Polityka

O, dzięki za wrzutkę. Właśnie to:) Ale Braun dobrze prawi, że ludzie cały czas zastanawiają się, czy 2+2 to rzeczywiście jest 4, jakby to wielką tajemnicą było, i debatują o wolnym rynku tak, jak na spotkaniach UPR tuż po implozji ZSRR. "A jak to tak, panowie, PKS prywatyzować? Zgroza!"
 
Samochodami bym się nie podniecał-supersamochody to raczej hobby niż coś mającego wpływ na gospodarkę. Ja liczę na to że zbrojeniówka naprawdę ruszy dzieki nomen omen zbrojeniom. Ale w ogóle dużo się dzieje-klient mojego kumpla wysyła specjalistyczne drony na cały świat i już teraz nieźle zarabia. Podobna firma w Krzeszowicach to podobno potentat.
 
Samochodami bym się nie podniecał-supersamochody to raczej hobby niż coś mającego wpływ na gospodarkę. Ja liczę na to że zbrojeniówka naprawdę ruszy dzieki nomen omen zbrojeniom. Ale w ogóle dużo się dzieje-klient mojego kumpla wysyła specjalistyczne drony na cały świat i już teraz nieźle zarabia. Podobna firma w Krzeszowicach to podobno potentat.

Dużo się mówi o polskich jachtach czy małych cywilnych samolotach, tyle, że nie pamiętam konkretnych nazw.
 
Byleby było z czego to wszystko napędzać. W wielu rejonach kraju leżą ważne projekty linii wysokiego napięcia i leżą od lat. A to strasznie ważne dla przemysłu. Nie wiem co jest z atomem. Czy PIS w ogóle będzie kontynuował projekt? Nie podoba mi się to bo pamiętam jak jakiś czas temu amerykanie musieli sprowadzac atomową łódź podwodną żeby zastepowala elektrownie bo mieli przerwy w zasilaniu jak my za komuny.
 


Ciekawe, jak kolesia potrafią przyciszyć w pewnych momentach.

patrzac na to jak wiele razy się powołuje na bank światowy, można być pewnym, że stoją za nią mafie, służby i loże... :D
 
Last edited:
@Masu, nie strasz, ze PiS dojdzie do wladzy, dopiero by sie zaczelo. Jasna Gora Kaczynskiego w dzien wyborow i Dudy dzien po mi styka.

Kurde, przez @B00YAK -a zaczalem ogladac ponownie:

Wkleilem to, mimo, ze juz tu pare razy bylo, ale jakie to aktualne...
 
Ladnie Kukiz strollowal ludzi na fb. Wrzucil program solidarnosci z 1980 i wszyscy na niego z morda wyskoczyli jaki to socjalny program ma :D
 
program Ikonowicza
11351279_843862972334740_2751779037485137564_n.jpg
 
Cookies jeszcze napisał: "Stworzenie warunków dla zaistnienia gospodarki wolnorynkowej poprzez m.in. odurzedniczenie Państwa, oDpodatkowanie pracy. Likwidacja podatku CIT, opodatkowanie molochów wielkopowierzchniowych i opodatkowanie banków. Odbudowa podstawowych gałęzi gospodarki Państwa (przemysł zbrojeniowy, wydobywczy, energetyczny, itd). Zmniejszenie o połowe akcyzy na energię. UPROSZCZENIE prawa podatkowego, zwiększenie kwoty wolnej od podatku.... Ale to NIE JA mam poprawiac sytuację ekonomiczna w Polsce a zespół ekspertów z Centrum Adama Smitha, przedstawicieli czołowych polskich przedsiębiorców i reprezentantów interesu pracobiorców."
 
Cookies jeszcze napisał: "Stworzenie warunków dla zaistnienia gospodarki wolnorynkowej poprzez m.in. odurzedniczenie Państwa, oDpodatkowanie pracy. Likwidacja podatku CIT, opodatkowanie molochów wielkopowierzchniowych i opodatkowanie banków. Odbudowa podstawowych gałęzi gospodarki Państwa (przemysł zbrojeniowy, wydobywczy, energetyczny, itd). Zmniejszenie o połowe akcyzy na energię. UPROSZCZENIE prawa podatkowego, zwiększenie kwoty wolnej od podatku.... Ale to NIE JA mam poprawiac sytuację ekonomiczna w Polsce a zespół ekspertów z Centrum Adama Smitha, przedstawicieli czołowych polskich przedsiębiorców i reprezentantów interesu pracobiorców."

To by była bajka...
 


Ciekawe, jak kolesia potrafią przyciszyć w pewnych momentach.

patrzac na to jak wiele razy się powołuje na bank światowy, można być pewnym, że stoją za nią mafie, służby i loże... :D

ale jebnieta baba
 
Ciekawi mnie z jednej strony bratanie się ze związkami zawodowymi, z drugiej pisanie o tym, że to CAS ma poprawiać sytuację ekonomiczną, czy to nie stoi w konflikcie? No i likwidacja CIT?
 
Back
Top