Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

@Tomaszzz ja juz nawet nie spuszczam sie, po prostu wklepuje cokolwiek
Co do mojego pytania to jak juz w koncu zadzwonili (po raz trzeci, na szczescie nie odpuscili) to juz byla sama profeska, kontakt @, telefon, juz dzis rano kolejna osoba zadzwonila, ze w ciagu trzech dni bedzie paczka :) i to mnie sie podoba!

Robię tak samo :DC: wpisuje zawsze Diaza albo Conora
Jak już wyślą to obsługę klienta przejmuje DHL im nic nie mogę zarzucić, zarówno dostawa jak i kontakt bardzo dobre. Nie zdziwię się jak dostaniesz szybciej, nawet jutro.
 
Robię tak samo :DC: wpisuje zawsze Diaza albo Conora
Jak już wyślą to obsługę klienta przejmuje DHL im nic nie mogę zarzucić, zarówno dostawa jak i kontakt bardzo dobre. Nie zdziwię się jak dostaniesz szybciej, nawet jutro.
Toć to moja firma. Jeśli tak będzie to polecam się, cohonesowiczom bede sluzyl wlasna infolinia :D
 
ma ktos fp na sprzedaz lub moze udostepnienie konta? pewnie mozna na kilku urzadzeniach uzywac, a mi glownie chodzi o archiwalne walki
czekam na propozycje
 
A weźcie nie dość że odwalaja maniane to jeszcze teraz znowu są problemy z wysylka. Na początku lipca zamówilem sobie rękawice z autografem Aski i po ponad miesiącu i moich dwóch meilach z zapytaniem o paczkę odpisali mi że jednak rękawic już nie mają i czy mają mi zwrócić te punkty czy chce czekać na nastepny rzut i tak czekam po dziś dzien
 
U mnie różnie, ale ani razu się nie wbiłem na podgląd profilu ... cały czas "Checking Rewards Status" albo białe tło.

A weźcie nie dość że odwalaja maniane to jeszcze teraz znowu są problemy z wysylka. Na początku lipca zamówilem sobie rękawice z autografem Aski i po ponad miesiącu i moich dwóch meilach z zapytaniem o paczkę odpisali mi że jednak rękawic już nie mają i czy mają mi zwrócić te punkty czy chce czekać na nastepny rzut i tak czekam po dziś dzien
Ja zamowilżem Visual History trzejciego czerfca. W siełpniu laskawie mi odpisali, ze nie maja juz jej i zwrocili mi punkty ... tyle było gadki z nimi.
 
Last edited:
The site is temporarily down. We are working on fixing the issue. Once we get it back up, we will post Trivia. Thanks for your patience.

Info z twittera
 
Lipton, mam nadzieję, że chociaż Trivie przeniosą do czasu aż naprawią, bo 50pkt :D
 
Back
Top