Polityka

A czego się spodziewałeś po Koalicji Deweloperskiej?

Nie ma 30 mld na CPK ale jest 22 mld dla deweloperów i banków.

Można by rzecz że idziemy jak Chiny. Pompujemy PKB budownictwem. Tylko że upadek za długi czas będzie bolesny. Ludzie potracą oszczędności bezpośrednio bo ceny mieszkań ja jebną to będą do tylu na tych swoich kawalerkach. Ponadto wszystkie te fundusze TFI obracają kasą m.in z programów PPK PPE IKE IKZE i tutaj ludzie stracą pośrednio.

No ale to pewnie za jakiś czas. Na razie mamy zrzucanie kasy ze śmigłowca dla deweloperów
Dlatego ppk trzeba wypłacać regularnie :fjedzia:
 
A czego się spodziewałeś po Koalicji Deweloperskiej?

W sumie dobra nazwa, w Białymstoku kolejny raz będzie panował Truskolaski z KO, największy przyjaciel deweloperów. Niedługo skończą się w tym mieście nieużytki do samopodpalenia w których dziwnym trafem potem deweloper stawia swoje bloki.

Boje się że jak one się skończą to las zwierzyniecki zacznie się palić, bo to niedobra jest że w takiej lokalizacji blisko centrum stoją jakieś głupie drzewa i zajmują miejsce, a mogłyby takie ładne bloki powstać.
 
A czego się spodziewałeś po Koalicji Deweloperskiej?

Nie ma 30 mld na CPK ale jest 22 mld dla deweloperów i banków.

Można by rzecz że idziemy jak Chiny. Pompujemy PKB budownictwem. Tylko że upadek za długi czas będzie bolesny. Ludzie potracą oszczędności bezpośrednio bo ceny mieszkań ja jebną to będą do tylu na tych swoich kawalerkach. Ponadto wszystkie te fundusze TFI obracają kasą m.in z programów PPK PPE IKE IKZE i tutaj ludzie stracą pośrednio.

No ale to pewnie za jakiś czas. Na razie mamy zrzucanie kasy ze śmigłowca dla deweloperów
PPK owszem, IKE oraz IKZE tylko jeżeli otwarłeś sobie to w tfi (co jest idiotyzmem ze względu na koszty). IKE oraz IKZE możesz mieć na takiej samej zasadzie jak zwykłe konto maklerskie. Z PPE jest różnie ale część dużych firm prowadzi program ppe na własnych akcjach co jest najlepszym rozwiązaniem.
 
A czego się spodziewałeś po Koalicji Deweloperskiej?

Nie ma 30 mld na CPK ale jest 22 mld dla deweloperów i banków.

Można by rzecz że idziemy jak Chiny. Pompujemy PKB budownictwem. Tylko że upadek za długi czas będzie bolesny. Ludzie potracą oszczędności bezpośrednio bo ceny mieszkań ja jebną to będą do tylu na tych swoich kawalerkach. Ponadto wszystkie te fundusze TFI obracają kasą m.in z programów PPK PPE IKE IKZE i tutaj ludzie stracą pośrednio.

No ale to pewnie za jakiś czas. Na razie mamy zrzucanie kasy ze śmigłowca dla deweloperów
kareteka.jpg


ALE KORWIN!
 
"Wyobraź sobie szczepionkę tak bezpieczną, że musisz być do niej zmuszany...:jarolaugh:

Na chorobę tak zabójczą, że musisz robić testy, by przekonać się czy ją masz... " :suchykarol:

Wracamy tu. Denga, srenga i pięćdziesiąt innych strasznych chorób odkomarkowych. :gabi_much_love:
 
"Wyobraź sobie szczepionkę tak bezpieczną, że musisz być do niej zmuszany...:jarolaugh:

Na chorobę tak zabójczą, że musisz robić testy, by przekonać się czy ją masz... " :suchykarol:

Wracamy tu. Denga, srenga i pięćdziesiąt innych strasznych chorób odkomarkowych. :gabi_much_love:



Łoooooj z dengi to ja bym nie żartował. Widziałem to gówno wielokrotnie w Azji, nie życzę nikomu.
 
Płótno i farba. Tak robią kibole
Nie, aż taki w malarstwie nie jestem, żeby żydowskich władców Polski dobrze oddać na płótnie... Poza tym chcę zdjęcie wydrukować.

1000032644.jpg


To mi się widzi w każdym większym mieście, na kazdym słupie, a nawet w każdej wiosce w Polsce, bo tam siedzi najwięcej popleczników:suchykarol:

W sumie to na każdym kościele można nakleić, to jedna rodzina, dogadają się :jarolaugh:
 
Czy Braun wczoraj upamiętnił pamiec ofiar pomordowanych przez ruskich w Katyniu? Czy mocodawcy nie pozwolili na taki gest?

Tak
A tusk?
Właśnie sprawdziłem te Twoje ukochane rude kurwy na usługach szwabow i rusków - zarówno na profilu cuckolda jak i jego partii są tylko jebaćpis, obajtek, kaczor, rudynajlepszy, rozliczymy. Ha tfu na te Twoje antypolskie szmaty
 
Właśnie sprawdziłem te Twoje ukochane rude kurwy na usługach szwabow i rusków - zarówno na profilu cuckolda jak i jego partii są tylko jebaćpis, obajtek, kaczor, rudynajlepszy, rozliczymy. Ha tfu na te Twoje antypolskie szmaty

Czy ja wiem. Na osobistych raczej nie było, ale instytucji państwowych już tak.




A tutaj wytłumaczenie po co nam mur na granicy.


Padały propozycje żeby ich przepuszczać, bo i tak imigranci chcą do Niemiec. No i chcą, ale Niemcy mają prawo ich do nas odsyłać i jak najbardziej to robią.
 
Czy ja wiem. Na osobistych raczej nie było, ale instytucji państwowych już tak.




A tutaj wytłumaczenie po co nam mur na granicy.


Padały propozycje żeby ich przepuszczać, bo i tak imigranci chcą do Niemiec. No i chcą, ale Niemcy mają prawo ich do nas odsyłać i jak najbardziej to robią.

Tylko kumitsu wyjechał z kontem indywidualnym.
 

Co na to Braunov, Fritz i ten 3. Milosnicy i ambasadorzy kacapow w Polsce?



@szplin bo tak o Katyniu wspominales.

Czemu vicegasniczka nie zajaknal sie o Katyniu? Taki patriota. Tyle bialoczerwonych flag na profilu.

A sam profil tej trojki wesolych kacapow to juz sie skrajnie osmiesza.



Co to sa "sowieci"? To odpowiedz na "nazistow"? Maja zakaz uzywania slowa Rosja ? Co to za zaklamywanie historii?

A przy okazji mi sie przypomnialo. Fritz juz podal do sadu GW za nazwanie go ruskim sprzegiem i oskarzanie o branie od kacapow pieniedzy?
 
Back
Top