akcje z zamknięciem serwisu i jak myślicie dostanę kod przed 2? jeśli nie ma ktoś wolny kod , żeby poratować? z góry dzięki ! Jak dostanę oddam
mail : [email protected]
 
Krul Conor przyjechał! W nieco otwartym opakowaniu(cóż UC, UPS), ale praktycznie cały i zdrowy.
krul.jpg

Piękne:jon:

p.s. marker też z Rewards:lol: Wysłali dopiero 30.11, dziś przyszło, zamówiłem 7.10. Więc ponad miesiąc czekania na wysyłkę, ale nie na transport, bo ten przyleciał + przyjechał w 6 dni.
 
Elo, elo kompanieros. Po piętnastu tygodniach wyczekiwania. Dostałem maiala tym razem od fedexu, że nadawca zobligował mnie do poniesienia kosztów celnych. Placiliscie cos?
 
Elo, elo kompanieros. Po piętnastu tygodniach wyczekiwania. Dostałem maiala tym razem od fedexu, że nadawca zobligował mnie do poniesienia kosztów celnych. Placiliscie cos?
Ja raz miałem taką sytuację, ale z pół roku temu i to mailowo wyjaśniłem. A przy ostatniej paczce wszystko było ok. Kurwa dodali by coś jeszcze bo mam tam trochę punktów.
 
Elo, elo kompanieros. Po piętnastu tygodniach wyczekiwania. Dostałem maiala tym razem od fedexu, że nadawca zobligował mnie do poniesienia kosztów celnych. Placiliscie cos?
Z UPS Conora dostałem i w rozmowie z UC dowiedziałem się, że opłaty uregulował Fanatics Authentic.
 
Back
Top