Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Jedyna prawilna odpowiedź do ankiety

12208641_1090739927626895_357885004158766503_n.jpg
 
Jak niczego nie dodadzą do końca roku to wspieram Aśke i biorę jej rekawice :)
Co do TT/Insta to TT na kompie, insta tylko apka :/
 
Dziala Wam dzisiaj hash na insta? Na twitterze jeszcze działa. Na insta probowalem Paolo/Paulo i nie pyka.
 
Na insta hash juz nie działa. Zbieracie też punkty za typowanie gal ? Bo coś mi się obiło o uszy, a nie bardzo wiem gdzie to zrobić :)
 
Na insta hash juz nie działa. Zbieracie też punkty za typowanie gal ? Bo coś mi się obiło o uszy, a nie bardzo wiem gdzie to zrobić :)
Raz w tygodniu za typowanie, za zdobycie okreslonej ilosci punktow tez sa punkty, itd. Wszystko masz w zakladce Earn dokladnie opisane.
 
Kupiłem książkę Rondy. Jaram się.
Zbieram dalej punkty. Chcialbym bardzo jedną lub dwie rękawice, a potem już lecieć w same ramki. Ale ile to czasu zejdzie...
 
Mam jeszcze 11 tys. do wykorzystania, ale na razie zostawiam. Ciągle żałuję, że nie dają nic z Overeemem...
Kurde, muszę znowu kupić antyramę.
 
Lipa, że #UFCChicago wyłączyli. Ile to można było punktów na tym trzaskać. 3 kafle miesięcznie spokojnie można było z całości wyciągnąć. A tak... 1,5 kafla w porywach pewnie.
 
Poza tym, nie wiem czy wiecie, ale Rewards obchodził dzisiaj swoje pierwsze urodziny. Natrafiłem na to na FB. Myślałem, że dzięki temu dadzą jakieś zniżki. Ale dorzucili nagrody, to się liczy.
 
Na nową książkę chyba poczekamy do końca tych zapisów do losowania, czyli ok. 20dni. Szkoda, na nią teraz poluję.
 
Ja mam i polecam, nawet trochę o niej pisałem kiedyś. Super się czyta, nawet dla średnio-zaawansowanego w angielskim jak jak.
 
W dodatku zmienili "Use Hashtag on Twitter" na "Used Twitter Hashtag" Widać, że pracują, a nie obijają się:applause:
 
Fight Club Ultimate - Free Access to to Tix!!

Doszło jako nowa nagroda. Skład pewnie takie sam jak poprzednio.
 
Back
Top