Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

A no nie ma, tez wlasnie przegladnalem. Urwali kody z programow to urwali i to. Tak jak pisalem, konczy sie zabawa. Podwyzszaja ceny, wylaczaja "duze" punkty, dodaja czasem jakies male. Trzeba chyba teraz brac co jest. Czekam gora tydzien i wykupuje na co mi fundusze pozwola zeby pozniej nie zalowac.

UZUPELNILI RAMKI, biore Lawlera.
 
Chyba wezmę ramkę kowboja.
I tu mam kilka pytań do Was:
Kod pocztowy dajemy bez "-" ?
Nie używać polskich znaków (województwo SLASKIE itp.) ?
Czy ktoś już taką ramkę odebrał i czy płacił cło?
 
Siemka @Shajs, ramki nie bralem. W pierwszym zamowieniu podalem polskie litery i nie wiem czy przez to czy nie, ale paczka nie mogla wyjsc przez bardzo dlugo z LV, caly czas paczka zmieniala status ze sa jakies bledy - moze zbieg okolicznosci. Bez polskich liter poszlo bez problemu. Kod pocztowy tez podawalem bez "-".
 
Nie wiem czy bylo, w earn pojawila sie mozliwosc wyboru sieci kom. z jakiej korzystamy. Do wyboru oczywiscie tylko amerykanskie. Za wybranie jakiejkolwiek dopisuja 50 punktow.
 
Czy ogarnia ktoś może gdzie znajde na mobilnej stronie ufc: quick votes? :)
Ja to obchodze tak. W Chrome wlaczam w opcjach "wersja na komputer" i wchodze na ufc.com i glosuje. Na mobilnej stronie szukalem, ale nie znalazlem.
 
UFC Fan Village - United Center Check In
Earn 100 UFC Rewards points when you check-in to the United Center using the Swarm app on your smartphone anytime during the UFC Fan Village on Saturday, July 25th from 11:30 AM to 3:30 PM before UFC Fight Night Chicago Dillashaw vs. Barao II.


Za 100 pkt

A my cebulaki w Polszy co możemy? NIC.
 
Masz dostep do forum. Na gifty czekasz, dostep do ufc magazine dostaniesz na dniach przez aplikacje Zinio i tyle.
 
Pewnie juz zauwazyliscie nowy obrazek FC na nagrodach, ale nie to jest istotne. Zastanawia mnie jedna z nagrod tam wymienionych UFC Store Perks ... what does it mean? Od teraz obowiazuja jakies dodatkowe znizki dla klubowiczow? Wszystkich czy tych nowych? Mnie by jaral darmowy koszt wysylki :) Chyba ze mi cłem doje*ia :)
 
Wpadają Wam dziś pkt za hash'e z twittera? Z insta bez problemu pkt dodało, a na twitterze już z 10 # zrobiłem i nic, a w zakładce EARN cały czas pokazuje że jest dostępne.
 
Back
Top