Polityka

Elementy stalinizmu to PiS wprowadził do TVP więc to dla nich normalne środowisko i zachowania.
100 % racji

ale te ubrane w szaty demokrancji komunistyczne łajzy to krytykowanł i już nie ma elementów tylko powrót do czasów komuchów których zresztą gloryfikują


PIERDOLE TEN PIS ! MIAŁO BYĆ DEMOKRARATYCZNIE A TEN RYŻY DYKTATOR ROBI 89 BO NIE MA ARGUMENTÓW BY ZNOWU NIE BYĆ KŁAMCĄ
 
100 % racji

ale te ubrane w szaty demokrancji komunistyczne łajzy to krytykowanł i już nie ma elementów tylko powrót do czasów komuchów których zresztą gloryfikują
Niestety wraz z każdą ekipą idzie coraz większa eskalacja zbydlęcenia. Jedni nakręcają drugich, a oczywiście najbardziej stratne jest na tym społeczeństwo. Ogólnie to brak słów na to gówno jakie robi CAŁA scena polityczna.
 
a najlepsze jest to, że to dwie, ciągle te same ekipy :korwinlaugh:
Ja bym powiedział, że wręcz jedna ekipa tylko pod różnymi flagami, z podziałem ról.
To tak jak starzy kumple idą sobie pograć w piłkę albo w kosza, dzielą się na dwie drużyny, coś podczas meczu porzucają chujami a nawet poszarpią ale po meczu zbita piona I na browra albo wódeczkę.
 
Czy w związku z obecną sytuacją mamy już pierwsze szpagaty w Pisie i ktoś poszedł w koronę albo chociaż 60 i zaczął sprzedawać "kolegów" żeby uratować swoją dupę czy jeszcze są jednością?
 
Będą w Krakowie, oj będą, skończą się romantyczne, wieczorne spacerki z żoną po ryneczku. Beka z prawaków :kis:
Idiotom już wprowadzają SCT także niech im dorzucą od chuja inżynierów to zobaczymy kogo foliowa czapeczka będzie boleć.

Swoją drogą, zauważyłeś, że dzisiaj wyjątkowo cicho osoba prawnicza? Czeka aż Stefan zmieni mu pieluchę czy na przekaz z grupy fejsbukowej LIBERAŁÓW? Czy może przed siedzibą TVP walczy o PRAWORZĄDNOŚĆ którą jego beta idol sprzedał za kredyt?
:juanlaugh:
 
z30528772IH.jpg
 
Berlin daje wytyczne żeby banda rudego chuja autorytarnie rozprawiła się z pisiorami
 
Czy w związku z obecną sytuacją mamy już pierwsze szpagaty w Pisie i ktoś poszedł w koronę albo chociaż 60 i zaczął sprzedawać "kolegów" żeby uratować swoją dupę czy jeszcze są jednością?
Myślę że PiS się już powoli sypie. Na pewnie nie pierwszoplanowe postaci ale to myślę że też kwestia czasu. Tutaj widać że Kaczyński już traci kontrolę. Nawet taki Duda powoli urywa się ze smyczy. Na razie Błaszczak Czarnek czy Sasin są wierni. Na jak długo?
 
Każda władza coś psuje, bierze po swojemu i przegina pałkę tworząc precedensy dla kolejnych rządów, które jadą jeszcze tylko bardziej po bandzie...

To teraz wyobraźcie sobie jak po kolejnych wyborach wahadło odbija i do władzy dochodzi Konfederacja oraz Grzegorz Braun z tymi precedensami, które dał im PiS i PO :antonio:
 
Back
Top