Polityka

Panowie spotkałem dzisiaj na mieście typowo wschodnie Infiniti-tj wieeelką terenówkę z czarną flagą z tryzubem w środku. Co to za flaga? Prawy Sektor?

Sorry za jakość ale komórka nie łapie ostrości przez szybę


host images
 
Więcej na temat Mouse utopia



Co ciekawe pierwsze pokolenie myszy, które mają idealne warunki rozmnaża się bardzo energicznie. Zachowania patologiczne dotyczą dopiero potomstwa i to następne pokolenie wymiera.


Eksperyment Calhouna to jest. Bardzo trafny i realizuje się na naszych oczach niestety.

@Masu nic nie widać :P

5343b7450727c_630.jpg
http://th.interia.pl/40,oiobywatel,9a451d5d296312/5343b7450727c_630.jpg
 
Polecam na twitterze profil @wyszloszydloz . Zrobili jakis niby spot ujawniajacy kto stoi za Szydlo, w ktorym byl dziennikarz Lukasz Warzecha. Zagrozil procesem i juz sie kajaja przed nim :D
 
No właśnie, tylko prasa z tej strony barykady.

Czyli, jeżeli prasa z tej strony barykady to od razu wrzucamy, że ściema? Litości. To media głównego ścieku mają udowodnione kłamstwa i manipulacje.

http://pamelageller.com/2015/08/italy-muslim-immigrants-gang.html/

https://themuslimissue.wordpress.co...-rape-and-try-to-kill-asylum-facility-worker/

Wpisz sobie 'italy rape asylum' w googlach to Ci tylko ten news wyskoczy. To, że nasze media o tym milczą to nic dziwnego. W końcu polityczna poprawność górą.
 
Nie wiem jakim cudem tego jeszcze nie zauważyłeś, ale prasa "z lewej strony barykady" nigdy nie piszę nic o tego typu zdarzeniach z udziałem mniejszości.

Ciężko to zauważyć mając klapki na oczach.
 

Nie miało to Cię obrazić bracie, ale czasami naprawdę chcesz być za bardzo 'po środku' podczas gdy tak się nie da. Albo jest się na tak, albo na nie. Mam nadzieję, że wystarczająca ilość źródeł Ci pokazała, że akcja z gwałtem na pracowniku ośrodka imigracyjnego jest prawdziwa.
 
@Mort @Karateka@

Ja mysle, ze tu nie chodzi o to, ze jedna czy druga strona barykady, tylko cokolwiek, co nie jest wordpressowa samosiejką. Trudno uwierzyć, by wszystkie "masowe" media we Wloszech ominely temat, w takiej lub innej formie.

Elliot Higgins wielokrotnie udowadnial, ze Rosjanie tworza "blogi" ktore same siebie wskazuja jako zapetlajace sie zrodlo a donosza prawie o kosmitach w Donbasie. W dzisiejszym swiecie informacyjnego wirala nie jest stworzyc az tak trudno, tym bardziej, jesli ma sie duzo czasu i jasny plan (no i jak zawsze: pieniedzy i/lub pomyslowowsci) , oraz - oczywiscie - dostep do zdeterminowanych odbiorcow "I want to believe".

Nie twierdze, ze to sie nie stalo, ale - po ludzku - wolalbym to "zobaczyc" w medium, ktore stac na dziennikarza, ktory zweryfikuje historie i samodzielnie ja zrelacjonuje, a nie przeklei linka.
 
@Mort @Karateka@

Ja mysle, ze tu nie chodzi o to, ze jedna czy druga strona barykady, tylko cokolwiek, co nie jest wordpressowa samosiejką. Trudno uwierzyć, by wszystkie "masowe" media we Wloszech ominely temat, w takiej lub innej formie.

Elliot Higgins wielokrotnie udowadnial, ze Rosjanie tworza "blogi" ktore same siebie wskazuja jako zapetlajace sie zrodlo a donosza prawie o kosmitach w Donbasie. W dzisiejszym swiecie informacyjnego wirala nie jest stworzyc az tak trudno, tym bardziej, jesli ma sie duzo czasu i jasny plan (no i jak zawsze: pieniedzy i/lub pomyslowowsci) , oraz - oczywiscie - dostep do zdeterminowanych odbiorcow "I want to believe".

Nie twierdze, ze to sie nie stalo, ale - po ludzku - wolalbym to "zobaczyc" w medium, ktore stac na dziennikarza, ktory zweryfikuje historie i samodzielnie ja zrelacjonuje, a nie przeklei linka.

A potem się śmiejecie z ludzi, którzy wszędzie widzą teorie spiskowe. :P Podczas gdy w UE rzadko w mediach głównego nurtu znajdziesz słowa 'imigrant' 'muzułmanin' 'gwałt' 'napad' w jednym zdaniu. U nas też to już jest, robił to Polsat, TVN i inne media. Jak jest gwałt, to nie ma wspomnianego koloru skóry czy religii gwałciciela. Chyba, że jest białym chrześcijaninem.

PS. nie wrzuciłem tylko wordpressa, wrzuciłem też ze stronki Pameli Geller, która jest żydowską prawicową aktywistką. :D
 
@Mort
Jasna sprawa, media "glownego nurtu" slusznie zasluzyly sobie na nieufnosc. Tyle, ze proponuje podobna nieufnosc do wordpressowych samosiejek.
 
@Mort
Jasna sprawa, media "glownego nurtu" slusznie zasluzyly sobie na nieufnosc. Tyle, ze proponuje podobna nieufnosc do wordpressowych samosiejek.

Mimo wszystko jest to nieco niesprawiedliwe. Jeżeli ktoś by to widział na własne oczy i wrzuciłby posta na fejsa opisując całe zdarzenie, to byś powiedział, że nie ma podstaw ku temu by wierzyć takiej osobie, bo nie jest dziennikarzem?
 
Mort przecież te twoje serwisy wrzucają każdego durnego mema-ufam im tak jak żonie kiedy mówi że cieszy się że w niedzielne przedpołudnie będę UFC oglądał.
 
Nie miało to Cię obrazić bracie, ale czasami naprawdę chcesz być za bardzo 'po środku' podczas gdy tak się nie da. Albo jest się na tak, albo na nie. Mam nadzieję, że wystarczająca ilość źródeł Ci pokazała, że akcja z gwałtem na pracowniku ośrodka imigracyjnego jest prawdziwa.

Jestem po swojej stronie. Nie biorę udziału w cudzych konfliktach :-)
 
Jestem po swojej stronie. Nie biorę udziału w cudzych konfliktach :-)

Na razie cudzych, jednak jeżeli dalej będziemy 'ponad to' i 'poza', to będą nasze konflikty. Na naszych ulicach islamiści będą zaczepiać, bić, gwałcić i zabijać nasze kobiety. Chcesz, żeby to kiedyś spotkało Twoją matkę/córkę/żonę/siostrę? Bo ja nie.
 
Dajmy na to, że nieznanej Tobie, ale jakiejś tam 'legit' takiej, którą ktoś tam zna. :D Realnej osobie w mediach społecznościowych.
Czyli znanej :) no niby czemu nie? Pytanie, osoba przekleja link "z neta", czy opisuje swoją sytuacje, swoj swiatopoglad?
 
Ej Duda jest Brazylijczykiem? On chce żeby Kopacz pisała ustawy realizujące jego obietnice z kampanii wyborczej. To naprawdę zupełnie nowy pomysł. Zaznaczam że to prawnik:D
 
Na razie cudzych, jednak jeżeli dalej będziemy 'ponad to' i 'poza', to będą nasze konflikty. Na naszych ulicach islamiści będą zaczepiać, bić, gwałcić i zabijać nasze kobiety. Chcesz, żeby to kiedyś spotkało Twoją matkę/córkę/żonę/siostrę? Bo ja nie.

I by temu zapobiec mam czytać tylko antysystemowe blogi.
 
Back
Top