Polityka

GW jest tak samo wiarygodna jak tych dwoch laczykropkow. To chcialem powiedziec.
Przeczytaj. Chociaż tą o rudym śmieciu. Z perspektywy lat i tego jak pięknie torpedują wszystko po wyborach mam nieodparte wrażenie, że to nie było "łączenie kropek" tylko dosyć dobrze zrobiona robota.
 
Przeczytaj. Chociaż tą o rudym śmieciu. Z perspektywy lat i tego jak pięknie torpedują wszystko po wyborach mam nieodparte wrażenie, że to nie było "łączenie kropek" tylko dosyć dobrze zrobiona robota.

Ty przypadkiem nie mówiłeś w innym wątku, że pracujesz dla Niemca? Masz z Tuskiem wiele wspólnego :pjelen: .
 


Rząd Niemiecki chwali projekt CPK, czyli może jednak lepiej nie budować?

:jjsmile:



Plaga ludzkości.

:siara:

Ja nie dawno widziałem gdzies nagłówek że Niemcy uważają że tym projektem wypowiadamy im wojnę!

Może oni wiedzą że jak pochwalą to my uznamy to za zly pomysł i nie zbudujemy - taki gambit ^^ :roberteyeblinking:
 
Gdzie tak napisalem? Jestem jednak przeciwko upolitycznieniu takiego typu instytucji.
Jest to logiczne że skoro przeszkadza Ci upolitycznienie instytucji(a wiemy że wszystko w tym bajzlu jest upolitycznione) to w ogóle powinna być jej likwidacja

No chyba że władze powinni mieć ci praworządni :roberteyeblinking:
 
mam taki pomysł, że może to się bierze z niechlubnej przeszłości delikwentów
A kto decyduje, ktore niechlubne karty ujrza swiatlo dzienne?
Jest to logiczne że skoro przeszkadza Ci upolitycznienie instytucji(a wiemy że wszystko w tym bajzlu jest upolitycznione) to w ogóle powinna być jej likwidacja

No chyba że władze powinni mieć ci praworządni :roberteyeblinking:
Jezeli przeczytasz statut, glowne zalozenia oraz kierunki dzialalnosci to jest to inicjatywa szlachetna.

Jedynym problemem jest kto na tym trzyma lape. Czy to bedzie PIS czy to bedzie Koalicja nie ma znaczenia, na koniec bedzie to wciaz narzedzie polityczne.

Dlatego napisalem wczesniej, ze potrzebna jest dyskusja na ten temat. To nie jest cos co da sie zalatwic decyzja o likwidacji. I tak pewnie, jezeli by do tego doszlo, to powstanie podobny twor, pod inna nazwa, z tym razem „wlasciwa” obsada. I jedziemy od poczatku.
 
34e10d06-b4f9-4cca-bf1c-948e4e41ef1a.jpg
 
Tak pierdolą o tej aborcji że kobieta ma prawo decydować, a ja się pytam co wtedy jak ojciec nie będzie chciał, to kobieta wtedy musi zrobić aborcję czy jednak nie musi bo może ona chce dziecka a wtedy ojciec ma płacić alimenty? Takie to trochę kurwa niesprawiedliwe, a najbardziej mnie rozpierfala że krzyczą o tym najwięcej stare raszple które nie mają i nie miały wcześniej większych szans na częste ruchanie. Przygotowują grunt pod mokebe by zminimalizować ryzyko wakacyjnej przygody? Bo wiadomo że dzikusy to nawet w największego paszteta swojego brudnego chuja bez gumy władują w bramie.
 
A kto decyduje, ktore niechlubne karty ujrza swiatlo dzienne?

Jezeli przeczytasz statut, glowne zalozenia oraz kierunki dzialalnosci to jest to inicjatywa szlachetna.

Jedynym problemem jest kto na tym trzyma lape. Czy to bedzie PIS czy to bedzie Koalicja nie ma znaczenia, na koniec bedzie to wciaz narzedzie polityczne.

Dlatego napisalem wczesniej, ze potrzebna jest dyskusja na ten temat. To nie jest cos co da sie zalatwic decyzja o likwidacji. I tak pewnie, jezeli by do tego doszlo, to powstanie podobny twor, pod inna nazwa, z tym razem „wlasciwa” obsada. I jedziemy od poczatku.
No tak
Czyli logiczne jest by to ograniczyć lub zlikwidować
 

Przekręt na większą skalę? Zastrzyk, a wcześniej kulka w łeb.

Tak to ma wyglądać, a nie jakieś przenoszenie do innej partii, ciepłe wyspy czy inną plebanię... :jarolaugh:
 
Kara śmierci za łapówki
:deniroclap:
 

W dupę ruchani na każdym kroku. W normalnym kraju, z normalnymi politykami, którzy dbają o jego dobro, a nie rżną bardziej europejskich niż reszta zachodu to już dawno powinniśmy się z tego gówna wymiksować, szukać alternatyw i zabezpieczyć swój status energetyczny. Tak, aby mieć tani prąd i być zarazem atrakcyjnym rynkiem do inwestowania. A my bohatersko, tj. frajersko będziemy ratować ichniejszego Siemensa. Ha tfu!
 

W dupę ruchani na każdym kroku. W normalnym kraju, z normalnymi politykami, którzy dbają o jego dobro, a nie rżną bardziej europejskich niż reszta zachodu to już dawno powinniśmy się z tego gówna wymiksować, szukać alternatyw i zabezpieczyć swój status energetyczny. Tak, aby mieć tani prąd i być zarazem atrakcyjnym rynkiem do inwestowania. A my bohatersko, tj. frajersko będziemy ratować ichniejszego Siemensa. Ha tfu!

fajnopolaki i tak wolą żeby nasze elektrownie pozamykać a szwabskie zostawić
 
Back
Top