Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Jakby co to na pytanie kiedy dostane moje GIFT CARDy odpisali:

"I’ve had to reprocess all of the gift card requests which I did this morning. My apologies. This is a new process and apparently not as easy as was promised."


Także pewnie jeszcze poczekam..
 
Mi natomiast definitywnie zablokowali konto, odpisali na maila, a potem zablokowali ma mailu (Gmail ciągle zwraca błędy po wysyłanych wiadomościach). Także dziękuję, dobranoc :)
 
Mi natomiast definitywnie zablokowali konto, odpisali na maila, a potem zablokowali ma mailu (Gmail ciągle zwraca błędy po wysyłanych wiadomościach). Także dziękuję, dobranoc :)
Ty to nawet mnie nie denerwuj :evil:
 
Dodali UFCStore.eu Gift Card - $10 USD Value i inne pierdoly
I sie zastanawiam czy nie wziac jakiejs bluzy i pierdolnac to cale ufc w chuj

Codziennie nad punktami sie spuszczam a nie wiadomo czy przywroca, moze celowo chca sie nas pozbyc albo zebysmy sie pkt pozbyli i "odeszli", kupie sobie 4 podkoszulki i bluze i po temacie
 
Mi natomiast definitywnie zablokowali konto, odpisali na maila, a potem zablokowali ma mailu (Gmail ciągle zwraca błędy po wysyłanych wiadomościach). Także dziękuję, dobranoc :)
:sad: Co rozumiesz przez definitywnie? Nie wyświetla się biała strona tak jak dotychczas tylko pisze Ci, że konto zostało zablokowane, albo coś w tym guście? Czy tylko przez te zablokowane maile spekulujesz, że definitywnie zablokowali konto?
 
Nie wierzę, odpisali mi na kolejnego maila już po 3h, a nie jak do tej pory po 2 dniach. Potwierdzili że tymi kartami można zapłacić za koszty przesyłki.
 
artykułópost: 1300130 said:
Dlaczego zalicza mi tylko pkt z 1 artykulu i nie zalicza ankiety?
A z ilu artykulow chcesz punkty? Ankiety to chyba 1x w tyg. można dostać punkty.
 
Nie wierzę, odpisali mi na kolejnego maila już po 3h, a nie jak do tej pory po 2 dniach. Potwierdzili że tymi kartami można zapłacić za koszty przesyłki.
Czyli moge sobie zamówić np. Bluze i koszty przesylki pokryć kartami? Bo na clo to chyba sie nie bede lapac? Ktos ma jakies doświadczenie? W skrocie, czy mozna za darmo (jak np ramke) cos hapnac? Bez zadnych doplat itd. P.s. OD, kozacki awatar nacpanego Randyego
 
  • Like
Reactions: OD
:sad: Co rozumiesz przez definitywnie? Nie wyświetla się biała strona tak jak dotychczas tylko pisze Ci, że konto zostało zablokowane, albo coś w tym guście? Czy tylko przez te zablokowane maile spekulujesz, że definitywnie zablokowali konto?
Najpierw:
Your account was disabled due to suspicious activity.

A potem, gdy odpisałem - zablokowali mojego maila:

Delivery to the following recipient failed permanently:

[email protected]

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain ufc.com by d26816b.ess.barracudanetworks.com. [64.235.154.105].

The error that the other server returned was:
550 permanent failure for one or more recipients ([email protected]:quarantined)
 
Najpierw:
Your account was disabled due to suspicious activity.

A potem, gdy odpisałem - zablokowali mojego maila:

Delivery to the following recipient failed permanently:

[email protected]

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain ufc.com by d26816b.ess.barracudanetworks.com. [64.235.154.105].

The error that the other server returned was:
550 permanent failure for one or more recipients ([email protected]:quarantined)
Lol...piekne zachowanie z ich strony...mid, ile miales pkt? Ja chyba podkoszulki sobie pokupuje bo mam 11k pkt i czesc jak czapka i po temacie..
 
Lol...piekne zachowanie z ich strony...mid, ile miales pkt? Ja chyba podkoszulki sobie pokupuje bo mam 11k pkt i czesc jak czapka i po temacie..
Miałem 15k, na tydzień przed całą akcją zamówiłem nawet ramkę z Cruzem, jednak teraz samotny gwóźdź wisi na ścianie. Nie spinam się jakoś mocno, bo faktycznie nie byłem do końca bez winy, ale szkoda mi tego. Mogli miesiąc później zacząć banować.
 
Najpierw:
Your account was disabled due to suspicious activity.

A potem, gdy odpisałem - zablokowali mojego maila:

Delivery to the following recipient failed permanently:

[email protected]

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain ufc.com by d26816b.ess.barracudanetworks.com. [64.235.154.105].

The error that the other server returned was:
550 permanent failure for one or more recipients ([email protected]:quarantined)
"suspicious activity" to było moje odpalanie makra 100 razy dziennie w ramach testowania wynalazku, ale nie... chuj z tym, my sobie zbanujemy miderna :lol:
#ufclogic :crazy: Robiłeś coś bardziej podejrzanego niż inni?

Dzięki MichasQ, musiałem się trochę nakombinować żeby gif się zmieścił w tym niedorzecznym limicie 50kb, a jednocześnie żeby jakość obrazka aż tak nie ucierpiała.
 
Miałem 15k, na tydzień przed całą akcją zamówiłem nawet ramkę z Cruzem, jednak teraz samotny gwóźdź wisi na ścianie. Nie spinam się jakoś mocno, bo faktycznie nie byłem do końca bez winy, ale szkoda mi tego. Mogli miesiąc później zacząć banować.
EH. Współczuję :(
 
Nie wierzę, odpisali mi na kolejnego maila już po 3h, a nie jak do tej pory po 2 dniach. Potwierdzili że tymi kartami można zapłacić za koszty przesyłki.
A wez sprawdz to bo zadalem pytanie (bo z nimi nic nie wiadomo..)
oqywlw.jpg
 
Miałem 15k, na tydzień przed całą akcją zamówiłem nawet ramkę z Cruzem, jednak teraz samotny gwóźdź wisi na ścianie. Nie spinam się jakoś mocno, bo faktycznie nie byłem do końca bez winy, ale szkoda mi tego. Mogli miesiąc później zacząć banować.
Mid. Jak bede moze kiedyś kupywac cos z ufcstore to wybierzesz sobie jedna jakas rzecz (oprocz pasa za 300 dolcow i biżuterii za 60) i Ci wysle na pocieszenie :P
 
Robiłeś coś bardziej podejrzanego niż inni?
Używałem macra i powiedzmy, że moi rodzice założyli sobie konto na Rewards. Nie będę wnikał już, co robili inni, stawiam kreskę :D

Mid. Jak bede moze kiedyś kupywac cos z ufcstore to wybierzesz sobie jedna jakas rzecz (oprocz pasa za 300 dolcow i biżuterii za 60) i Ci wysle na pocieszenie :P
Haha, dzięki za wsparcie, ale mi się nie należy chyba :D
 
A wez sprawdz to bo zadalem pytanie (bo z nimi nic nie wiadomo..)

Tak mi z rewards odpisali, ale poczekam jak już kody dostanę to zapytam jeszcze raz, bo i tak będę zamawiał na teren UK do rodziny, także wysyłka tylko niecałe 5 funtów.
 
Tak mi z rewards odpisali, ale poczekam jak już kody dostanę to zapytam jeszcze raz, bo i tak będę zamawiał na teren UK do rodziny, także wysyłka tylko niecałe 5 funtów.
Moze na teren UK mozna placic karta? A zagranica niech sie sama martwi ;)
 
Nie ma możliwości wymiany punktów na miesięcznego FP... jest tylko 6 miesięcy i rok.. da się to jakoś obejść, czy trzeba czekać aż włączą możliwość? UFC Zagreb się zbliża a mi się 3.04 skończyła subskrybcja.:wall:
 
Nie ma możliwości wymiany punktów na miesięcznego FP... jest tylko 6 miesięcy i rok.. da się to jakoś obejść, czy trzeba czekać aż włączą możliwość? UFC Zagreb się zbliża a mi się 3.04 skończyła subskrybcja.:wall:
Raczej brak mozliwosci :(
 
kupilem 13.03 , jaki fuks, obejrze sobie na FP
szkoda ze wycofali kupno FP na miesiac ;( z tym pol roku to dojebali do pieca konkretnie
 
ja sobie robię zawsze doładowanie na rok, bo nie wiadomo kiedy to całe REWARDS się skończy a po za tym, mam z głowy i radzę wam róbcie tak samo, jest wygodniej
 
Oni włączają i wyłączają tą opcje także miesięczna opcja będzie. Problem w tym że robią to zawsze w dziwnym czasie :D i tak karta główna tylko na ESCh
 
Tak mi odpisali. Mają problemy z kodem na 1 miesięczną subskrybcje..

We're currently having some issues with the 1-month UFC FIGHT PASS subscription codes. Once the issue is resolved we will put it back up on the site.
Thanks for being a UFC Rewards member!!
 
Back
Top