Polityka

A dobrego, pamiętaj łączmy te kropeczki, koniecznie, kłamstewka same się nie stworzą, byle by tylko zracjonalizować swoją porażkę wyboru wesolutkiej Polski.
:tysoncoffe:
Laczyciele kropek przeciwko laczeniu kropek.

:brainoverload:
Pamiętam, tym bardziej mnie śmieszy ta wrzutka po tym co sam wtedy napisałeś.

Ja mogę napisać, że @spa to ruski agent i wiarygodność tego wpisu jest prawdopodobnie wieksza niż gazety wybiórczej, bo żaden żyd mi za to nie zapłacił.
:fjedzia:
Czyli zgadzamy sie, ze nie rzucamy bezpodstawnych oskarzen na podstawie informacji jakis nonejmow i czekamy na decyzje niezawislych sadow? Ja jestem za.
:tysoncoffe:
 
Tylko że w interesie Polski nie jest trzymanie strony Iranu.
strony Żydów żymian tym bardziej
:tysoncoffe:
Dlaczego mamy trzymać czyjąś stronę? I co to ma wspólnego z Twoim poprzednim postem i zawrtym w nim pytaniem?
Żymian to jebać prądem, muslimów też, ale Wielka Persja Boga Ahura nam bratem i mamy wobec niej dług wdzięczności. O długu wdzięczności z mośkami to szkoda gadać.
Screenshot_20240416-125951_Chrome.jpg



Świeczki się same nie zapaliły.
 
Dlaczego mamy trzymać czyjąś stronę? I co to ma wspólnego z Twoim poprzednim postem i zawrtym w nim pytaniem?
Żymian to jebać prądem, muslimów też, ale Wielka Persja Boga Ahura nam bratem i mamy wobec niej dług wdzięczności. O długu wdzięczności z mośkami to szkoda gadać.
Opowiedz skrótowo o tym Ahurze i wielkiej Persji, pliska :tellmemore:
 
Opowiedz skrótowo o tym Ahurze i wielkiej Persji, pliska :tellmemore:
Gdzieś tam po Wielkim Stepie biegał nasz wspólny przodek. Nasze języki mają zbieżne elementy. Persowie to nie ludy semickie jak żymiany i araby. Ludy semickie zniszczyły kulturę ludów irańskich i zaszczepiły w nich zło. W chwili tragicznej Iran pomógł uchodźcom z Polski sponiewieranym przez szwaba, ruska i żyda. Po dziś pielęgnują miejsca pamięci tamtych działań. Gdyby tylko wrócili do Ahury, to moglibyśmy się z nimi bratać z całej epy.
 
Osłabienie antyamerykańskiego bloku czyli Chiny, Rosja, Iran.

Hegemonia Ameryki jest nam na rękę. Jesteśmy jej beneficjentami.
Tylko w praktyce chcesz wzmacniać antypolskie szmaty i kraj terrorystyczny. Jedyne co mamy dzięki relacji z nimi to polskie obozy koncentracyjne i roszczenia do majątku.
A niech ich islamiści zmiotą z planszy - będzie lepiej dla świata.
 
Tylko w praktyce chcesz wzmacniać antypolskie szmaty i kraj terrorystyczny. Jedyne co mamy dzięki relacji z nimi to polskie obozy koncentracyjne i roszczenia do majątku.
A niech ich islamiści zmiotą z planszy - będzie lepiej dla świata.
Co tam, że zabili w miesiąc więcej cywilów niż Ci straszni ruscy co nimi z tefałenu straszą w 2 lata.
Co tam, że Polskiego ambasadora opluli i wydalili z kraju.
Co tam, że zmieniają historię.

Ważne, że Braun zgasił świeczki!
 
Nie taka jest narracja zwierzchników obozu rządzącego
I bardzo kurwa dobrze :jarolaugh:

Choć z drugiej strony kupowanie kolejnego systemu wygląda na działanie na szkodę państwa, także później możemy sobie wypisać które ministry kupują na bakier, celem pamiętania o ustawie z 1920, kiedy przyjdzie czas rozliczenia.
 
Back
Top