Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Jakąś godzinę temu, zrobiłem dwa RT i teraz weszło. Jeśli chodzi o #UFC193, to chyba już nie działa?
 
Już nie zdążyłem zedytować posta, ale np. @theMat taka wyjebana ramka to ile na ile? :D Bo patrze na co wydac to jakos zawodnicy mnie nie przekonuja (lawlera bym chetnie przytulil :>). Czy ta ramka co Ty masz to podobne do "Urijah Faber UFC Autographed 16'' x 20'' Photograph with The California Kid Inscription" w sensie wymiarów? I czy ktoś ma @ScoTT (jako weteran) Daniel Cormier UFC 192 Collage with Piece of Match-Used Canvas kawałki maty i może powiedzieć jak to wygląda? Jestem tchórzem i nie chce się zasmucić po półrocznym klepaniu pkt :D
 
Cormiera nie mam, mam ramkę z Lawlerem i czekam bo zamówiłem ramkę z Belfortem.

Ja z ramki osobiscie jestem mega zadowolony, bardziej niz z rekawic. Jest bardzo solidnie, dokladnie i ladnie wykonana, bardzo dobrej jakości, plus ten fragment maty. Zarabista polecam.

Tu masz fotki od @Shajs

20150819_120046.jpg
20150819_120254.jpg
 
Już nie zdążyłem zedytować posta, ale np. @theMat taka wyjebana ramka to ile na ile? :D Bo patrze na co wydac to jakos zawodnicy mnie nie przekonuja (lawlera bym chetnie przytulil :>). Czy ta ramka co Ty masz to podobne do "Urijah Faber UFC Autographed 16'' x 20'' Photograph with The California Kid Inscription" w sensie wymiarów? I czy ktoś ma @ScoTT (jako weteran) Daniel Cormier UFC 192 Collage with Piece of Match-Used Canvas kawałki maty i może powiedzieć jak to wygląda? Jestem tchórzem i nie chce się zasmucić po półrocznym klepaniu pkt :D
Samo zdjęcie ma wymiary ok. 40x50 cm(Lawler, McGregor). Ja sobie dokupuję antyramę do tego o wymiarach 50x60(lub 50x70 - do Conora).
Ramka w tym drewnie to wymiary ok. 38x42cm.

Co kto lubi, ramki i zdjęcia są super. Rękawice też. Nawet Fight Club jest dobrze wziąć. Tylko oczywiście musi to być interesujący zawodnik. Ja jeszcze bardzo, bardzo czekam na Overeema.

image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
 
Tak sprawdzam te nagrody każdego dnia podczas nabijania pkt i nie mogę uwierzyć, że ta ostatnia nagroda - wielka kartonowa Ronda jest za 150,000 punktów. Niepojęte. Z przelicznika 100 pkt = 1 dolar to wynika, że ta nagroda jest warta 1500 dolarów. :o o:

Mózg rozjebany. Ciekawe kto by to : a) kupił b) zbierał na to punkty

...
 
Myślicie, że jeszcze jutro rano, np. o 7, będą działać hashe na twitterku i instagramie ?

Mogliby kiedyś zapomnieć wyłączyć jakiegoś hasha najlepiej na obu portalach. Ehhh te czasy #UFCChicago :/
 
Beda dzialaly. Swoja droga jak byla przerwa w galach to hasha nie dawali, a gdy beda 3 gale teraz dzien po dniu to co beda 3 rozne hashe? Mogliby zrobic takiego bonusa przed swietami.
 
To trzeba będzie jutro rano nabić. Po poludniu to juz moga byc wylaczone.

W grudniu jak bedzie ten okres 3 gal po sobie w ciagu paru dniu to mysle ze oni tylko wlacza hasha na gale numerowaną. Kiedys byla podobna sytuacja i na mniejszą galę z cyklu fightpass/fox nie wlaczyli.
 
I chuj. Wyłączyli.

Miałem oczywiście zrobić to rano, ale nie było czasu. Teraz widzę że hashe nie działają. Nic kurwa teraz nie zapomną wyłączyć. :/
 
Coś tam powrzucali nowego ;) Dalej nie dostałem ramki z Belfortem, Zamówilem jeszcze ramke z Silvą.
 
@ScoTT
Tez sie zastanawialem nad Silva a Robbiem i wybralem tego drugiego, powiedz mi, czy takie zamowienie dojdzie?
1111.JPG

Mimo, iż nie ma "miasta"?
Oczywiście, we wcześniejszych polach wpisałem miasto, kod itd :)
 
Nie wiem czy czekać jeszcze i zbierać dalej punkty, czy kupić ramkę z Ruthlessem, bo tylko ona mnie z aktualnych ciekawi. Myślicie, że na święta, za miesiąc, będą jakieś nowe nagrody i moze coś ciekawszego? Bo takie myśli kłębia mi się w głowie.

BTW. Hasz już żaden na TT nie działa?
 
@midern - Hash już nie działa. Też mi się wydaje, że czymś jeszcze rzucą na święta.

@MichasQ - napisz do nich maila z pełnym adresem to problemu nie będzie. Bo w takim przypadku raczej nie ma szans żeby doszło. Ciekawe dlaczego ucięło reszte danych adresowych.
 
Last edited:
@ScoTT
Tez sie zastanawialem nad Silva a Robbiem i wybralem tego drugiego, powiedz mi, czy takie zamowienie dojdzie?
View attachment 1885
Mimo, iż nie ma "miasta"?
Oczywiście, we wcześniejszych polach wpisałem miasto, kod itd :)

A w mailu potwierdzającym jest pełny adres? Jak jest to problemu nie ma, gorzej jak jest taki sam jak tu pokazałeś.
 
Postanowiłem sobie trochę oczyścić TT z retweetów. Tego nigdzie nie widać prawda? Bo nie chciałbym, aby nagle UFC w dziennikach aktywności dostało, że cofnąłem im z 500 RT :crazy: A potem jakiś ban na Rewards :lol:
 
A ja nie zamierzam się kryć i mam na legalu konto. Jak zbiorą prywatne dane i dadzą pracę w UFC to biere:fingers: Poza tym TT nie jest mi potrzebny do prywatnych rozmów, bo traktuję go jako zabawę, zresztą tak samo jak FB.
 
Back
Top