Polityka

To taka centroprawica bardziej spod znaku PIS, PO czy Fideszu?
Ciężko powiedzieć. Jest tam mały zalążek faszyzmu ale jest to partia, która przede wszystkim na pierwszym miejscu stawia dobro swoich obywateli. Albo sprawia takie wrażenie bo wszyscy wiemy co się potem dzieje z pięknymi ideałami jak już ktoś dojdzie do władzy.
 
Ciężko powiedzieć. Jest tam mały zalążek faszyzmu ale jest to partia, która przede wszystkim na pierwszym miejscu stawia dobro swoich obywateli. Albo sprawia takie wrażenie bo wszyscy wiemy co się potem dzieje z pięknymi ideałami jak już ktoś dojdzie do władzy.

Oby nie grali na nastroje antynatowskie, bo to jest bardzo wbrew interesom polski. A niestety Włosi i Hiszpanie przodują w nastrojach antynatowskich.
 
1664095945376.png


Chciałbym przypomnieć czym jest faszyzm, wg słów jego twórcy. To tak żebyście nie mieszali pojęć jak julki z twittera.
 
Automatyzacja logistyki: w koncu w wojsku


XD








Nawet Serbia






Prosze odnotowac: ogladalem telewizje XD


View attachment 46081

Chciałbym przypomnieć czym jest faszyzm, wg słów jego twórcy. To tak żebyście nie mieszali pojęć jak julki z twittera.
A ja sie ostatnimi czasy dowiedzialem sie ze slucham faszystowskich kapel XD Od kolesia ktory z dumą zaznaczył że ogląda tylko TVN :) A chodziło, LOL, o Radogosta i Żywiołaka. Bo są "słowiańskie". No to są faszystowskie przecież, elo! Kolunio się wycofał (choć nie jestem pewny czy zrozumiał), ale niesmak pozostał :)

Dagestan












To jednak piec gazowy?


LOL




 
Automatyzacja logistyki: w koncu w wojsku


XD








Nawet Serbia






Prosze odnotowac: ogladalem telewizje XD



A ja sie ostatnimi czasy dowiedzialem sie ze slucham faszystowskich kapel XD Od kolesia ktory z dumą zaznaczył że ogląda tylko TVN :) A chodziło, LOL, o Radogosta i Żywiołaka. Bo są "słowiańskie". No to są faszystowskie przecież, elo! Kolunio się wycofał (choć nie jestem pewny czy zrozumiał), ale niesmak pozostał :)

Dagestan












To jednak piec gazowy?


LOL





Europa juz od momentu wielkich kryzysow na Bliskim Wschodzie wywolanych przez USA zaczela sie staczac. Czesc apartczykow zarobila w Afganistanie, Iraku czy Syrii, a konsekwencje po latach beda ponosic mieszkancy UE.

Ruscy sie nie zubntuja. Przypominam, ze nawet Stalin i jego represje nie wystarczyly zeby sie tam ludziom przestawilo. Ten kraj to stan umyslu. Zawsze byl.

A co do Mentzena. Polak madry po szkodzie nie wzielo sie z powietrza.
 
View attachment 46081

Chciałbym przypomnieć czym jest faszyzm, wg słów jego twórcy. To tak żebyście nie mieszali pojęć jak julki z twittera.
a nie raczej wszystko w państwie?

A jako ciekawostka:

,,Rasa? To jest uczucie, a nie rzeczywistość: dziewięćdziesiąt-pięć procent, co najmniej, to uczucie. Nic mnie nigdy nie przekona do tego, że czyste biologicznie rasy nadal istnieją. Wystarczająco zabawne, nikt kto głosił „szlachetność” rasy Teutońskiej był sam Teutonem. Gobineau był Francuzem, Chamberlain, Anglikiem; Woltmann, Żydem; Lapouge, kolejny Francuz."
Autor Pan ze zdjęcia :korwinlaugh:
Chociaż jest Radosław Sikorski, który potrzebował badań DNA aby się do tego przekonać.
 
Zastanawiające:
jeśli Biedronka zapłaci chyba 6 czy 7 mld zł kary, OLX 100 mln zł to obecny prezes UOKiK (Kaufland też dostał niezłą karę) będzie najlepszym w historii :tellmemore:

Chociaż za LOT się nie biorą :childcry:
W stylu rosyjskim czy francuskim zlecenie na gnojenie firm z kapitałem z niefajnego kraju czy może jednak ktoś wziął się w końcu do roboty i po Amber GOld są czujniejsi?
Albo po prostu zbieranie kasy do budżetu? Miał być podatek obrotowy i będzie: UOKiK chyba maksymalnie może nakładać kary w wysokości 10% obrotu :muttley:
 
żyd.jpg

Najbardziej wpływowy żyd płakał ostatnio, że jego bracia z państwa położonego w Palestynie nie przekazali mu/im broni... :brainoverload:
 
Kiedyś czytałem o problemie emerytów w Japonii. Część z nich by nie trafić na ulicę popełnia drobne przestępstwa by trafić do więzienia. Tam dostają wikt i opierunek...
 



To jest ciekawy temat. Nawet mam zrozumienie dlaczego tyłu Żydów poszło w komunizm. Z jednej strony nazizm, faszyzm, w całej Europie dyskryminujące prawa, prześladowania itd, z drugiej strony pojawia się ideologia która nie dzieli ludzi na narody.
No i wrzesień 39 roku- wiesz, że zbliżają się Niemcy którzy będą cie gnoic, zabijać, wsadzać do więzień. Z radością więc witasz wroga twojego wroga. Zresztą, była też część Polaków, która podobnie jak w 1920 roku, także witała bolszewików z radością. Na szczęście w 39 roku był to promil i szurostwo.
 
To jest ciekawy temat. Nawet mam zrozumienie dlaczego tyłu Żydów poszło w komunizm. Z jednej strony nazizm, faszyzm, w całej Europie dyskryminujące prawa, prześladowania itd, z drugiej strony pojawia się ideologia która nie dzieli ludzi na narody.
No i wrzesień 39 roku- wiesz, że zbliżają się Niemcy którzy będą cie gnoic, zabijać, wsadzać do więzień. Z radością więc witasz wroga twojego wroga. Zresztą, była też część Polaków, która podobnie jak w 1920 roku, także witała bolszewików z radością. Na szczęście w 39 roku był to promil i szurostwo.
Ale to Żydzi stworzyli komunizm a nie do niego dołączyli :zakręcony:
 
Back
Top