Polityka

Trzeba pamiętać, że obecna ekipa rządziła 8 lat, myślę, że służby mają procedury pozwalające niszczyć dokumenty po upływie określonego czasu. W związku z tym wygodnie jest im teraz z tego skorzystać i utrudnić życie następcom.
no podobno, wlasnie psiapsiolka Tereska, katechetka minister MSZ wydala, ostatnio specjalne rozporzadzenie wiec cos tu jednak troche smierdzi
144627553410895372463.jpg
 
PiS chce zwiększenia deficytu, trzymajcie mnie...
po czy pis, jeden pies, niech Polacy dalej wybieraja te same gowniane partie, na pewno bedzie lepiej :) stare tepe baby, mlodzi patrzacy tylko na to, ze im jest dobrze, nie majacy pojecia o niczym, obudza sie z reka w nocniku, jak w naszym kraju nie zostanie juz nic i skonczymy jak grecja.
 
I tak cała Europa jest skazana na los Grecji. Dopompowanie kolejnych miliardów w Grecje tylko przedłuża fakt, że musi ta bańka pierdolnąć. A dopompowywanie tylko te bańkę zwiększa i będzie większe "boom".
Dlaczego tak w Grecje pompują? Bo cały systyem się zawali jak Grecja się zawali. Za Grecją w ciągu kilku dni pójdą Włochy, Hiszpania, i też banki tam inwestujące i w Grecje.
Za Włochami, Hiszpanią Europa zachodnia: Niemcy, Francja. I tak w ciagu kilku dni może zrobić się wielki rozpierdol.
Kwestia czasu, tego już nie zatrzymamy, możemy tylko się przyglądać jako neutralny obserwator, niczym jeden z narratorów w "Dziadach".
 
Moim zdaniem jest tak, jak w jednym z wywiadów mówił bodajże Cejrowski. Niemcy chcą zrobić z Grecji kozła ofiarnego rozpadu strefy euro (jak Bozia pomoże to być może i Unii). Merkelom euro już mocno ciąży i potrzebny jest jakiś bodziec, aby stworzyć dogodną sytuację do wyjścia z twarzą z tego bajzlu.
 
Ta propozycja PiS z 500zl na dziecko nie ma sensu w przypadku rodzin juz posiadajacych dzieci. Chodzi o dzwigniecie kraju z zapasci demograficznej, ale im chyba o kupienie glosow calych rodzin wyborcow.
 
Dla wszystkich szukajacych dobrej komedii/mocnych wrazen. Dzisiaj o 20 u stokroty Kempa i Niesiol.
 
Troche mam brech z tego, ze dadza na dziecko miesiecznie 500 na kreskę, a jako dorosły będzie spłacało za każdy miesiąc ze 300 odsetek... Co za kurwa pomysł...
 
  • Like
Reactions: JB_
Gliński zgasił Żakowskiego jak peta:


Dziwne czasy nastały. Napiszesz coś zgodnie z ze swoimi przekonaniami, poglądami na portalu społecznościowym i od razu powstaje niemała szansa, że ktoś Cię zwyzywa. Mam wrażenie, że argumenta ad personas są używane znacznie częściej niż te merytoryczne. Jednak co gorsza zauważalne jest to coraz częściej w dyskusji publicznej (telewizja, publicystyka) pomiędzy 'poważnymi' ludźmi. I oczywiście występuje przyzwolenie społeczne na taki sposób prowadzenia dysputy. I wydaje mi się, że nawet ze strony ludzi wykształconych. Młody jestem ale mam dziwne wrażenie, że wychowanie mnie znacznie lepiej niźli niektórych starszych ludzi operujących w przestrzeni publicznej. Albo po prostu dorosłe życie ich zepsuło. Przecież cytat z filmiku powyżej to zwyczajna kalumnia. Dodatkowo chyba użycie słowa "przepraszam" w stosunku do oponenta polityczne poczytywane jest jako dyshonor. Jeszcze nigdy przyznania do błędu w takiej sytuacji, w jakimkolwiek programie publicystycznym/ na jakiejkolwiek debacie nie usłyszałem.
 
Myslicie, ze JKM zrzeknie sie przyjecia przyslugujacej mu, z racji przekroczenia okreslonego progu wyborczego subwencji z budzetu? Przeciez te subwencje to UWAGA! :evil:SOCJALIZM !!! :evil: #smierclewactwu!
 
Myslicie, ze JKM zrzeknie sie przyjecia przyslugujacej mu, z racji przekroczenia okreslonego progu wyborczego subwencji z budzetu? Przeciez te subwencje to UWAGA! :evil:SOCJALIZM !!! :evil: #smierclewactwu!

Po co ma się zrzekać? Powiedział wiele razy, że skoro żyjemy w takim debilnym systemie, to będzie jak inni - jak najbardziej z niego kosił, kradł, wykorzystywał. I , że po to m.in idzie do europarlamentu - skoro debile mu dają za świrowanie i nicnierobienie to będzie brał. Bo taki mamy debilny, lewacki system.


Czyli się zabezpieczył Korwin. Nie wezmie - bedzie dobrze. Weźmie - też będzie dobrze.
 
A czemu ma z nich nie czerpać profitów? Jest kapitalistą - szuka wszędzie korzyści i profitów. To bardzo prawicowe podejśćie!
Zadne prawicowe. Adam Smith napisal ksiazke uzupelniajaca jego dzielo o bogaceniu sie narodow... Dzielo o moralnosci i jej roli w tym kontekscie.
 
Żeby nie było tak ponuro:
http://www.defence24.pl/270599,wybory-w-turcji-wszystko-jest-mozliwe
Choć początkowo politycy niemieccy, w tym Angela Merkel, oraz liderzy UE, w tym Martin Schulz, Donald Tusk i Jean-Claude Juncker, deklarowali politykę „otwartych drzwi”, to wkrótce okazało się, że Turcja gotowa jest wysłać do Europy w krótkim czasie nawet 10 mln migrantów i oznacza to kryzys na niewyobrażalną skalę. Skala migracji była bowiem de facto tureckim atakiem na Europę przy pomocy broni D a tureckie służby specjalne wspomagały logistycznie migrantów by mogli dostać się do Europy. Turcja chciała w ten sposób sparaliżować Europę, by wymusić na niej zielone światło dla swej polityki w Syrii i wobec Kurdów.
 
Back
Top