Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Brał ktoś te karty? Orientujcie się czy mogę np wziąć 20 kart po 10dolców i kupić za darmo coś za 200 dolarów?
 
Eh, a myslalem ze cos o Trivii może powiecie bo jest małe zamieszanie :) juz panika i ludziska na twitterze pytaja
 
Eh, a myslalem ze cos o Trivii może powiecie bo jest małe zamieszanie :) juz panika i ludziska na twitterze pytaja

Ha! To właśnie im pisałem w mailach. Pomaganie sobie w tłumaczeniach, jak widać nawet ludzie z hameryki mają problemy z rozkminieniem o co im chodzi. Dostałem bana za ich widzimisie, nie oddali pkt, bo pisanie tutaj to najcięższe przestępstwo i widać, że problemy zamiast zniknąć po uciszeniu takich przestępców jak jak się mnożą. Tryliardy pytań na TT o błahostki.
 
A Couture myslicie, ze sie kwalifikuje? Czy to chodzi o obecnych mistrzow? Czy wtf? Couture ma 11
 
Odpisują Wam z rewards? Bo zamówiłem sobie te gift cardy, było na stronie napisane że do 2 dni wysyłają na maila kody, a tu już tydzień mija i nic nie wysłali a na maila też nie odpisują.
 
Wiecie może czy te gift cardy można użyć na europejskiej wersji ufcstore? Ktoś w ogóle już ich używał?
 
Wiecie może czy te gift cardy można użyć na europejskiej wersji ufcstore? Ktoś w ogóle już ich używał?

Wydaje mi się że to jest tak jak tam napisane że na ufcstore.com (gift card jest na 10$ a na ufcstore.eu ceny w funtach) ale jak sprawdzałem to jest tam opcja dostawy do Polski za około 24$. Jak mi w końcu wyślą te kody to dam znać jak z tym zamawianiem z ufcstore.com, tylko pytanie: KIEDY TO WYŚLĄ?? Bo póki co to się nie śpieszą.
 
Wiecie może czy te gift cardy można użyć na europejskiej wersji ufcstore? Ktoś w ogóle już ich używał?

Na twitterze pisali że można ich uzyc i że będą przeliczane na równowartość 10 dolarów na daną walutę ale czy ktoś już używał to nie wiem bo nic ciekawego tam w sumie nie ma jak dla mnie
 
A co do Trivii to dalem true, gdyz zasugerowalem sie Redditem, ale sledzac samemu to:

No. Name Event Date Reign
(Total) Defenses
1 Frank Shamrock
def. Kevin Jackson UFC Japan
Yokohama, Japan
Dec 21, 1997
703 days​
1. def. Igor Zinoviev at UFC 16 on Mar 13, 1998
2. def. Jeremy Horn at UFC 17 on May 15, 1998
3. def. John Lober at UFC Brazil on Oct 16, 1998
4. def. Tito Ortiz at UFC 22 on Sep 24, 1999
Shamrock vacated the title on November 24, 1999, when he retired from the UFC, citing a lack of competition.[1]
2 Tito Ortiz
def. Wanderlei Silva UFC 25
Tokyo, Japan
Apr 14, 2000
1,260 days​
1. def. Yuki Kondo at UFC 29 on Dec 16, 2000
2. def. Evan Tanner at UFC 30 on Feb 23, 2001
3. def. Elvis Sinosic at UFC 32 on Jun 29, 2001
4. def. Vladimir Matyushenko at UFC 33 on Sep 28, 2001
5. def. Ken Shamrock at UFC 40 on Nov 22, 2002

ale uswiadomili mnie na Reddit'cie gdyz:
"[–]kbainzCanada 2 punkty 10 godzin temu
When Shamrock won it was called the middleweight title, they started calling it the light heavyweight title in 2001. Tito held the belt from 2000-2003"

Aczkolwiek Reddit jest znany z tego, ze lubi robic w chuja (swoich pewnie nie) i znalazlem infografike na Sherdogu, gdzie nie ma o tam ani slowa, ale jaki Sherdog jest kazdy wie, wiec moze Wy mnie upewnicie? Ja niestety wtedy jeszcze sie nie interesowalem MMA.

sherdog_championship_history_lightheavyweight_r08.png
 
Last edited:
186 to 205 lb (84 to 93 kg) The Light Heavyweight Title was known as the Middleweight Title prior to UFC 31 (May 4, 2001). The Pride World Middleweight Title (204.6 lb) was unified with the UFC Light Heavyweight Title on September 8, 2007, when Quinton Jackson defeated Dan Henderson at UFC 75
 
1 gift card - $10 - 1000 pkt
ale zeby cos sobie kupic ze sklepu UFC, bedzie potrzeba xx takich gift cardów :/
 
Back
Top