Polityka

Jakie kryteria będzie uwzględniała ta inteligencja w kwestii zasadności naszego bytu?
Na pierwszy ogien ida ludzie z jakimis uposledzeniami, ktorzy nie sa w stanie samodzielnie funkcjonowac.
Nastepnie ludzie z nalogami (alkoholicy, narkomani, grubasy).
Potem bezrobotni.
Potem emeryci bez rodzin.
Kolejni beda bezdomni.
Potem ludzie z gowno-pracami (tacy, ktorzy nic nie wytwarzaja).
Potem inni niz hetero.
A potem to juz kto sie nawinie. Szczegoly do ustalenia.
 
Na pierwszy ogien ida ludzie z jakimis uposledzeniami, ktorzy nie sa w stanie samodzielnie funkcjonowac.
Nastepnie ludzie z nalogami (alkoholicy, narkomani, grubasy).
Potem bezrobotni.
Potem emeryci bez rodzin.
Kolejni beda bezdomni.
Potem ludzie z gowno-pracami (tacy, ktorzy nic nie wytwarzaja).
Potem inni niz hetero.
A potem to juz kto sie nawinie. Szczegoly do ustalenia.
Nie ma strachu, jak zacznie fikać to się jej wtyczkę wyciągnie z gniazdka :fjedzia:
 
Nie wiem czy to kwestia bycia po lewej stronie czy jakies glebsze zabuzenia wynikajace z jakichs bledow w wychowaniu (np. nadopiekunczy rodzice czy cos w tym stylu). Widzialem wiele wywiadow z ludzmi o strasznym dziecinstwie i to praktycznie zawsze rzutuje na to jaka osoba ten ktos bedzie w przyszlosci. Ten psycholog co byl u Rogana kiedys, Gabor Mate (czy jakos tak) dobrze to tlumaczy.
Powinienes pojsc w polityke z tak dyplomatycznym jezykiem :crazy:

Jedynym sposobem na poprawe czegokolwiek jest edukacja i tworzenie warunkow, w ktorych ludzie beda sie bogacic. Odgorne rozwiazania systemowe to prosta droga do naduzyc i wzrostu niecheci spolecznej do danego projektu. To jest socjalizm, tylko w innym opakowaniu. Macie robic to co wam kaze bo ja wiem najlepiej. Dobrymi checiami jest pieklo wybrukowane czy jakos tak.

i tak i nie oraz zależy to od skali.
Miałem podobne poglądy, ale obecny marketing, media społecznościowe to co promuje YouTUbe...


Nawet już z kilkanaście lat temu było pojęcie lvisów, że to dzięki nim wygra się wybory:
,, livsów (pojęcie „Low Information Voters” wprowadził w 2008 r. Jonathan Alter w amerykańskim „Newsweeku”)"

Teraz jest niemożliwe, aby uniknąć bycia „Low Information Voters”?
1665435195929.png

Nie wiem czy to jest jakaś pasta internetowa czy prawda, że w google stwierdzili, że w przeciągu jednego dnia mają więcej informacji do przetworzenia niż wyprodukowała ludzkość od samego początku do 2003 roku.

Media od ery Tomasza Lisa nic nie dają chyba, że za debaty uznamy:
1) dawaj wariata prawackiego kiedyś Terlikowskiego (teraz się trochę uspokoił) vs Szczuka, albo Ikononowicz vs Petru
2) 4 osoby siedzą i rozmawiają: oj jaki cudowny Kaczyński/Tusk
3) Olejnik znęcająca się na kimś z kim się nie zgadza, maksymalnie grając na emocjach...
Czego można się dowiedzieć z takich debat?

Dlatego myślę, że oczywiście powinno się wprowadzić takie przedmioty jak matematyka finansowa obowiązkowa na maturze, retoryka, podstawy charytatywności, ale...
... to jest jak kopanie studni w czasie pożaru.

USA udowodniło, że legalizacja aborcji i małżeństwa homo wprowadzone przez SN doprowadziła do rozwoju fanatyków z obu stron, a nie inżynierii społecznej...

Ale może powinno się ograniczać reklamowanie np. Providentów, Bocianów, leków na wszystko, kredytów przed 22?
Tak samo z zielskiem: jestem za legalizacją, ale jak patrzę jak robi się z tego niemal miętę (już nie mówiąc o tej reklamie Wojewódzkiego i Palikota) -to nie jest normalne...
Przed tą aferą hazardową było mnóstwo tych jednorękich bandytów w sklepach i na stacjach: w sumie dobrze, że to zostało przeniesione do kasyn...

I tak samo z ekologią: karać tych ludzi wywożących samochodami śmieci do lasu, mandaty nawet 10 tys. zł, a już o tej patologii dręczącej dzikie zwierzęta

W Kanadzie chyba można dostać niezły mandat za takie akcje...

Nie tylko w Polsce: oglądałem reportaż jak naukowcy chcieli wypuścić wilki do lasu z nadajnikami GPS aby sprawdzać gdzie są. Kuźwa nagle zaczęły podchodzić do miejsc gdzie są ludzie przez dokarmianie. I znowu cała zabawa musiała być zaczęta od nowa...
 
@Karateka@
Czy ci ludzie zasługują na bycie ławnikami w SN? Bez oglądania wiem, że była cisza we Faktach, nawet tęczowa organizacja sędziów pewnie milczy :korwinlaugh:






w sobotę chyba obejrzałem Wiadomości: niezależny ekspert Rafał Woś chwali rząd za niepodnoszenie stóp :iamdone:
 
Wybory niedługo, a polaczki mają krótką pamięć. Nie będzie nikt pamiętał 12 podwyżek z rzędu, ale brak podnoszenia stóp w momencie "problemów z ogrzewaniem".

Jak już można było liczyć że zacznie się pomału normować to wchodzą komuniści cali na biało: 15 emerytura, dopłaty do węgla, ustawa o "obronie ludności", nowe podatki od nieruchomości i nasz Midas z podatkiem dla spółek od zysków "nadmiarowych" z pominięciem oczywiście SKP xD

No ja pierdole :childcry:
 
Dlatego myślę, że oczywiście powinno się wprowadzić takie przedmioty jak matematyka finansowa obowiązkowa na maturze, retoryka, podstawy charytatywności, ale...
... to jest jak kopanie studni w czasie pożaru.
Mądrzejsi już to zauważyli, trafiłem gdzieś na info, że najlepsze uczelnie zmieniają metodykę nauczania, odchodzą od indywidualnych zadań i projektów, na rzecz pracy w grupach. Ma to uczyć współpracy, wypracowywania kompromisów, dialogu, zarządzania projektami, ma kształtować naturalnych liderów itd.. Wynika to z różnych kwestii, z jednej strony potrzeba socjalizacji, a z drugiej fakt, że dzisiejsze zadania stawiane przed ludzkością, są tak zaawansowane, że jednostki ich nie udzwigną.
 
Mądrzejsi już to zauważyli, trafiłem gdzieś na info, że najlepsze uczelnie zmieniają metodykę nauczania, odchodzą od indywidualnych zadań i projektów, na rzecz pracy w grupach. Ma to uczyć współpracy, wypracowywania kompromisów, dialogu, zarządzania projektami, ma kształtować naturalnych liderów itd.. Wynika to z różnych kwestii, z jednej strony potrzeba socjalizacji, a z drugiej fakt, że dzisiejsze zadania stawiane przed ludzkością, są tak zaawansowane, że jednostki ich nie udzwigną.
Przy nauczaniu zdalnym te grupy mogą nie wypalić
 
Samorządowcy to politycy najgorszego sortu



A tymczasem Białystok: kibel za 400 tys. zł


Oj popłynie kasa z KPO to będą piękne place betonowe



Scenariusz Paweł Kowal tańczący w stringach na paradzie równości coraz bliżej:
no +$=yes


Ma się czym chwalić, ale żonę ładnie uciszył po paru dziwniejszych wypowiedziach :korwinlaugh:





Co tam z Lisem? Nieźle spalił mosty za sobą.
TVN drzwi zamknięte
Polsat -podobny artykuł do tego Jadczaka ukazał się po jego wywaleniu z tej stacji
Axel Ringer Springer - miało być zwolnienie za porozumieniem stron a informacje i tak wyciekły za co tekst ,,szukaj rozwoju poza strukturami firmy" :muttley:
wyborczej nie stać na Lisa

Oj może się powtórzy scenariusz jak u Durczoka z wielkim upadkiem - w końcu jakaś sprawiedliwość :tellmemore:
 
Mądrzejsi już to zauważyli, trafiłem gdzieś na info, że najlepsze uczelnie zmieniają metodykę nauczania, odchodzą od indywidualnych zadań i projektów, na rzecz pracy w grupach. Ma to uczyć współpracy, wypracowywania kompromisów, dialogu, zarządzania projektami, ma kształtować naturalnych liderów itd.. Wynika to z różnych kwestii, z jednej strony potrzeba socjalizacji, a z drugiej fakt, że dzisiejsze zadania stawiane przed ludzkością, są tak zaawansowane, że jednostki ich nie udzwigną.
to na pewno nie o polskich uczelniach i szkołach.
Tomasz Rożek jeszcze mocniej jechał po polskich uczelniach w Hejtparku: jakiś miks systemu feudalnego połączonego z jakimiś patologiami relacjami niczym z wojska. Adiunkt to kot za grosze profesorów :korwinlaugh:
A najlepsze to są konferencje naukowe -to jest dopiero kosmos. Nie mówiąc już oczywiście o tym, że uczelnia jest dla kadry akademickiej nie studentów. Czyli przez mały nacisk na praktykę ludzie kończą studia i nagle...
... oj to nie to co chce robić, nie będę pracował w zawodzie. Szczytem tego jest prawo, chociaż parę innych kierunków też się znajdzie...


A szkoła: starsze pokolenie odchodzi. Myślałem, że jak oni pójdą na emeryturę to coś się zmieni, bo już te legendarne teksty nauczycieli ,,od będziesz kopał rowy", ,,jesteście najgorszą klasą w szkole" po resztę patologii jak jakiś kult świadectwa z paskiem co bym pierwsze wywalił ze szkół czy: nie zadawaj pytań jeśli podejrzewasz, że nauczyciel nie zna odpowiedzi bo będzie przejebane...


Wymiana pokoleniowa następuje: mamy idiotyczne tęczowe dni w szkole, które są gwałtem na logice

Odsłuchałem wywiad "nauczyciela roku" w radiu zet.
Powiem tyle:


Wolałbym z Hindusami i Pakistańczykami układać kostkę brukową w tym piekielnym upale w Dubaju niż wrócić do szkoły... Mam wrażenie, że większość kompleksów, ograniczeń to skutek szkoły...


A na mnie nie robią te wyniki wrażenia. Już widziałem dane, że połowa Polaków nie ma oszczędności. Kompletny brak oszczędzania bez względu na zarobki.
Midel kiedyś powiedział, że zarabianie 3 tys. zł to frajerstwo.
Tylko, że człowiek zarabiający 3 tys. zł mający oszczędności 15 tys. zł jest stabilniejszy finansowo od ludzi zarabiających 20 tys. zł na miesiąc wydających całą pensję, bo wystarczy drobny kryzys...
... i wszystkie kredyty i leasingi uduszą :iamdone:
 
Jakaś gruba afera czy aferka jak aferka? Nic mi to nazwisko nie mówi
Hasco Lek, jedna z największych firm farmaceutycznych w PL. Generalnie to chodzi o ich spółkę zależna, która zajmuje się deweloperką i podobno wręczali łapówkę jakiemuś wójtowi gminy Kołobrzeg. Dwa tygodnie temu zatrzymali tego wójta i dyrektora z hasco a dziś samego prezesa.
 
Hasco Lek, jedna z największych firm farmaceutycznych w PL. Generalnie to chodzi o ich spółkę zależna, która zajmuje się deweloperką i podobno wręczali łapówkę jakiemuś wójtowi gminy Kołobrzeg. Dwa tygodnie temu zatrzymali tego wójta i dyrektora z hasco a dziś samego prezesa.
Mnie ciekawi ile procent deweloperów nigdy nie wręczyło łapówki :muttley:
 
Ale staroć mi wyskoczył w proponowanych na YouTube, chyba nawet od któregoś z występów w Lisa zacząłem śledzić Hołownie. Wbrew pozorom nie jest bystrzejszy niż teraz jako polityk z przekazem dla Warszawski z korpo :korwinlaugh:

Niezła zmiana Hołowni: kiedyś debaty z Urbanem, teraz partia z ludźmi, którym Urban się podoba i przytulanie się do lewactwa :iamdone:
 
Back
Top