Polityka

Ale ja nie mam nic przeciwko temu żeby Korwin się jednak przebił. Ba, nawet mu tego życzę i też myślę, że jednak mu się uda. Aczkolwiek to by oznaczało, że PiS będzie musiał szukać koalicjantów i trochę boję się cyrków z tym związanych...

Jest gdzies grafika jakby sie rozlozyly mandaty jakby Korwin dobil do 5%?
 
Ale ja nie mam nic przeciwko temu żeby Korwin się jednak przebił. Ba, nawet mu tego życzę i też myślę, że jednak mu się uda. Aczkolwiek to by oznaczało, że PiS będzie musiał szukać koalicjantów i trochę boję się cyrków z tym związanych...
Mowili, ze nie bedzie to oznaczalo tego co mowisz.
 
ranczo-8-sezon-odc-101-polska-partia-uczciwosci-spot-wyborczy_19854557.jpg

Głosowałbym
 
Czytam/słucham Kukiza i ciężko mi uwierzyć, że on się chował tyle czasu ostatnio. Merytorycznie nie jest dobry, ale samym #antysystemstyle mógłby ugrać jeszcze więcej niż 9%.

Z drugiej strony, nic nie robiąc i mieć 9%... :confused:
 
Kukiz spierdolił sobie elektorat tym brakiem programu i kłótniami z ruchemJOW, pogubił się troche po wyborach prezydenckich i tym wiele stracił(mi. mnie tym zniechęcił). Szkoda, bo gdyby miał te 15-20 % to by teraz wszystko inaczej wyglądało, tak czy inaczej i tak dobrze że ma te 9%
 
Co to znaczy start?
Czy jak ja zbuduję Microsoft, to nie mogę zrobić syna, choćby imbecyla, prezesem? Licząc np. na to, że do końca swojego życia nie zdąży roztrwonić?
chodzi mi o to zeby np czlowiek, ktory rodzi sie w biednej rodzinie, ktora np nie stac na oplate jego wyksztalcenia mial jakas szanse wyrwania sie z tej spirali ubostwa bo nie mamy wplywu na to w jakich ".okolicznosciach" sie rodzimy.
Wlasciciel prywatnej firmy niech robi z nia co chce lacznie z obsadzaniem syna imbecyla na kluczowych stanowiskach. Chcialbym po prostu abysmy unikneli spoleczenstwa kastowego gdzie przypadek, w sensie w jakiej rodzinie sie rodzisz decyduje praktycznie o twoim dalszym losie.
 
Czytam/słucham Kukiza i ciężko mi uwierzyć, że on się chował tyle czasu ostatnio. Merytorycznie nie jest dobry, ale samym #antysystemstyle mógłby ugrać jeszcze więcej niż 9%.

Z drugiej strony, nic nie robiąc i mieć 9%... :confused:

Jak dla mnie przyda sie taki bezprogramowiiec ale patrzacy na reke. Ktory nie ma swoich pomyslow ale bedzie walczyl za lub przeciw jakims pomyslom.
 
Back
Top