Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Kurwa panowie, właśnie skończyła mi się subskrypcja fightpassa, wziąłem za 6000 punktów kod na 6 miesięcy i nie działa... co robić? :(
 
Kurwa panowie, właśnie skończyła mi się subskrypcja fightpassa, wziąłem za 6000 punktów kod na 6 miesięcy i nie działa... co robić? :(

Ustawić po lewej stronie gdzie się wpisuję kod okres 6 miesięcy bo pewnie masz ustawiony na miesiąc lub rok i dlatego nie akceptuje Ci kodu.
 
Czy kod do Fight Pass posiada jakąś ważność? Chodzi o to, gdy już go otrzymam na email to, muszę go wklepać w jakimś terminie bo wygaśnie,
czy mogę wklepać kiedy chcę?
 
Czy kod do Fight Pass posiada jakąś ważność? Chodzi o to, gdy już go otrzymam na email to, muszę go wklepać w jakimś terminie bo wygaśnie,
czy mogę wklepać kiedy chcę?
ja kupiłem na pocżatku ileś tam kodów i korzystam teraz więc raczej nie mają terminu.
 
Dziś na Reward nie będzie dodanych nowych rękawic. Pewnie będą ramki, program i bilety.
Ciekawe czy ramki z bohaterami ostatniej gali i czy ceny będą takie same. Jak będzie Cruz z fajnymi zdjęciami ujęciami to biorę.
 
Werdum już na swoim miejscu.

12583911_756101861192420_1192773428_n.jpg
 
Na ramkę mam jeszcze pkt, ale tylko bez kawałka maty(za 7,5). Czekam na takie z Aśką, czy Karoliną to wtedy biere.
 
A co ma ich zastanawiać? Jakbym mieszkał w USA to pierwsze na co poluję to bilety. Omijają nas takie, to bierzemy inne nagrody.
 
A co ma ich zastanawiać? Jakbym mieszkał w USA to pierwsze na co poluję to bilety. Omijają nas takie, to bierzemy inne nagrody.
Ale są też przecież inne nacje europejskie, i z pozostałych zakątków świata. A tu już na 10 sześć leci do Polski.
 
Jako naród potrafimy się po prostu zorganizować w takich akcjach. A tu za wspieranie UFC są drobne pamiątki ;)
 
Back
Top