Polityka

Co na to Braunov, Fritz i ten 3. Milosnicy i ambasadorzy kacapow w Polsce?



@szplin bo tak o Katyniu wspominales.

Czemu vicegasniczka nie zajaknal sie o Katyniu? Taki patriota. Tyle bialoczerwonych flag na profilu.

A sam profil tej trojki wesolych kacapow to juz sie skrajnie osmiesza.



Co to sa "sowieci"? To odpowiedz na "nazistow"? Maja zakaz uzywania slowa Rosja ? Co to za zaklamywanie historii?

A przy okazji mi sie przypomnialo. Fritz juz podal do sadu GW za nazwanie go ruskim sprzegiem i oskarzanie o branie od kacapow pieniedzy?

jak tam, rudy chuj coś wspomniał o Katyniu?
Jeśli ne rozumiesz pojęcia "sowieci" to gratuluję, fajnie się ośmieszasz
 
jak tam, rudy chuj coś wspomniał o Katyniu?
Jeśli ne rozumiesz pojęcia "sowieci" to gratuluję
Nie chce wiec slyszec, ze wszedzie mamy uzywac Niemcy, a nie pojecia "nazisci". Widocznie przeoraly nas jakies blizej nieokreslone nacje. Pewnie z kosmosu.
 
Tak, na poziomie ministerialnym.



Pokaż wpis Grzegorza Brauna albo Konfederacji,Korony czy jakiegoś ciała go reprezentującego.

nie ośmieszaj się z tym ministerialnym poziomem


Zrzut ekranu 2024-04-14 224901.png
Zrzut ekranu 2024-04-14 224912.png


 
A przy okazji mi sie przypomnialo. Fritz juz podal do sadu GW za nazwanie go ruskim sprzegiem i oskarzanie o branie od kacapow pieniedzy?
Ale po co? Lewaczku sam twierdziłeś, że Tfusk I Morawiecki nie musieli, bo łączenie kropek i tak dalej.
:juanlaugh:
 
Wesoła Polska.
Czy tak to miało wyglądać?
Skutki polityki volksdojcza tuska.

1713153458075.png

i kolejny, jakaś plaga?
1713153494748.png






wiem wiem wysryw na poziomie szpagatu o Braunie czy łączykropka, ale w drugą stronę :bye:i kto mi zabroni, skoro KOszołomki piszą co chcą, łącząc kropki z niespodziewanych obszarów :wink:
 
Last edited:
Ale po co? Lewaczku sam twierdziłeś, że Tfusk I Morawiecki nie musieli, bo łączenie kropek i tak dalej.
:juanlaugh:
Jak masz taka dobra pamiec to pewnie pamietasz co odpisales.

:beczka:
wiem wiem wysryw na poziomie szpagatu o Braunie czy łączykropka, ale w drugą stronę :bye:i kto mi zabroni, skoro KOszołomki piszą co chcą, łącząc kropki z niespodziewanych obszarów :wink:
:antonio:

Gasniczki oburzone o pisanie co sie chce i laczenie kropek z niespodziewanych obszarow? Swiat sie konczy.

Dobrego dnia Panowie.
 
Jak masz taka dobra pamiec to pewnie pamietasz co odpisales.

:beczka:

:antonio:

Gasniczki oburzone o pisanie co sie chce i laczenie kropek z niespodziewanych obszarow? Swiat sie konczy.

Dobrego dnia Panowie.
Pamiętam, tym bardziej mnie śmieszy ta wrzutka po tym co sam wtedy napisałeś.

Ja mogę napisać, że @spa to ruski agent i wiarygodność tego wpisu jest prawdopodobnie wieksza niż gazety wybiórczej, bo żaden żyd mi za to nie zapłacił.
:fjedzia:
 


Kanada, obecne akcje z hajsem. Żeby dostać kasę musisz stanąć na głowie i klaskać uszami, a i tak możesz gówno zdziałać... W Europie wkrótce.

Polecam zgromadzić sporo hajsu w gotówce, Australia tak zrobiła i póki co trzymają banki w szachu.

Kanada jest w dupie.
 
Back
Top