Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ja nie mam juz chyba nic konkretnego na celu :/ wezme jakies rekawice jak beda fajterow, ktorych lubie a potem to juz nie mam pojecia :/ wdupilem pkt w ufcstore.eu a tam zadnego rozmiaru t-shirta, ktory by mnie jaral, a nawet nie pomyslalem, ze moze rozmiarow brakowac, CHUJNIA nie sklep ufc :S
 
Czy te tępe łyżwy ogarną to w tym miesiącu? Nie wiem, nie znam się ... ale problem jakoś nie wygląda zbyt poważnie.
d3a2921176_nie_takie_rzeczy.jpg

Pytanie. Czy to faktycznie jakiś problem czy celowe zawieszenie? Jeśli chcą zamknąć ufc rewards to mam nadzieje, że im meksykańce zrobią taki gangbang że będą wolały robić za kozy na pontonach.
 
@ScoTT Też pomyślałem, że to jest jakaś błahostka i zajmie im to parę minut zanim usuną a tu się ciągnie i ciągnie...
 
Póki co nadal nie mogę się zalogować na swoje konto, a ze strony UFC nie ma żadnego komunikatu.
 
Póki co nadal nie mogę się zalogować na swoje konto, a ze strony UFC nie ma żadnego komunikatu.
Jest komunikat na ich oficjalnym twitterze ze strona is dead póki co i robią. Woczrja do nich psiałme i npaisail, że dalej nparawiaąj i że nie weidzą jszeecz kiedy sokńącz ale że mimo to można nadal ziberća pnukyt tak jak do tej pory.

Gdy utserak zsotanei uusnięat to wyszstkchi pionformuąj na tiwteerz.
 
Important Update Regarding UFC Rewards

We hope you were able to catch a glimpse of the exciting UFC 203 Pay-Per-View event from Cleveland this past weekend, and are ready for this weekend's event in Hidalgo, Texas!

We are writing to you today to advise you that, effective October 15, UFC will be discontinuing its UFC Rewards program. Rewards points earned up to, and through, this date will be available for redemption for a six-month period.

We would like to make sure you get a chance to use the points you have earned. You can continue to use the UFC Rewards site as usual through October 15. We will contact you again with further details on how to redeem your points after October 15.

At UFC, we are driven by our fans. We look forward to continuing to bring you world-class events and offer the best possible fan experience.

Thank you for your continued support of UFC!

Please direct any questions to [email protected]

Thank you,
UFC Rewards Team



Ooo to się porobiło.
 
Nowe szefostwo wygasza nieintratne projekty. Trzeba będzie w końcu na coś wydać te punkty. Troche smutek, bo myślałem, że dobije do pasa.
 
Nowe szefostwo wygasza nieintratne projekty. Trzeba będzie w końcu na coś wydać te punkty. Troche smutek, bo myślałem, że dobije do pasa.
Pasa już nie ma :( ... McGregor go kupił :mamed:

Ja na nic ciekawego nie uzbieram, po moich obliczeniach wychodzi ze braknie mi tałzena na ramkę :/

Szkoda, tyle pieknych wspólnych chwil z Paniami z rewards. Było miło. :jon:
 
Ej, mam pytanie, patrząc na swoje punkty i na to na co mnie stać i będzie stać do 15 października postanowiłem zamówić "Fight Club ultimate", no i zamówiłem i dostałem jakiś kod i nie wiem co mam z nim zrobić, zastanawiam się czy to jest kod do tego w UFC store, czy coś nie mam pojęcia, jeśli moglibyście pomóc byłbym wdzięczny.
 
Co za głupota, pojawiło się kilka nagród i od razu zostały wykupione. Dawać mi tu, chujograjce coś ciekawego :windu:
 
Ej, mam pytanie, patrząc na swoje punkty i na to na co mnie stać i będzie stać do 15 października postanowiłem zamówić "Fight Club ultimate", no i zamówiłem i dostałem jakiś kod i nie wiem co mam z nim zrobić, zastanawiam się czy to jest kod do tego w UFC store, czy coś nie mam pojęcia, jeśli moglibyście pomóc byłbym wdzięczny.

musisz wejsc na strone fightcluba, z tego co pamiętam zakładasz konto, potem wybierasz którą opcje chcesz wykupić i będzie tam okienko do wprowadzenia tego kodu i cena spada na 0
 
Mnie się udało jeszcze na koniec załapać na rękawicę podpisaną przez Conora, wczoraj przyleciała. Trochę szkoda, udało się do tej pory uzbierać 51k pkt, ale przynajmniej ramka i rękawica zostaną na pamiątkę po programie.
 
Panowie a powiedzcie mi, bo wiem że kiedyś było o tym pisane ale zapomniałem już jak to wygląda, jak coś zamawialiście to płaciliście jakieś opłaty? Cło czy coś?

A druga sprawa, jak np wezmę sobie 4 miesięczne kody do FP to orientuje się ktoś ile są one ważne? Można jeden wykorzystać w tym miesiącu kolejny np za 2 miesiące itp? Jakby ktoś był wstanie pomóc to będę wdzięczny
 
No nie, na co ja robiłem tyle multikont. Myślałem, że to będzie dobra inwestycja w przyszłość. :o o:
 
Last edited:
Panowie, chciałbym koszulkę sobie oprawić (wrzucić w ramkę), same ceny z kosmosu, od 150zl w górę, znacie tańsze opcję? Jeśli nie to wezmę :)
 
Panowie a powiedzcie mi, bo wiem że kiedyś było o tym pisane ale zapomniałem już jak to wygląda, jak coś zamawialiście to płaciliście jakieś opłaty? Cło czy coś?

A druga sprawa, jak np wezmę sobie 4 miesięczne kody do FP to orientuje się ktoś ile są one ważne? Można jeden wykorzystać w tym miesiącu kolejny np za 2 miesiące itp? Jakby ktoś był wstanie pomóc to będę wdzięczny
Kody chyba nie mają daty ważności. Ja jak była informacja ze wycofaja miesięcznego fight passa założyłem ze 30 kont i z każdego wziąłem fight passa na miesiąc i od pół roku co miesiąc ich używam ;)
 
Back
Top