Polityka

Mnie sie spodobal obrazek :)
Sam obrazek jest dobry i trafny, tylko jego opis słaby. Trudno jest przekonać ludzi do "odwrotu państwa" i dlatego jeśli już się próbuje, trzeba ważyć argumenty. Te z bagnem są kompletnie nietrafione, tak jak pisze @Karateka@. Jedno z drugim nie ma niczego wspólnego.
 
Screenshot_2016-03-25-15-59-04.png
 
Przybyl z pogarda o wolnym rynku @Jakub Bijan Ten Przybyl to konserwatywny-liberal? :D :D :D
Konserwatysta, który najlepiej by oddał Polskę pod zwierzchnictwo papieża.... byle nie Franciszka:)) W jednym wykładzie narzekał, że kiedy jest w sklepie, to się brzydzi, patrząc na ludzi, którzy całymi koszykami kupują mięso i wędliny i później "żrą i żrą te kiełbasy" - a przecież dawniej to szyneczka tylko na święta była. Naprawdę, nie kłamię nic a nic, tak mówił:)) Mógłbym mu pokazać miejsca, gdzie szyneczka jest tylko na święta a może i rzadziej, choć nie wiem, czy by mu się spodobały.
 
Konserwatysta, który najlepiej by oddał Polskę pod zwierzchnictwo papieża.... byle nie Franciszka:)) W jednym wykładzie narzekał, że kiedy jest w sklepie, to się brzydzi, patrząc na ludzi, którzy całymi koszykami kupują mięso i wędliny i później "żrą i żrą te kiełbasy" - a przecież dawniej to szyneczka tylko na święta była. Naprawdę, nie kłamię nic a nic, tak mówił:)) Mógłbym mu pokazać miejsca, gdzie szyneczka jest tylko na święta a może i rzadziej, choć nie wiem, czy by mu się spodobały.

Wierze, ze tak powiedzial. Slucham wykladu "Bozek wolnego rynku" i po wysluchaniu tego uwierze w kazda glupote wypowiedziana przez Przybyla :-)
Nawet wspomnial o Ayn Rand, z pogarda oczywiscie bo nie dosc, ze Zydowka... to jeszcze niewierzaca :D
 
  • Like
Reactions: JB_
KOD ma zaproszenie od ... no właśnie nie wiadomo od kogo na chwile obecną. Wszystko jest podawane w kontekście "Obama nie spotka się z Dudą , ale kijowskiego zaprosili ... " tak jakby miał się spotkać z Obamą. Spodziewałbym się raczej znajomych pani Anne Applebaum.

Stosunki z USA nie są złe, Obama jest obecnie skupiony na zapisywaniu się w historii ( Iran, Kuba) ,my odrzuciliśmy/wstrzymaliśmy zakupy od amerykanów. Kupimy coś innego za kilka miliardów i będziemy znów best frendami.
 
KOD ma zaproszenie od ... no właśnie nie wiadomo od kogo na chwile obecną. Wszystko jest podawane w kontekście "Obama nie spotka się z Dudą , ale kijowskiego zaprosili ... " tak jakby miał się spotkać z Obamą. Spodziewałbym się raczej znajomych pani Anne Applebaum.

Stosunki z USA nie są złe, Obama jest obecnie skupiony na zapisywaniu się w historii ( Iran, Kuba) ,my odrzuciliśmy/wstrzymaliśmy zakupy od amerykanów. Kupimy coś innego za kilka miliardów i będziemy znów best frendami.
Też mi się coś obiło o uszy, że może chodzić o jakieś przetargi (militarne?)... ale żeby takiego cymbała jak Kijowski na salony... Wałęsa 2.0
 
Tusk napsuł w Polsce, teraz psuje w Europie. On i jego "przyjaciele" zniszczą unię szybciej niż zrobiłby to chociażby Korwin.
 
Dużo zależy od wyborów w USA. Jak Clintonowa będzie prezydentem, to przeciętne stosunki się utrzymają. Jeżeli kandydat republikanów, jest zawsze szansa na poprawę stosunków. Chociaż z Trumpem może być ciężko. z tego co pamiętam Rubio był nam bardziej przychylny.

P.S. Gary Johnson ma 11% poparcia, mam nadzieję, że się wycofa i przekaże swoje głosy Trumpowi, bo jeżeli nie to Demokraci mają wygraną w kieszeni. Elektorat libertariański w 90% gdy nie będzie miał swojego kandydata zagłosuje na Republikanów, z pewnością nie na demokratów.
 
Last edited:

Książka o Taśmach z Sowy
"Odcięta dłoń w reklamówce pełnej dwustuzłotówek, czy brutalne sex taśmy -takie pamiątki zostawiali nam uczestnicy spotkań w zaciszu restauracyjnych vip-roomów. Komfortowe saloniki u „Sowy i Przyjaciów” oraz w „Amber Room” zapewniały dyskrecję, więc stały się ulubionymi miejscami rozmów ludzi władzy i biznesu. Przy drogich winach i wyrafinowanych potrawach podejmowali oni najistotniejsze dla Polski decyzje. Bez świadków. Ale do czasu. Z czasem w vip-roomach pojawiły się urządzenia rejestrujące dźwięk. To ja je tam umieszczałem. A teraz opowiem wam, jak podsłuchałem system. Dlaczego to zrobiłem. I czego się dowiedziałem."




Wyjdzie czy sąd zablokuje ? No i ile w tym prawdy, a ile podkoloryzowano

http://niezalezna.pl/78244-kelner-straszy-ksiazka-ujawni-co-politycy-robili-w-pokojach-dla-vip-ow
 
Back
Top