Polityka

[/QUOTE
Młodsi mogą odebrać to jako prześmiewcze fotomontaże. Jednak pochodzenie znacznej większości tzw inteligencji opozycyjnej nie jest żadną tajemnicą.
Za młody jestem żeby to pamiętać ale kiedyś w odmentach internetów widzialem filmiki z okrągłego stołu i tak jakoś zapamiętałem, że w którymś była ta specjalna świeczka.
:roberteyeblinking: nic się nie dzieje przez przypadek.
 
Za młody jestem żeby to pamiętać ale kiedyś w odmentach internetów widzialem filmiki z okrągłego stołu i tak jakoś zapamiętałem, że w którymś była ta specjalna świeczka.
:roberteyeblinking: nic się nie dzieje przez przypadek.
Michnik, Kuroń , Olszewski , Suchocka , Macierewicz chyba też. Długo by wymieniać. Największe chyba skupisko to unia demokratyczna / wolności z której to partii wypełzła platforma agenta niemiec.
 
To jest fejk czy ten podludź jest naprawdę niepoczytalny?
Autentyk... nauczyciel, ultramaratończyk, poseł i neopoganin
:benny:
 
Michnik, Kuroń , Olszewski , Suchocka , Macierewicz chyba też. Długo by wymieniać. Największe chyba skupisko to unia demokratyczna / wolności z której to partii wypełzła platforma agenta niemiec.
Nie zapominaj o synu Izaaka Stolzmana, choć ten akurat nie był w opozycji
 
IMG_1074.jpeg
 

Afery ujawnione przez media publiczne

– Gdyby nie telewizja publiczna, to o całym szeregu afer, które miały miejsce za rządów Donalda Tuska, byśmy się nie dowiedzieli. Musi być telewizja, która rządowi patrzy na ręce, tak jak rządowi Prawa i Sprawiedliwości patrzyły na ręce wszystkie telewizje – powiedział Adam Borowski.

No wszystkie to chyba jednak nie patrzyły... na pewno nie TVP :boss:
 
Zabawne jest, że Pisowcy najbardziej cykają, że Tusk będzie taki sam jak Jarek. :o o:
Że nie będzie się pierdolił w tańcu, łyknie sobie TVP i wsadzi tam swoich propagandzistów, trybunał konstytucyjny będzie miał w dupie, prokuratorzy i sędziowie będą na jego posyłki, a służby kupią sobie nowego pegasusa.
Jeszcze tylko Nowaka dać do jakiegoś trybunału i z największego durnia zrobić komendanta policji.

Ku…. jak to państwo jest zniszczone. :facepalm: Instytucje zaufania, które powinny funkcjonować niezależnie od tego kto rządzi, przechodzą z rąk do rąk jak tirowki na parkingu.
 
Braun od lat mowil o tym plemiennym, rasistowskim obrzadku i przestrzegal, ale to jak grochem w sciane. Musial rozjebac system gasnica zeby tepota uruchomila zmysly. To znamienne. Pokolenie tiktoka, wspolnota niepismienna, memowo-obrazkowa itd. Jazda z demokracja i rzyd0komuna! Czolem Wielkiej Polsce Katolickiej, a wrogom chuj do dupy.
 
Braun od lat mowil o tym plemiennym, rasistowskim obrzadku i przestrzegal, ale to jak grochem w sciane. Musial rozjebac system gasnica zeby tepota uruchomila zmysly. To znamienne. Pokolenie tiktoka, wspolnota niepismienna, memowo-obrazkowa itd. Jazda z demokracja i rzyd0komuna! Czolem Wielkiej Polsce Katolickiej, a wrogom chuj do dupy.
Szczęść Boże
:tiphatb:
 
Michnik, Kuroń , Olszewski , Suchocka , Macierewicz chyba też. Długo by wymieniać. Największe chyba skupisko to unia demokratyczna / wolności z której to partii wypełzła platforma agenta niemiec.
Geremek był wtedy królem żydem nr 1.
:antonio:
nienawidziłem tego sukinsyna z pasją, na równo z śmierdzącym papierosami zakłamanym Kuroniem (po samym wyglądzie mój mózg wytwarzał w wyobraźni smród papierośnicy zapełnionej petami z dwóch dni).
 
 

Afery ujawnione przez media publiczne

– Gdyby nie telewizja publiczna, to o całym szeregu afer, które miały miejsce za rządów Donalda Tuska, byśmy się nie dowiedzieli. Musi być telewizja, która rządowi patrzy na ręce, tak jak rządowi Prawa i Sprawiedliwości patrzyły na ręce wszystkie telewizje – powiedział Adam Borowski.

No wszystkie to chyba jednak nie patrzyły... na pewno nie TVP :boss:
A Ty dalej swoje, ale do kurwy nędzy TVN24 patrzyło i krytykowało, Polsat patrzył i krytykował. Ponad 50% oglądalności w skali kraju.
Teraz nikt nie będzie patrzył na ręce obecnej władzy, co tu jest trudnego do zrozumienia.
 
Geremek był wtedy królem żydem nr 1.
:antonio:
nienawidziłem tego sukinsyna z pasją, na równo z śmierdzącym papierosami zakłamanym Kuroniem (po samym wyglądzie mój mózg wytwarzał w wyobraźni smród papierośnicy zapełnionej petami z dwóch dni).
Jak mogłem o nim zapomnieć.

Nie będę z nim dyskutował ale osoba karatecka jest na tym samym szczeblu drabiny ewolucji co hujownia. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć jeśli to kiepski bajt. W końcu nie jest najostrzejszym ołówkiem w piórniku. Jeśli jednak to na serio jego tok "rozumowania" to nie mam więcej pytań.
 
Back
Top