Polityka

Jak to wypadło (TAK czy NIE)? Warto oglądać?
Bardzo dobra, merytoryczna i kulturalna dyskusja. Uważam, że takie osoby powinny brać udział w dyskusjach na temat kryzysu imigracyjnego, a nie Szejnfeldy ze swoimi hasłami na temat ksenofobii i braku empatii.

A teraz JKM w tak czy nie :D
 
  • Like
Reactions: JB_
Bardzo dobra, merytoryczna i kulturalna dyskusja. Uważam, że takie osoby powinny brać udział w dyskusjach na temat kryzysu imigracyjnego, a nie Szejnfeldy ze swoimi hasłami na temat ksenofobii i braku empatii.

A teraz JKM w tak czy nie :D
Dawno tak dobrego programu nie widzialem. Nikt nie darl kniapy, nikt sie nie obrazal, za to mnostwo informacji i merytorycznych wnioskow. Brawo!
 
  • Like
Reactions: JB_
Bardzo dobra, merytoryczna i kulturalna dyskusja. Uważam, że takie osoby powinny brać udział w dyskusjach na temat kryzysu imigracyjnego, a nie Szejnfeldy ze swoimi hasłami na temat ksenofobii i braku empatii.

A teraz JKM w tak czy nie :D

Jest juz JKM na youtube?
 


Haha, beka. Puenta prowadzącego mistrzowska. Swoją drogą wiecie, że partia Korwin wraca do łask TVP i ich przedstawiciele będą mieli miejsce w porannych programach publicystycznych.

Heh. Męczennik na pluszowym krzyżu. Wolę posłuchać ludzi Korwina niż ludzi Wybiórczej. 8 lat mogli siać propagandę.
Lechu niech się do debaty lepiej szykuje, bo czuję, że Cenckiewicz z Braunem zmuszą go do płaczu i kajania się przed Polską.
 
Last edited:


Haha, beka. Puenta prowadzącego mistrzowska. Swoją drogą wiecie, że partia Korwin wraca do łask TVP i ich przedstawiciele będą mieli miejsce w porannych programach publicystycznych.

Z dnia na dzien bez srodkow do zycia :rofl: Jakos nie pamietam, zeby ten pan protestowal jak PO w 2007 robila masakryczne czystki w TVP i Rzeczpospolitej.

@Karateka@
teraz tutaj tak czy nie wrzucaja
http://www.polsatnews.pl/nasze-programy/
 
Z dnia na dzien bez srodkow do zycia :rofl:
Też smutłem przy tych słowach, na myśl że Kraśko będzie jadł ziemniaki na swojej mazurskiej posiadłości, albo nie daj Boże będzie musiał sprzedać kucyka swoich dzieci.
 
Głupi lewak, nie wiem po co w ogóle zapraszają ludzi Michnika do TVP, niech sobie chodzą do TVN.

Bolek tak bredzi, że go nawet słuchać nie idzie i jeszcze obraża Prezydeta i Panią Premier.Widać, że Macierewicz i Cenckiewicz śnią mu się po nocach:smile:
 
Taka mnie naszła myśl, a zapomniałem nazwy odpowiedniego tematu, za co przepraszam.

A może by tak, zamiast bawić się w jakąś kosztowną i bezsensowną Obronę Terytorialną, zezwolić obywatelom na posiadanie broni? Powstałaby OT znacznie skuteczniejsza, o wiele trudniejsza do zwalczania dla okupanta, a do tego kompletnie darmowa - nawet państwo by na niej zarabiało.
 
Taka mnie naszła myśl, a zapomniałem nazwy odpowiedniego tematu, za co przepraszam.

A może by tak, zamiast bawić się w jakąś kosztowną i bezsensowną Obronę Terytorialną, zezwolić obywatelom na posiadanie broni? Powstałaby OT znacznie skuteczniejsza, o wiele trudniejsza do zwalczania dla okupanta, a do tego kompletnie darmowa - nawet państwo by na niej zarabiało.
<lewakmode on>Chcesz dać ludziom broń żeby się pozabijali? :o o:<lewakmode off>
Kto by tam się interesował takimi rzeczami jak bezpieczeństwo czy gospodarka. Po co to komu. Igrzyska i sondaże - to jest to! :lol:
 
Back
Top