Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Kozacko wygląda :D

Ja zamówiłem tego fight club (chyba tak się nazywało) mieli mi wysłać maila jak wyślą, minął już tydzień, a maila nie ma, żeby tylko nie było tak jak niektórzy tu pisali, że wyślą maila za jakiś czas, że już nie ma i zwrócą punkty, jak już będzie po ufcrewards i wkońcu nic nie zamówię :(
 
Zbliża się powoli koniec tego systemu i trzeba wydać zgromadzone punkty.
Zastanawiam się nad kupieniem ramki, a za resztę wygenerować sobie kody do FP (6mies +4x 1 mies)
@ScoTT będzie potem możliwość ich zrealizowania?
 
@ScoTT będzie potem możliwość ich zrealizowania?
Podali informację, że niby przez pół roku. Nie wiem czy ja to dobrze rozumiem, może ktoś lepiej skumał. Czyli co? Do 15.10 można zbierać punkty za aktywności, po 15.10 już punkty nie wskakują, serwis umiera, ale ma się pół roku na wykorzystanie tych punktów, tak?

867yl08dl81v.jpg
 
Podali informację, że niby przez pół roku. Nie wiem czy ja to dobrze rozumiem, może ktoś lepiej skumał. Czyli co? Do 15.10 można zbierać punkty za aktywności, po 15.10 już punkty nie wskakują, serwis umiera, ale ma się pół roku na wykorzystanie tych punktów, tak?

867yl08dl81v.jpg
Pół roku na wydanie. Czyli jak kupie kilka kodów, to powinienem je móc potem zrealizować.
 
Szkoda. Eh. Jedynie mam dwie ramki, box na rękawice. Rękawice i ticket na event na którym nigdy nie byłem są w drodze (nie było na co pkt wydać ;P)
 
Odnośnie rękawic - czy podpisy mogą rozmazać się w drodze? Bo chętnie bym wziął dwie i po prostu powiesił - czy to będzie trwałe?
 
Odnośnie rękawic - czy podpisy mogą rozmazać się w drodze? Bo chętnie bym wziął dwie i po prostu powiesił - czy to będzie trwałe?
Mam z podpisem MightyMouse'a złotym markerem i jest idealny. Mam z podpisem Werduma srebrnym markerem i się cały rozmazuje :werdum:
 
Ten srebrny jest z zestawu UFC Fight Club, nawet nie leżał koło markera ... można się nim podpisywać, ale na papierze.
 
Ja pytam o kolor markera na rękawicy :)
Bo może po prostu srebrny marker się rozmazuje, a złoty nie.
@midern możesz zabrać głos?
 
Ja też mam Mighty Mousa ze złotym markerem, brat wziął Cormiera ze srebrnym i przy dotykaniu schodzi ale jesli nie bedziesz za bardzo jej molestował to powinno być git
 
Ja też mam Mighty Mousa ze złotym markerem, brat wziął Cormiera ze srebrnym i przy dotykaniu schodzi ale jesli nie bedziesz za bardzo jej molestował to powinno być git
No to ja mam dokładnie to samo. Srebrny dotkniesz i zostaje na palcu, rozmazuje się. Złoty nie schodzi.
 
Dziękuję za pomoc. Napisałem maila do rewardsów, czy jest możliwość zamówienia ze złotym markerem; jeśli nie, to chyba wybiorę zdjęcie Werduma i RDA.
 
Mógłbyś się wypowiedzieć o trwałości napisów i kolorze markera dotychczasowych 4? :}
Złoty wydaje się trwalszy, choć i z Griffina część zeszła. Srebrny od Cormiera bardzo zszedł, ale np. od Condita i Werduma jest w idealnym stanie.
 
Miałem prawie 8 k i byłem pewien ze zadnych nagród nie dorzucą, więc wziąłem Fight Cluba zeby punkty nie przepadły a przy okazji pomóc kupić chłopakom bilety do Dublina. A tu rękawice wrzucili po 9 k :jon:
 
Miałem prawie 8 k i byłem pewien ze zadnych nagród nie dorzucą, więc wziąłem Fight Cluba zeby punkty nie przepadły a przy okazji pomóc kupić chłopakom bilety do Dublina. A tu rękawice wrzucili po 9 k :jon:
No niestety zrobiłem dokładnie to samo :(
 
Po 15 października, rozumiem, że te 6k co mi zostało, będę mógł sobie spokojnie na pó roku FP przeznaczyć?? I kupić , kiedy mi sie obecny skończy.
Czy muszę kupić przed 15-tym??
 
Back
Top