Polityka

Moze jestem mega naiwniakiem ale ja naprawde licze na to, ze ten PIS zacznie w koncu realizowac polskie interesy na arenie europejskiej i skonczy z byciem podnozkiem Angeli i UE. Nie glosowalem na nich ale bedac szczerym to gdyby nie bylo Kukiza, na ktorego ugrupowanie oddalem glos to pewnie zaglosowalbym na PIS. W senacie z braku wyboru tak zrobilem
 
Optymista.
Czymże jest większość PO-PIS w sejmie? Przecież to obydwie partie socjalistyczne różniące się tylko tym, że jedna jest nacjonalistyczna, a druga inter-nacjonalistyczna.
Socjalistczne niech sobie będą, lewacy istnieją i nic na to nie poradzimy. Ważne, że duch Breżniewa wyprowadził się z Wiejskiej razem ze spadkobiercami PZPR.
 
Pocieszyłem się czytając komentarze tutaj:P Wraca 4 Rzeczpospolita a tu obawy że lewacy... kiedy Ci dostali po dupie od wyborców. Zabawne.
 
Dziękuję ci Boże za brak lewaków w sejmie. To tylko jedna dobra wiadomość z tych wyborów. No, może jeszcze odsunięcie PO od rządzenia. Zobaczymy jak się PiSmaki spiszą.
Podbijam. Chociaż myślę, że będzie to samo co za rządów z PO.
Janusz nie tak żeśmy się umawiali :D
 
Moze jestem mega naiwniakiem ale ja naprawde licze na to, ze ten PIS zacznie w koncu realizowac polskie interesy na arenie europejskiej i skonczy z byciem podnozkiem Angeli i UE. Nie glosowalem na nich ale bedac szczerym to gdyby nie bylo Kukiza, na ktorego ugrupowanie oddalem glos to pewnie zaglosowalbym na PIS. W senacie z braku wyboru tak zrobilem
Romantyk.
 
Pytanko, jak wyniki do Senatu. Jeśli w Senacie wygra PO to wcale PISowi większość w Sejmie nie da absolutnej władzy.
 
12106854_1133898143307055_8859573282187291716_n.jpg
 
a PiS to co ?

No w sumie :D ale ideowo to nie czysty lewak LEWAK. Swoją drogą w końcu jedna partia będzie miała większość i swych nieudolnych rządów nie będzie zwalała na podkładanie kłód pod nogi przez opozycję. Dzięki temu można będzie za 4 lata ich rozliczyć ze wszystkiego.
 
No w sumie :D ale ideowo to nie czysty lewak LEWAK. Swoją drogą w końcu jedna partia będzie miała większość i swych nieudolnych rządów nie będzie zwalała na podkładanie kłód pod nogi przez opozycję. Dzięki temu można będzie za 4 lata ich rozliczyć ze wszystkiego.
zaraz policja na chate Ci wjedzie bo u buka grales
 
Ej mądrale-błąd statystyczny to 2%. IPSOS zbadał 90tyś ludzi i błąd dopuszczalny to 2% To jak przed wyborami badali grupy po 2tyś i błąd to też 2%??

Czy może jest jakaś zasada że trzeba zbadać tyle i tyle populacji i dopiero wtedy mamy te magiczne 2% możliwego błędu?

Nie kumam;(
 
Ej mądrale-błąd statystyczny to 2%. IPSOS zbadał 90tyś ludzi i błąd dopuszczalny to 2% To jak przed wyborami badali grupy po 2tyś i błąd to też 2%??

Czy może jest jakaś zasada że trzeba zbadać tyle i tyle populacji i dopiero wtedy mamy te magiczne 2% możliwego błędu?

Nie kumam;(
mowili, ze blad wynosi do 2%
 
Ej mądrale-błąd statystyczny to 2%. IPSOS zbadał 90tyś ludzi i błąd dopuszczalny to 2% To jak przed wyborami badali grupy po 2tyś i błąd to też 2%??

Czy może jest jakaś zasada że trzeba zbadać tyle i tyle populacji i dopiero wtedy mamy te magiczne 2% możliwego błędu?

Nie kumam;(

Tak. Co w tym dziwnego?
 
Ok, moze opowiem jaka mialem sytuację wczoraj. Po 4-ech w knajpie poszedłem ze znajomymi na tradycyjna polską kolację melanżową (kebab) i spotkalem w lokalu kolegę, ktory slynie z oryginalnych pogladow politycznych, a ostatnio mocno popiera Korwina. Krzyczę z drugiego konca lokalu: "Siema yxz, jak tam, jutro na Korwina?" i w odpowiedzi słyszę: "Jasne, ale Ty się nie podsmiechuj, bo mam ze soba wice szefa sztabu Wiplera!" i nagle, spomiędzy wyższych od siebie wybiega jakis (niedawno) kuc w okularach, 160cm wzrostu i krzyczy z pełną werwą i agresją w moją generalną stronę: "No co, kogos trzeba zaorać!?" Zazwyczaj nie jestem chamem, ale odwrocilem sie do znajomego po prostu zacząłem się smiac im prosto w twarz. Siostra wyciagnela mnie z knajpy mówiąc, że nie ma sensu znecać sie nad dziecmi i w drodze do domu, kiedy myslalem o tej sytuacji, nie dalo się już uciec od zrownania tej partii z knajpiarnym żartem zbyt aroganckich smarkaczy...
 
Back
Top