Polityka

Przepraszam, że to napiszę, bo to zapewne wielki nietakt, ale cóż. Francuzi niebawem zrobią marsz przeciwko przemocy i drugi, w obronie równości, tak jak po Charlie Hebdo, i znów będzie pięknie i kolorowo.
Narazie Francuzi zamykają granice. Ciekawe jak będzie wyglądał szczyt w sprawie uchodźców. Przypadek?
 
Jeżeli to ciapaci stoją za tymi zamachami, to sami wkładają argumenty do rąk osób, które nie są zwolennikami przyjmowania emigrantów.
IQ ameby.
 
Przepraszam, że to napiszę, bo to zapewne wielki nietakt, ale cóż. Francuzi niebawem zrobią marsz przeciwko przemocy i drugi, w obronie równości, tak jak po Charlie Hebdo, i znów będzie pięknie i kolorowo.
tak moze byc. Ja juz sam nie wiem co by sie musialo wydarzyc zeby zaczeto walczyc z ta muzulmanska zaraza, gdzie tu kurwa jest jakas logika, po co i przez kogo forsowane jest to multi-kulti?
 
Co w takim razie pozostaje cywilizowanej części świata?
nuke'em all!
nuke-em-all.jpg
 
To na czym zależy ISIS-oni nieprzypadkiem wprowadzili bestialstwo na nowy poziom. Oni chcą narastającej antagonizacji. Chuj wie jak sobie wyobrażają końcowy efekt ale polityka wydaje się być jasna.
Wiadomo jakie rozwiązanie byłoby skuteczne, jednak europa została miękką cipą, która najpierw musi dostać solidnie po mordzie, żeby zrobić cokolwiek.
 
Wiadomo jakie rozwiązanie byłoby skuteczne, jednak europa została miękką cipą, która najpierw musi dostać solidnie po mordzie, żeby zrobić cokolwiek.
Zeby politycy mieli argument. Amerykanie tez potrzebowali argumenty w postaci 11 wrzesnia zeby najechac na Irak. Podchodzi to troche pod teorie spiskowa ale to byl ostatni moment zeby europa mogla sie jakos uchronic przed islamizacja, a zeby przy okazji zdobyc poparcie ludu potrzebowali takiego impulsu. Jak teraz politycy w Europie czegos z tym nie zrobia to juz nie ma ratunku.
 
a zeby przy okazji zdobyc poparcie ludu potrzebowali takiego impulsu.
mi sie wydaje, ze oni juz dawno maja poparcie wiekszosci w tej kwestii, nie ma co sie sugerowac medialna propaganda, ktora nijak sie ma do faktycznej opini wiekszosci ludzi w sprawie zalewu Europy przez muzulmanow. Odnosze wrazenie, ze to media staja na glowie zeby forsowac muli-kulti za wszelka cene i tu, w swoim stylu twierdze, ze stoja za tym wlasciciele owych medii, czyli...
 
Ponoc materialy wybuchowe byly sygnowane na RACE :D (tak wracajac do tematu z przed paru stron). Ale to powiedzial klamliwy TVN24.
 
Na swoją logikę ISIS ma swój casus belli. Oni atakują i bombardują ich państwo, oni tak atakują Francje.
Niemcy bombardowali Anglie, Anglia bombardowala Drezno i Berlin.
 
W ogóle, to przypomniały mi się słowa "Kazi" Szczuki, że jak wraz z imigrantami przypłyną do nas terroryści, "no to wtedy się będziemy martwić". Coś jak we Francji teraz.
 
Zeby politycy mieli argument. Amerykanie tez potrzebowali argumenty w postaci 11 wrzesnia zeby najechac na Irak. Podchodzi to troche pod teorie spiskowa ale to byl ostatni moment zeby europa mogla sie jakos uchronic przed islamizacja, a zeby przy okazji zdobyc poparcie ludu potrzebowali takiego impulsu. Jak teraz politycy w Europie czegos z tym nie zrobia to juz nie ma ratunku.
Amerykanie potrzebowali 11/9 żeby wjebac się na ropę :)
 
W ogóle, to przypomniały mi się słowa "Kazi" Szczuki, że jak wraz z imigrantami przypłyną do nas terroryści, "no to wtedy się będziemy martwić". Coś jak we Francji teraz.

Terroryści nie potrzebują niestety łatki imigrantów żeby się "zainstalować" w jakimś kraju; studenci, turyści, biznesmeni, dyplomaci, personel medyczny itp. - trzeba by zamknąć granice dla wszystkich. I poprzez takie akcje jak dzisiejsza decydenci terrorystów do tego dążą.
 
Ja mam nadzieje ze bedzie tego wiecej i w innych krajach tez. Te polityczne kurwy (oby zdechly w meczarniach) sa tak zaslepione swoja debilna, samobojcza ideologia, ze tylko bardzo ostry rozpierdol moze cos zmienic, zanim bedzie zupelnie za pozno. Islamisci nawet nie wiedza, ze kazdy taki atak dziala przeciwko nim, z czego mozna sie tylko cieszyc. Niestety nic na razie w Ameryce nie walnelo, wiec najwieksza sila jeszcze sie w to nie zaangazowala. Tzn. zaangazowali sie w destabilizacje regionu, ale nie w ponoszenie konsekwencji i rozwiazanie problemu. Mam choc nadzieje, ze to plugawe lewactwo kierujace unia jewropejska chociaz wstrzyma fale imigrantow z tamtych regionow do Europy. Ta przekleta Merkel i reszta jej podobnych robakow powinna byc osadzona za to, co ich polityka zrobila. Czekam niecierpliwie na akcje w Londynie. Chociaz biorac pod uwage zdebilenie tej "klasy" politycznej, trzeba by czegos absolutnie extremalnego, zeby sie ta cala bezmozga halastra polityczno-medialna zorientowala w swoim zidioceniu.
 
Za chwilę się w Europie rządy poprzewracają i przyjdzie czas radykalnych rozwiązań. Angela może pakować już plecak.
 
Życzyłbym sobie, żeby zamiast oglądać śmierć niewinnych osób, usłyszeć o islamistach wyposażonych w karabiny zajmujących siedzibę parlamentu europejskiego.
 
Za chwilę się w Europie rządy poprzewracają i przyjdzie czas radykalnych rozwiązań. Angela może pakować już plecak.

We Francji i bez zamachów pewniakiem w wyborach była nacjonalistyczna partia. Teraz nie tylko jest pewniakiem, ale jeszcze bardziej zradykalizowanym pewniakiem.
Pewnie cała Europa pójdzie w te ślady.


Zobaczymy co będzie. Przez lata europa masturbowała się swoją lewicowością. Teraz nastanie 10 lub więcej lat nacjonalizmu. Zobacczymy jak będzie.
 
Te polityczne kurwy (oby zdechly w meczarniach) sa tak zaslepione swoja debilna, samobojcza ideologia, ze tylko bardzo ostry rozpierdol moze cos zmienic, zanim bedzie zupelnie za pozno.
obawiam sie, ze te kurwy o ktorych piszesz nie maja nic do gadania bo sa tylko marionetkami w rekach prawdziwych decydentow
 
We Francji i bez zamachów pewniakiem w wyborach była nacjonalistyczna partia. Teraz nie tylko jest pewniakiem, ale jeszcze bardziej zradykalizowanym pewniakiem.
Pewnie cała Europa pójdzie w te ślady.


Zobaczymy co będzie. Przez lata europa masturbowała się swoją lewicowością. Teraz nastanie 10 lub więcej lat nacjonalizmu. Zobacczymy jak będzie.

I właśnie o to terrorystom chodzi, do tego dążą.
 
Back
Top