Polityka

Patrz ten czasu nie potrzebował



Ale nie poejchal na narty tylko wyjebał tłuste koty i zlikwidował np ministerstwo rodziny i spełniał obietnice

Dawaj fikołek z PiSem



Obserwuje, obserwuje.

Będę bił brawo jeżeli na końcu kadencji będzie sukces.

Ameryka Południowa to jednak inne realia.

Za grube teczki w Berlinie leżą


Nie Niemcy będą na niego głosować.

Oportunista już chyba odrobił lekcję że ludzie potrzebują czegoś więcej niż ciepła woda w kranie.

PiS nie wygrał wyborów dlatego że jest taki zajebisty ale dlatego że cześć społeczeństwa otrzymała finansowe ,,wyrównanie” strat po transformacji ustrojowej.
 
Obserwuje, obserwuje.

Będę bił brawo jeżeli na końcu kadencji będzie sukces.

Ameryka Południowa to jednak inne realia.




Nie Niemcy będą na niego głosować.

Oportunista już chyba odrobił lekcję że ludzie potrzebują czegoś więcej niż ciepła woda w kranie.

PiS nie wygrał wyborów dlatego że jest taki zajebisty ale dlatego że cześć społeczeństwa otrzymała finansowe ,,wyrównanie” strat po transformacji ustrojowej.
Ale niemcy będą mu wydawać rozkazy
 
Ale niemcy będą mu wydawać rozkazy


08E83A95-FA3C-414D-B3A2-EB3D00B85416.gif
 
Patrz ten czasu nie potrzebował



Ale nie poejchal na narty tylko wyjebał tłuste koty i zlikwidował np ministerstwo rodziny i spełniał obietnice

Dawaj fikołek z PiSem

Oj nie wszystkie spełnił, ostrożniej mówi już o porozumieniach klimatycznych mimo że miał je wycofać.
Ale podobał mi się tekst, że prędzej wprowadzi dolara w Argentynie niż walutę z komuchami z Chin i Rosji.
W ogóle ta Argentyna to jest stan umysłu: bida, inflacja, kilka bankructw państwa w przeciągu ostatnich 100 lat, ludzie po wypłacie kupujący dolary od sprzątaczki do prezesów, a te domy w lepszych okolicach-kosmos zabezpieczenia.
Gdzie widzieliście w Polsce że ktoś na kilkumetrowym ogrodzeniu dodał drut kolczasty i to pod napięciem? :roberteyeblinking:
Chociaż w RPA też tak robią.
Tyle, że niestety latynowska mieszanka anarchizmu (mimo biurokracji) i socjalizmu to niestety marzenie zarówno Tuska jak i Kaczyńskiego
 

Wszędzie ruska agentura!
:putinlaugh:

Spoko jak lubisz jak ktoś Cie dyma. Racjonalizowanie to normalny stan i to zasłanianie się pisem co 2 post xD
Prawie jak kimono i "aleee Korwin".

Ja nie lubię i 3 miesiące wystarczyły, żeby pokazać, że będzie jeszcze chujnia gorsza jak za pisuaru...

Nie wiem czy jest trolem, ale raczej tak kceniam jej działalność Ale ona Kurcze dostaje niezłe granty na pseudobadania. Ponad milion.
 
:stevecarell:
Jebać prace domowe


To nie on gratulował Czarnkowi tytułu "Dzbana Roku"?

40 lat typ zawsze podwinięte rękawy by widać było tatuaże.

Co do gratulowania to niech sobie pogratuluje że jego szkoła była na samym końcu w rankingu szkół

Płaszcza do szatni był śmieciowi nie dał odwiesić a on ze swoimi lewackami kumplami przegłosować mogą co tylko chcą w tym kraju
 

Wszędzie ruska agentura!
:putinlaugh:

Spoko jak lubisz jak ktoś Cie dyma. Racjonalizowanie to normalny stan i to zasłanianie się pisem co 2 post xD
Prawie jak kimono i "aleee Korwin".

Ja nie lubię i 3 miesiące wystarczyły, żeby pokazać, że będzie jeszcze chujnia gorsza jak za pisuaru...



Udajesz albo nadal nie łapiesz o co mi chodzi.

PO nie rządziła od ośmiu lata a prawie wszyscy tutaj jechali jak TVPiS jedną narracją.

Teraz Rudy & Co wrócił do władzy trzy miesiące temu i już ponownie zrujnował Polskę.

No proszę Cię …

Rudy pojedzie na urlop, wielki lament, Mejza wyłudzał kasę od rodziców terminalnie chorych dzieci, wzruszenie ramion.

Taki przykład pierwszy z brzegu,
jak to ta ,,narodowa”, ,,propolska” władza i jej przydupasy ruchała ten naród.

Ale rozumiem, nie wolno podawać kontrargumentów bo od razu trenujesz karate.

:jjsmile:

P.S.

Środa odklejona od rzeczywistości, jak zacznie zajadać ukraińską mąkę będzie szczęśliwsza.
 
@Mmayhem widzę, że jesteś zagorzałym tuskowcem i godnie zastępujesz tutaj karatekę to możesz wyjaśnić jaką logiką się kieruje wasz guru i jego rząd, który ułatwia dokonywanie aborcji i dostęp do tabletki dzien po gdy w Polsce jest niż demograficzny i rodzi się coraz mniej dzieci?
 
Morawiecki się na to zgodził, a potem nawet kasy nie dostał.

:corn:
Mocniej: zgodził się, podpisał te wymagania kamienie milowe i jeszcze zgodził się na to...
... aby poręczyć pożyczkę innym krajom, a Włochy, Grecja są nieźle zadłużone :korwinlaugh:
BTW Oj samorządowcy ze szkoły myśli samorządowej imienia Adamowicza będę mieli żniwa jak zaczną się przelewy z Kpo. Tą kasę z łapówek będzie trzeba ważyć a nie liczyć :robertmakeup::roberteyeblinking:
 
Udajesz albo nadal nie łapiesz o co mi chodzi.

PO nie rządziła od ośmiu lata a prawie wszyscy tutaj jechali jak TVPiS jedną narracją.

Teraz Rudy & Co wrócił do władzy trzy miesiące temu i już ponownie zrujnował Polskę.

No proszę Cię …

Rudy pojedzie na urlop, wielki lament, Mejza wyłudzał kasę od rodziców terminalnie chorych dzieci, wzruszenie ramion.

Taki przykład pierwszy z brzegu,
jak to ta ,,narodowa”, ,,propolska” władza i jej przydupasy ruchała ten naród.

Ale rozumiem, nie wolno podawać kontrargumentów bo od razu trenujesz karate.

:jjsmile:

P.S.

Środa odklejona od rzeczywistości, jak zacznie zajadać ukraińską mąkę będzie szczęśliwsza.
Po i PiS to partie fałszywi przyjaciele dla własnego elektoratu, ale PiS nie ma tylu przyjaciół medialnych więc krytykowanie Po bardziej kręci np. Wyobrażasz sobie taki spokój Po słowach pisowskiego sędziego "no tam może trochę Pegasusa dzięki mnie było ale je nie wiedzioł co to" albo tekst "wstyd na całą dżungle"? O tym wracaj do Portugalii do Perreiry od dzienikarza TVN nie wspominając...
 
@Mmayhem widzę, że jesteś zagorzałym tuskowcem i godnie zastępujesz tutaj karatekę to możesz wyjaśnić jaką logiką się kieruje wasz guru i jego rząd, który ułatwia dokonywanie aborcji i dostęp do tabletki dzien po gdy w Polsce jest niż demograficzny i rodzi się coraz mniej dzieci?
Też jestem ciekaw wpływu tych polityk na demografię, trzeba będzie poszperać w badaniach. Ogólnie potrzebna jest pilna debata społeczna na temat spadku dzietności, bo jest to obok sowieckich skurwieli najpoważniejszy problem z jakim mierzy się Polska.
 
Back
Top