Polityka

Trolowac to mozesz Jurasa, przejrzyj ten watek pod katem swoich wypowiedzi :)
W zasadzie to tak, jest to trolling, bo domagam się zacytowania posta, którego nie napisałem a sobie po prostu wymyśliłeś. Ty też doskonale wiesz, że go nie zacytujesz, więc pokrętnie z tego się wykręcasz, obracasz w żart itd :)
 
  • Like
Reactions: MZ
W zasadzie to tak, jest to trolling, bo domagam się zacytowania posta, którego nie napisałem a sobie po prostu wymyśliłeś.
Ze wszystko ok? Ze nie ma o co sie na PiS wkurzac? :) hahhaa, no kolego, teraz mnie rozbawiles. Przybijaj sie do krzyza, czy jak to teraz modniej, poloz sie obok rac. Dobrej soboty :)
 
Ze wszystko ok? Ze nie ma o co sie na PiS wkurzac? :) hahhaa, no kolego, teraz mnie rozbawiles. Przybijaj sie do krzyza, czy jak to teraz modniej, poloz sie obok rac. Dobrej soboty :)
Napisałem, że wszystko ok? Napisałem, że nie dzieje się nic nadzwyczajnego a obrażanie się na PiS mimo że od lat jest grane to samo to albo krótkowzroczność albo hipokryzja :)

Jednak zarzucanie mi, że bronię tu kogokolwiek jest bezpodstawne.
 
Ja już dawno poszedłbym porzucać kurwami na ten jebany (nie)rząd gdyby te protesty były przynajmniej pozornie organizowane przez inicjatywe naprawdę obywatelską jak to było z ACTA. Niestety KOD to jest taka platforma dla nieudaczników z opozycji zeby wciągać ludzi do swojego elektoratu pod pretekstem walki o demokracje. Więc jakoś mi ciężko zdzierżyć iść ramie w ramie z ludźmi którzy trzymają transparenty RAZEM, LGBT, PO, Nowoczesnej itd.

Co do PiS to wg mnie rozpierdalają ten kraj w kazdym jego elemencie, w kazdej dziedzinie się cofamy:

-gospodarczo = zamiast prywatyzować to mamy nacjonalizację na nieznaną dotąd skale. Ciekawe jestem jak dokończą "reformę" OFE, podnoszenie podatków, rozdmuchane rozdawnictwo, obnizanie wieku emerytalnego, żadnych pozytywnych reform. I to nie bedzie tak, ze przyszla wladza się zmieni i w miesiąc wszystko wroci do normy. Oni wyjebali cały stół do góry nogami. Kto się teraz odważy na zabranie 500+ ? Prywatyzacja ? a po co jak teraz mamy jeszcze więcej stołków do obsadzenia

prawo - konstytucja to jest już śmietnik, sparaliżowany trybunał. Teraz moga sobie wprowadzic cokolwiek jak np zakazy dla dziennikarzy, czy zabieranie jakies grupie społecznej emerytur. Wiadomo, ze to nie jest zgodne z konstytucją ale co z tego. Nie jesteśmy już Państwem prawa, dołączamy do państw tzw wschodu.

polityka zagraniczna leży i kwiczy, wszyscy mają nas za oszołomów i idiotów.

Tak szkodliwych rządów jak PiSu to jeszcze nie było. I chuj mnie obchodzi co tamci robili wcześniej, to co te wieśniaki wyprawiają to się w głowie nie mieści.
 
Ja już dawno poszedłbym porzucać kurwami na ten jebany (nie)rząd gdyby te protesty były przynajmniej pozornie organizowane przez inicjatywe naprawdę obywatelską jak to było z ACTA. Niestety KOD to jest taka platforma dla nieudaczników z opozycji zeby wciągać ludzi do swojego elektoratu pod pretekstem walki o demokracje. Więc jakoś mi ciężko zdzierżyć iść ramie w ramie z ludźmi którzy trzymają transparenty RAZEM, LGBT, PO, Nowoczesnej itd.

Co do PiS to wg mnie rozpierdalają ten kraj w kazdym jego elemencie, w kazdej dziedzinie się cofamy:

-gospodarczo = zamiast prywatyzować to mamy nacjonalizację na nieznaną dotąd skale. Ciekawe jestem jak dokończą "reformę" OFE, podnoszenie podatków, rozdmuchane rozdawnictwo, obnizanie wieku emerytalnego, żadnych pozytywnych reform. I to nie bedzie tak, ze przyszla wladza się zmieni i w miesiąc wszystko wroci do normy. Oni wyjebali cały stół do góry nogami. Kto się teraz odważy na zabranie 500+ ? Prywatyzacja ? a po co jak teraz mamy jeszcze więcej stołków do obsadzenia

prawo - konstytucja to jest już śmietnik, sparaliżowany trybunał. Teraz moga sobie wprowadzic cokolwiek jak np zakazy dla dziennikarzy, czy zabieranie jakies grupie społecznej emerytur. Wiadomo, ze to nie jest zgodne z konstytucją ale co z tego. Nie jesteśmy już Państwem prawa, dołączamy do państw tzw wschodu.

polityka zagraniczna leży i kwiczy, wszyscy mają nas za oszołomów i idiotów.

Tak szkodliwych rządów jak PiSu to jeszcze nie było. I chuj mnie obchodzi co tamci robili wcześniej, to co te wieśniaki wyprawiają to się w głowie nie mieści.
Nick uspokój się, bo PiS Cię zawiesi, albo zrobią to samo co z Cipkiem.
 
Tych co zaglosowalil nad ustawa lamiaca konstytucje?
przy której ustawie została złamana konstytucja? Jeżeli przy TK to jest druga strona medalu, przypomnę . Jak w takiej sprawie może orzekać "niezawisły" TK, bardzo wmieszany w politykę. Burza nad ogarnięciem hien medialnych, zakrawa o kpinę, jeżeli coś w polskim grajdołku może zostać uporządkowane to wtedy wielki kwik. Zanim cokolwiek osądzicie to wystarczy przeczytać na czym te ograniczenie wolnosci słowa polega i nad czym miały być prowadzone głosowania.

W dalszym ciągi boli, brak jasnego rozliczenia z przeszłością, choć mam świadomość, że samą historią żyć się nie da. Lustracja czerwonych złamasów, porządek w służbach specjalnych, gdzie giną tajne akta pochowane po szafach czerwonych pająków. Pająków które jednym podpisem stały się demokratyczną postsowiecką parodią. Nikt z obecnie urzędujących nie podejmie się ogarnięcia zusu i nfz. Przynęta z 500+ została łyknięta i potęguje patologię. W dalszym ciągu będą wymieniani dyrektorowie państwowych spółek, w celu uhonorowania przywiązania do barw. Zresztą daleko szukać nie trzeba, w wielu szkołach wyższych również uprawiane jest koniobicie i piękne dymanie ludzi na granty. Dlaczego w dalszym ciągu przez 25 lat "wolności" nikt nie uprościł systemu podatkowego, dlaczego każda wizyta w urzędzie musi być poprzedzona wypiciem wiadra melisy. Najgorsze w tym wszystkim jest dalsze dzielenie na MY i ONI, i brak gracza z przyszłością w tych politycznych rozgrywkach.
 
15541885_1989162774644563_2271692082827066825_n.jpg


Taka tam spontaniczna demonstracja w reakcji na wczorajsze wydarzenia...

Ponoć Tusk jest w Warszawie, dołączyć się chce do protestujących czy co?
 
@rado1948 twitt od @Jakub Bijan na poprzedniej stronie. @MuraS sugeruje, ze skoro jest furtka to nie ma problemu, przeciez cokolwiek da sie poddciagnac, no ale kazdy ma jakas tam hirarchie wartości, ok. To ze 25 lat nikt tego nie robil, znaczy glupek co nie umial sobie mediow w rzadku ustawic...

Nocnej Zmiana opiera sie glownie na takich nagraniach, jakie beda zabronione...

Co do TK - bardziej wkurzyl mnie ordynarny skok po moja kase, takze nie az taki ze mnie idealista :)

EDIT
Charles pls...
 
@rado1948 twitt od @Jakub Bijan na poprzedniej stronie. @MuraS sugeruje, ze skoro jest furtka to nie ma problemu, przeciez cokolwiek da sie poddciagnac, no ale kazdy ma jakas tam hirarchie wartości, ok. To ze 25 lat nikt tego nie robil, znaczy glupek co nie umial sobie mediow w rzadku ustawic...

Nocnej Zmiana opiera sie glownie na takich nagraniach, jakie beda zabronione...

Co do TK - bardziej wkurzyl mnie ordynarny skok po moja kase, takze nie az taki ze mnie idealista :)

TK powinien zostać zaorany i jego kompetencje przekazane winny zostać SN. Ewentualnie tak jak proponowały ciasteczka: wybór sędziego większością 2/3 głosów.
 
@rado1948 twitt od @Jakub Bijan na poprzedniej stronie. @MuraS sugeruje, ze skoro jest furtka to nie ma problemu, przeciez cokolwiek da sie poddciagnac, no ale kazdy ma jakas tam hirarchie wartości, ok. To ze 25 lat nikt tego nie robil, znaczy glupek co nie umial sobie mediow w rzadku ustawic...

Nocnej Zmiana opiera sie glownie na takich nagraniach, jakie beda zabronione...

Co do TK - bardziej wkurzyl mnie ordynarny skok po moja kase, takze nie az taki ze mnie idealista :)
Można podciągnąć, ale z drugiej strony wiele dziwnych rzeczy wychodziło przez naciski dziennikarzy. Zapewne wystarczyło siąść razem z redaktorami wszystkich gadzinówek i poszukać jakiegoś kompromisu. Teraz gówno zostało rzucone w wentylator, każda z frakcji będzie szła ślepo swoją uliczką i okaże się ona bez wyjścia.

Myślałem, że moje pokolenie będzie inne, nieskażone komuną ale mając styczność ze szczecińskimi młodzieżówkami wszelakich partii. To tam też jest wesoło...
 
Wiecie co jest najgorsze, że obecnie mamy wybór między dżumą, a cholerą. Z jednej strony oszuści i złodzieje nie dbający o państwo ( PO, PSL, Nowoczesna) + KOD banda zidiociałych wyznawców alimenciarza, a z drugiej strony nawiedzeni wariaci myślący, że wszystko w Polsce jest złe i skorumpowane, a każdy aspekt życia trzeba regulować ustawami. To jest tragedia.
 
Czytam tak jęczenia ludzi, że policja tam kogoś przygazowała, kogoś pojmała na de facto nielegalnym zgromadzeniu i pierdolenie, że to już totalitaryzm, państwo policyjne itd i zastanawiam się czy ci ludzie kurwa świeżo co wyszli spod kiecki matki? Od kiedy pamiętam prawie każda manifestacja w Polsce tak wygląda.
 
@rado1948 twitt od @MuraS sugeruje, ze skoro jest furtka to nie ma problemu, przeciez cokolwiek da sie poddciagnac, no ale kazdy ma jakas tam hirarchie wartości, ok.
Nic nie sugeruje i jak zwykle imputujesz coś rozmówcy, jak nie możesz podać rzeczowych argumentów. Prawo do informacji nie jest prawem absolutnym (ba, nie znam takiego prawa, nawet prawo do życia jest prawem ograniczonym) i wszędzie jest ograniczane. Dziennikarz może sobie wejść do MONu i poprzeglądać dokumenty - nie, więc prawo do informacji jest ograniczane. W obecnym systemie jest ono ograniczane, bo musisz mieć przepustkę do poruszania się po parlamencie. W nowym systemie ilość osób które mogą chodzić po całym parlamencie zostanie zmniejszona. Czy to jest wygodniejsze dla polityków i niewygodne dla prasy ? Tak. Czy możliwość transmitowania obrad została w jakikolwiek sposób ograniczona ? Nie. Czy dziennikarze będą mogli wchodzić bez ograniczeń do media roomu - tak. Czy zwykły szary obywatel może sobie bez ograniczeń łazić po parlamencie - nie i nigdy nie mógł. Piszesz o łamaniu konstytucji, po czym zapis który dokładnie stwierdza w jakich warunkach ograniczanie wolności prasy może nastąpić nazywasz "furtką". Teraz wytłumaczę co się stało:
- nie złamano konstytucji
- uregulowano przebywanie prasy w sejmie
- dla zwykłego obywatela oznacza to tylko to, że będzie miał mniej takich materiałów z korytarzy sejmowych jak słynne zaoranie "młodych wilków" przez Leszka Millera. Było zabawne, ale mogę przeżyć bez takich materiałów. W optymalnych warunków cofnięta zostanie tabloizacja mediów, ale na to nie liczę.
 
@MuraS dokladnie odgadlem twoje intencje, dziekuje, ze swoim postem to potwierdziles :) "jak zwykle" imputuje? :*
Tak często to robisz, że Dzihados i imputuje mam wyryte w neuronach. Swoją drogą jeśli konstytucja jest zła, bo zakłada ograniczenia prasy to jej łamanie jest spoko ? Naprawdę dużo większym powodem do zmartwień jest cyrk jaki wyprawia się na mównicy, niż to że ograniczona ilość dziennikarzy będzie miała dostęp do kibla dla posłów i hotelu poselskiego.
 
@MuraS to jest właśnie kwintesencja tego cyrku co sie odpierdala od 2óch dni, gość wpierdala się na mównicę, łamie regulamin sejmowy, nie podporządkowuje się poleceniom marszałka, po czym reszta idiotów wszczyna awanturę i blokuje mównicę. Potem ci sami ludzie mają czelność mówić o łamaniu prawa w sejmie gdy sami zmuszają przenieść obrady do innej sali.
Następnie organizują nielegalne zgromadzenie i krzyczą że sprzeciwiają się łamaniu prawa.

Czy to nie jest robienie kurwy z logiki?

@Dzihados ja dalej czekam na cytat który mi dzisiaj zarzucałeś.
 
@Dzihados ja dalej czekam na cytat który mi dzisiaj zarzucałeś.
Ty chyba naprawde nie zrozumiales, zaskoczyles mnie w sumie.
Dlatego ci odpowiem: jezeli ty potratowales moja wypowiedz co do litery, ze rzucasz nazwiskami, to oczywiscie ze nie: nie wspierales swoimi wypowiedziami konkretnych nazwisk.
Podkresliem, ze wspierasz PiS i wyraznie opowiadasz sie po ich stronie, a to wspieranie konkretną partie (=ich poslow) i ich konkretne ustawy (o ktorych dyskutujemy) to tak trudne do odczytania? Czy to zamyka temat?

Ja potrafilem sie przyznac, ze jak bedzie trzeba, to idiotow z calej opozycji popre, niestety nie mam alternatywy, ale jak widac niektorzy wola grac neutralnych.

<ziewnięcie> brak argumentów, nawet nierzeczowych
Za to ty podales komu "jak zwykle" wciskam cos w usta?

Jezeli bedziesz tak trolowal, to powtorze ci to co powiedzial Kuba do Kaczki.
 
Około 1 min nagrania policja trzepie Norberta Sawickiego, brata/managera Materli... ponoć wszystko z nim OK. Musieli hurtem pacyfikować, bo jak znam Sawickiego, żadne harce mu nie w głowie i raczej spokojnie maszerował.
 
@Dzihados ale ja prosiłem o zacytowanie mojej wypowiedzi która na to wskazuje. I cały czas kluczysz, a to że trolluje, a to że coś tam itd.
Wiem, ze troluesz, ale niech bedzie, prosze o tak/nie.
1. Nowa ustawa o mediach ok?
2. Nowa ustawa o zgromadzeniach ok?
3. Niewpuszczenie posłów opozycji ok?
 
Ty chyba naprawde nie zrozumiales, zaskoczyles mnie w sumie.
Dlatego ci odpowiem: jezeli ty potratowales moja wypowiedz co do litery, ze rzucasz nazwiskami, to oczywiscie ze nie: nie wspierales swoimi wypowiedziami konkretnych nazwisk.
Podkresliem, ze wspierasz PiS i wyraznie opowiadasz sie po ich stronie, a to wspieranie konkretną partie (=ich poslow) i ich konkretne ustawy (o ktorych dyskutujemy) to tak trudne do odczytania? Czy to zamyka temat?

Ja potrafilem sie przyznac, ze jak bedzie trzeba, to idiotow z calej opozycji popre, niestety nie mam alternatywy, ale jak widac niektorzy wola grac neutralnych.


Za to ty podales komu "jak zwykle" wciskam cos w usta?

Jezeli bedziesz tak trolowal, to powtorze ci to co powiedzial Kuba do Kaczki.
<kolejne ziewnięcie, łyk kawy> przegrywaj dyskusje w internecie, zarzucaj innym ból dupy, groź innym banem mimo, że to ich rzekomo boli dupa. Taaaa.
 
Wiem, ze troluesz, ale niech bedzie, prosze o tak/nie.
1. Nowa ustawa o mediach ok?
2. Nowa ustawa o zgromadzeniach ok?
3. Niewpuszczenie posłów opozycji ok?
Nowa ustawa o zgromadzeniach? Nic o niej nie słyszałem i nie wiem czy to wczoraj było tematem rozmów.
Co do punktu 1. to już ci dobitnie wytłumaczył Muras, że jest to to kontytucyjne i nikt nie ogranicza pracy mediów a wyznacza najzwyczajniej Press Roomy, kto jak kto ale dziennikarze powinni być z takim miejscem oswojeni. Takie rozwiązania funkcjonują w wielu innych miejscach. M.in. w Parlamencie Europejskim.

Co do punktu 3. tłumaczyłem też, że mieli naturalnie opcję wejścia tyle że innym wejście, o czym sami mówili we wczorajszym wydaniu Faktów, obczaj jak nie wierzysz.
 
Nowa ustawa o zgromadzeniach? Nic o niej nie słyszałem i nie wiem czy to wczoraj było tematem rozmów.
Co do punktu 1. to już ci dobitnie wytłumaczył Muras, że jest to to kontytucyjne i nikt nie ogranicza pracy mediów a wyznacza najzwyczajniej Press Roomy, kto jak kto ale dziennikarze powinni być z takim miejscem oswojeni. Takie funkcjonują w wielu innych miejscach. M.in. w Parlamencie Europejskim.

Co do punktu 3. tłumaczyłem też, że mieli naturalnie opcję wejścia tyle że innym wejście, o czym sami mówili we wczorajszym wydaniu Faktów, obczaj jak nie wierzysz.
Nie pytalem o interpretacje, tylko o tak/nie.
 
Back
Top