Polityka

Nie musze pokazywać Hitlera aby udowodnić, że nazim jest zły. To był przykład tego, że nie każdego należy dopuszczać do głosu, bo patrz co się potem może stać, a my musimy wyciągać wnioski z historii. Albo bardziej, w końcu kurwa zacząć to robić...
Cóż, z dojściem Hitlera do władzy to nie było zupełnie tak, że go bezproblemowo dopuszczono.

Moim zdaniem, jeśli 50% Polaków chciałoby wybrać komunistę na premiera, to powinno mieć takie prawo, tak samo z faszystą czy innymi odchyłami.
 
Moim zdaniem, jeśli 50% Polaków chciałoby wybrać komunistę na premiera, to powinno mieć takie prawo, tak samo z faszystą czy innymi odchyłami.


W Twojej wizji państwa 51% imbecyli, ma prawo skazać siebie i 49% geniuszy na niebyt, tylko dlatego, że ich jest więcej? Władza dla ludu? Zandberg to Ty?
 
W Twojej wizji państwa 51% imbecyli, ma prawo skazać siebie i 49% geniuszy na niebyt, tylko dlatego, że ich jest więcej? Władza dla ludu? Zandberg to Ty?
Demokracja!!!

Czyż to nie piękne?
A tak szczerze, to nie popieram ani komunizmu, ani nazizmu ani im podobnych, po prostu nie sądzę, by eliminacja jakiegoś głosu w debacie publicznej była uzasadniona, tylko ze względu na niedostosowanie się do ogólnie przyjętego schematu myślowego
 
Cóż, z dojściem Hitlera do władzy to nie było zupełnie tak, że go bezproblemowo dopuszczono.

Moim zdaniem, jeśli 50% Polaków chciałoby wybrać komunistę na premiera, to powinno mieć takie prawo, tak samo z faszystą czy innymi odchyłami.

Faszyzm - tak, komunizm - tak. Ale nazizmu nie mogliby wybrać w Polsce. Narodowy Socjalizm - tak. Lecz nazizm to system tylko i wyłącznie mogącyu istnieć w Niemczech i dotyczyć Niemców.
No i nazizm jest trochę przeciwieństwem faszyzmu który z dwojga złego zawsze okazywał się lepszy od komunistycznych systemów - tam gdzie działali faszyści tam następował rozwój gdyż faszyzm to taki narzucony siłą korwinizm korporacyjny, a więc kapitalizm. I tak np Hiszpania czy Chile pod faszystami zanotowały gigantyczny rozwój, a w opozycji masz PRL< ZSRR, czyli pogrążenie gospodarek za które płacimy do dziś.
Aha, mam znajomego który jest anarchofaszystą. Cokolwiek to może znaczyć.

I jeszcze jedno. Demokracja wyklucza wybranie faszyzmu czy komunizmu gdyż te systemy są zaprzeczeniem demokracji. Więc demokratyczne wybieranie liwidacji demokracji jest dość absurdalne. Takie systemy można tylko wprowadzać siłą - jak komunizm rewolucją, czy łamaniem prawa - jak faszyzm czy nazizm. Nie da się dobrowolnie.
 
I jeszcze jedno. Demokracja wyklucza wybranie faszyzmu czy komunizmu gdyż te systemy są zaprzeczeniem demokracji. Więc demokratyczne wybieranie liwidacji demokracji jest dość absurdalne. Takie systemy można tylko wprowadzać siłą - jak komunizm rewolucją, czy łamaniem prawa - jak faszyzm czy nazizm. Nie da się dobrowolnie.
Tak wiem, racja. Jednak wybrać zadeklarowanego komunistę do demokratycznego Sejmu się da, i dać powinno.

Faszyzm polski wcale źle się nie ma, tym bardziej, jeśli spojrzymy na Mariana Kowalskiego i etymologię zwrotu: Czołem Wielkiej Polsce.
 
Tak wiem, racja. Jednak wybrać zadeklarowanego komunistę do demokratycznego Sejmu się da, i dać powinno.

Faszyzm polski wcale źle się nie ma, tym bardziej, jeśli spojrzymy na Mariana Kowalskiego i etymologię zwrotu: Czołem Wielkiej Polsce.

A , to oczywiste i z tym się zgadzam. Chociaż jednocześnie rozumiem zakaz propagowania komunizmu i nazizmu(bo faszyzm chyba nie jest zaazany, tylko nazizm, ale nie jestem pewny). W systemie demokratycznym muszą być zakazane idee propagujące likwidacje demokracji. Tak jak w systemach totalitarnych zakazane jest propagowanie ideii demokratycznych które są wrogie totalitaryzmowi.
Sądy w tej kwestii pełnią tę samą role co sądy inkwizycyjne w średnioiweczu - wtedy system opierał się na teokracji więc wszelkie herezje były wrogiem systemu, czystym terroryzmem i musiały być zakazane. To samo jest dziś - dokładnie to samo(dlatego bronie inkwizycji jako coś koniecznego i dobrego dla tamtego świata, któego nie było winą to, że nie mógł mieć demokratycnzego, współczesnego systemu rządzenia i nie można przez ten pryzmat oceniać epoki i jej krytykować. )
Także jak ktoś krytykuje inkwizycje średniowieczną to w prawach logiki powinien też krytykować dzisiejsze prawo zakazujące faszyzmu, komunizmu.
 
Faszyzm - tak, komunizm - tak. Ale nazizmu nie mogliby wybrać w Polsce. Narodowy Socjalizm - tak. Lecz nazizm to system tylko i wyłącznie mogącyu istnieć w Niemczech i dotyczyć Niemców.
No i nazizm jest trochę przeciwieństwem faszyzmu który z dwojga złego zawsze okazywał się lepszy od komunistycznych systemów - tam gdzie działali faszyści tam następował rozwój gdyż faszyzm to taki narzucony siłą korwinizm korporacyjny, a więc kapitalizm. I tak np Hiszpania czy Chile pod faszystami zanotowały gigantyczny rozwój, a w opozycji masz PRL< ZSRR, czyli pogrążenie gospodarek za które płacimy do dziś.
Aha, mam znajomego który jest anarchofaszystą. Cokolwiek to może znaczyć.

I jeszcze jedno. Demokracja wyklucza wybranie faszyzmu czy komunizmu gdyż te systemy są zaprzeczeniem demokracji. Więc demokratyczne wybieranie liwidacji demokracji jest dość absurdalne. Takie systemy można tylko wprowadzać siłą - jak komunizm rewolucją, czy łamaniem prawa - jak faszyzm czy nazizm. Nie da się dobrowolnie.
W Niemczech nazizm nie ma racji bytu juz, teraz jeszcze bardziej niż w jakimkolwiek kraju. Npd ma poparcie może takie jak stonoga u nas w tych wyborach.
 
"Czy ty myślisz Liroyu, że jesteś może wielki,
że ja jestem twoim fanem i że kocham twe piosenki?
Niestety tak nie jest"

Ryszard 'Peja' Andrzejewski, 1995
 
Akcja na granicy fajnego pomysłu i czegoś popierdolonego, na kwaśnym towarze.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.981812721890220.1073741871.107188709352630&type=3
12189874_981812735223552_5151480664227552242_n.jpg

11219661_981812788556880_5706723787641478236_n.jpg
 

Jak jest niezgodny z prawem UE a Niemcy to UE to Niemcy za pare głosowań każą wprowadzić zmiane prawa która wszystko usankcjonuje.
Ba, ostatnio Korwin pisał o posiedzeniu na którym wyniki głosowania przedstawiono nim poddano ustawę głosowaniu. A i tak jeśli coś jest głosowane - europosłowie głosują z automatu, najczęściej nie wiedząc nawet nad czym.
 
Wpierdalałbym jak Belfort TRT

Prawdziwe płody czy te modele, gdyby były z ziemniaków?
Hmm, i to i to w sumie można na oleju.


Komentarz pod albumem:

" Czy mógłbym zamówić kilka kompletów w różnych kolorach? To znakomity pomysł na ozdoby choinkowe, chcę zaskoczyć moją rodzinę! "


ps.

WAR VITOR!!!!
 
ponizej poziomu

Zaniżajmy poziom cohones. Zrobiło się zbyt intelektualnie, czuje się jak na zajęciach z filozofii XIX wieku w Niemczech.


To ponoć miałby być Orzechy, tak przynajmniej pisali gdzieś na FB o.o

Muszę dodać coś na poważnie bo będzie , że znowu spamuje, trolluje, i wogoole jakieś pierdoły.

To są chyba plastikowe figurki, akcja mocna ale moim zdaniem nie trafia - przeciwnicy mają kopalnie beki. Ja przeciwnikiem zakazu aborcji nie jestem(nie jestem też proabrcjonistą) a sam umieram ze śmiechu.

A zwolennicy? Ich to zbyt odpycha. Kasy nie dadzą, przeciwników się nie przekona. To już sens miały pokazywane zdjęcia porozrywanych płodów - to było mocne i mogło dać do myślenia. A tutaj? Tutaj śmiejesz się,że to ozdoby na choinkę.


ps.
Vitor może przejdzie na emeryture, ale Dan będzie miał rentę inwalidzką do końca życia.
 
Idol robotniczej młodzieży, towarzysz Zandberg jest z wykształcenia historykiem, ale na lekcjach z historii XX wieku chyba przysypiał. Ku...wa ja jestem tolerancyjny i wiele potrafię zrozumieć ale Polsce słowo socjalizm powinno być w słowniku zaraz obok słów: tyfus, syfilis, koklusz i szkarlatyna.

Te nasze czerwone młodzieżówki to fanaberia albo jakaś moda wśród ludzi, którym się nie chce iść normalnie do roboty. Jak sobie pomyślę, że teraz dostaną z budżetu parę milionów, to mnie jasny chu...j strzela.
 
W sejmie sa: PIS, PO, Kukiz15, Nowoczesna, PSL
Program forum (tvp): 2x PIS, 1x PO, 1x PSL, 1x ... Lewica

Jakies pytania?
 
W sejmie sa: PIS, PO, Kukiz15, Nowoczesna, PSL
Program forum (tvp): 2x PIS, 1x PO, 1x PSL, 1x ... Lewica

Jakies pytania?

Zależy jakie są założenia programu. Jeżeli mają zasadę, w opisie, że przyjmują tylko przedstawicieli partii w sejmie - wtedy to chujowe.(chociaż nie jeszcze, jeszze w sejmie jest lewica. PIS jeszcze nie rządzi).

Ale jeżeli to ogólnopolityczny - wolałbym by przedstawiciele lewicy byli zapraszani i ich głos był przedstawiany.
 
Zależy jakie są założenia programu. Jeżeli mają zasadę, w opisie, że przyjmują tylko przedstawicieli partii w sejmie - wtedy to chujowe.(chociaż nie jeszcze, jeszze w sejmie jest lewica. PIS jeszcze nie rządzi).

Ale jeżeli to ogólnopolityczny - wolałbym by przedstawiciele lewicy byli zapraszani i ich głos był przedstawiany.
Jak ktos ich krytykuje to zawsze sie zaslaniaja obecnoscia w sejmie.
Lewica smie komus mowic, ze ma populistyczne postulaty :rofl:
 
te dzidziusie to nie sa zadne orzechy, zwykly plastik. wiem, bo mam 2 ztuki, jakos 3 lata temu kazdy dostal takiego poczta
 
Back
Top