Polityka

Mało kogo to ruszy, szczerze mówiąc. Ja Ci mówię, że Konfa na tym zyska
Sadzę, że ruszy tych umiarkowanych- obawiam sie ze Bosak i Mentzen nie bedą mieli wyjścia i go wykluczą z klubu- myśląc o przyszłości partii
Juz Mentzen oficjalnie potępił zajście chyba ze wezmą temat na przeczekanie:)
 
Człowiek który chce intronizacji żyda na Króla Polski przerywa żydowskie święto. Jednak wyznawcy trzech bliskowschodnich religii mają jakieś odchyły. Wyznawcy peruna nigdy by czegoś takiego nie zrobili
Perunki mordowali wszystkich dla pewności. W sumie dobrze.
 
widać od razu kto jest kto

media.png
 
Jak tam obrońcy Brauna z Cohones. To jednak popieracie potępienie zachowania Brauna przez Konfederację czy dalej uważacie, że to był świetny ruch Grzegorza?

Stary, to był najlepszy ruch Brauna odkąd się urodził.

Jak byłem za wyjebaniem Brauna tak teraz jestem wdzięczny Panu Bogu, że umieścił go w sejmie.
Ale teraz Bóg może się obrazić na Brauna bo świeczkę ku jego czci sprofanowano.
 
Na marginesie. Myślicie, że Braun jest całkiem zdrowy? Czy świadomie robi rozpierdol?
Mi się wydaje, że on, jako oczytany człowiek zapoznał się z częścią talmudu, w którym zawarte są antychrześcijańskie zwroty, a należy też wiedzieć - @Mmayhem że to właśnie talmud rozszerzył zakres doniosłości chanuki dla Żydów (wyniesienie tego święta do rangi cudu w związku z wydarzeniami, które stały u zarania jego wprowadzenia), talmudyści więc całkowicie usankcjonowali zasadność obchodzenia tego święta do czego wcześniej (przed powstaniem talmudu), Żydzi mieli wątpliwości. Tak więc Braun jako tradycyjny, zdeklarowany katolik - według swych przekonań postąpił słusznie i zgasił menorę. Czy to zdrowe? Chui wi ;) Niech psychiatra się wypowie ;) Tak więc to raczej nie jest "rozpierdol" jak piszesz, a akt w - jego pojęciu - nie tylko całkowicie uzasadniony, co pożądany jako swego rodzaju obowiązek człowieka całkowicie oddanego wierze.
 
Back
Top