Polityka

Ta ustawa weszła za PO :).
Platfroma straszac swego czasu PIS-owskim panstwem policyjnym, zrobila dokladnie to czym straszyla, dokladnie to co mial wprowadzic PIS. Smiesza mnie ci wszyscy ludzie, ktorzy tego nie zauwazyli i dalej powtarzaja te swoje kocopoly o PIS-owskim panstwie policyjnym, ktore suma sumarum dzieki osmio letnim rzadom PO juz dawno mamy. Niech przykladem bedzie poker i lapanki na drogach, jest tego duzo wiecej.
 
Płacze, haha.
Pomodlmy sie za wejscie Janusz ufam Tobie. Wierzę w jednego Krula, Stworzyciela polskiej prawicy i w Przemysława Wiplera, Syna Jego bynajmniej Niejedynego, Pana naszego, który z Krula jest zrodzony przed wszystkimi kucami, umęczon przez policjantów pod warszawską Enklawą, przez dziesięciu skopan i zgazowan, wstąpił na izbę i drugiego dnia zmartwychwstał, wstąpił na kanapę, siedzi po lewicy Krula, z której przyjdzie orać lewaków. Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.
 
Wiecie co mnie tylko boli? Każdy w rodzinie, wśród znajmoych głosował na kogoś innego. Dziwne to. Nie wybaczę tego skurwielom, że tak polaryzują naród.
 
1. Bądź komunistą
2. Zostań pierwszą osobą, która dokonała prawdziwej dekomunizacji w Polsce

comment_X5T7vDljbyc06UYp146mi2Pi30i437fv.jpg
 
Kurwa, gdyby głosowali tylko ludzie w wieku 18-29 to Korwin byłby 3. siłą :( Faktycznie, niektórzy muszą wymrzec żeby było lepiej.
 
mnie najbardziej TVP wkurwia, PIS nigdy nic z nimi nie zrobi tylko zamienia na swoich ludzi
powinni usunac ta zjebana telewizje propagandy
 
Płacze, haha.
Pomodlmy sie za wejscie Janusz ufam Tobie. Wierzę w jednego Krula, Stworzyciela polskiej prawicy i w Przemysława Wiplera, Syna Jego bynajmniej Niejedynego, Pana naszego, który z Krula jest zrodzony przed wszystkimi kucami, umęczon przez policjantów pod warszawską Enklawą, przez dziesięciu skopan i zgazowan, wstąpił na izbę i drugiego dnia zmartwychwstał, wstąpił na kanapę, siedzi po lewicy Krula, z której przyjdzie orać lewaków. Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.
Zaśmiane w chuj :D
O co z tymi kucami chodzi? O młodych ludzi którzy głosują, a nie znają programu i w ogóle się nie znają na polityce, prawie, gospodarce? Tak samo jak lemingi używane w określaniu wyborców PO?
 
W jakimś sensie wybór narodowych socjalistów do bezkoalicyjnej, samodzielnej władzy może pomóc korwinowcom w przyszłych wyborach. Pyatnie, czy Korwin dożyje.
 
Miod na moje uszy. Lisek wkurwiony bo trzeba bedzie znalezc robote. Nie zdziwie sie jak bedzie odpierdalal remonty po Warszawie.

Mylisz się. Lis widać od 89 siedzi w układzie i jest zawsze zabezpieczony. Był już nie raz w Polsat i TVN. A te stacje razem z TVP to żadna konkurencja - w koncu założyły te stacje służby. To piewcy systemu. Nie pamietasz? Lis był już w TVN, szefem FAKTÓW. Był w Polsacie, tam mial program swój własny.

Teraz będzie to samo - pójdzie do TVN lub Polsatu, za te same pieniądze. Cały czas bedzie u swoich. Za 5 lat wróci do TVP jak swoi wygrają z nowu. I tyle.
 
PO mialo wiekszosc pozwalajaca na samodzielne rzadzenie. PiS ma wladze absolutna. PS glosowalem na atrakcyjna bezpartyjna milf z listy PiS z 4ema dyplomami - zabijecie? :D
 
Back
Top