Polityka

Jeśli Janusz albo Paweł zrobią koalicję to stracą połowę wyborców, którzy na nich głosują tylko dlatego, że są oni w głębokiej opozycji.
Zresztą każdy przy władzy traci %

Niekoniecznie. Kukiz jest np partia tylko anty - bedzie patrzeć na rece i bedzie hamulcem dla debilizmó PIS.
Co innego Janusz - oni maja swoja wizje, ale tez jako koalicjant moga dawac warunki i naciskac na postulaty. Pamietajmy, ze jak partia ma do wybory tylko 1 koalicjanta - to koalicjant może nawet w polowie rządzić krajem, bo wie ze bez niego upadnie rząd i nowe wybory bedą.
 
@Orest prawdopodobnie przegram ten nasz zaklad, poszukaj avatara. tylko wykaz sie jakas oryginalnoscia i nie dawaj krula.:wink: Poczekamy do oficjalnych wynikow, do jutra.
W ramach upiększenia tego (od 21) smutnego jak pizda forum dostaniesz moją faworytkę pod względem urody zawodniczek MMA, niejaką Roksankę :), także nie zamierzam żadnych kuców Ci dawać.
 
W ramach upiększenia tego (od 21) smutnego jak pizda forum dostaniesz moją faworytkę pod względem urody zawodniczek MMA, niejaką Roksankę :), także nie zamierzam żadnych kuców Ci dawać.
nie no zaklad to zaklad, przyjme wszystko ale juz wczesniej domyslalem sie, ze bedzie to raczej krul :wink:
 
nie no zaklad to zaklad, przyjme wszystko ale juz wczesniej domyslalem sie, ze bedzie to raczej krul :wink:
Ale kiedy ja od początku planowałem Roksankę, gejem nie jesteś, więc będziesz zadowolony:). Ale nie powiem, smutnym w chuj z powodu wyniku Kinga Bruce Lee karate mistrza, internet to jest jednak chuj nie siła.
 
bedzie hajs, beda spoty. mam nadzieje, ze rzad pierdolnie po roku i pewnie tak bedzie, bo tam sie kurwa nikt nie dogada, chyba ze pis zgarnie swetru i po ptokach. ja jebie, to jest jakies pojebane i nie jestem zadnym kucem, tylko az nie moge w to uwierzyc, ze ludzie sa tak glupi, no kurwa mac
 
Fajnie czytać ludzi, którzy nie interesowali się polityką jak wygrywało SLD i nie wiedzą co to prawdziwy zawód. Jak dzieci:D
 
Back
Top