Polityka


Słaby zawodnik:) z tego Leszka. Tak jak mówiłem. Nie ma żadnych argumentów, by racjonalnie uzasadnić swoje działania po '89, więc bredzi o głębokiej komunie i stanie wojennym. Jestem skłonny "ciachnąć" - jak mówiono w podstawówce - się o piwko, że w dyskusji ekonomicznej nt. kapitalizmu Braun by go porobił.
 
a ten co zrobil?
btw jak dzis w wydarzeniach/faktach/wiadomosciach nie bedzie niczego o nowych tasmach to...


Prawde powiedzial.


Ale przyznam ze tvp mistrzowsko z wpadki lisa wychodzi. przeprosza i jeszcze gnojem obrzuca.

"jestes glupi", "przepraszam ze jestes glupi"
 
Na polsacie jest reportaz o tasmach. Zaskoczenie pozytywne tym wieksze, ze puscili te dotyczace nie tylko budki, ale finansowania kampanii, podejscia ministerstwa gospodarki do gospodarki czy te o piechocinskim.
Ktos oglada fakty na tvnie moze i moze powiedziec czy cos tam jest?
 
Ktos oglada fakty na tvnie moze i moze powiedziec czy cos tam jest?
Na TVN pojazd na Dudę, plus Korwina (zdjęcie immunitetu). Prócz tego pierdoły.

EDIT: Aaa, jest! Ale w tonie prześmiewczym, oczywiście.
 
Wiecie, że dalisćie sie nabrac?

Ustawka z Lisem była po to, by wladza przejela nawet interent.


Zauważyliscie? Sprawa z budą przycichla, bo kazdy o Karolaku pisze.
 
Co za żenada, musieli przeprosić za Pospieszalskiego nie podając żadnego argumentu czemu to robią. To jest kurwa żart jakiś jeśli chodziło tylko o tą głupią ankietę z WSI. Czy stwierdzenie w niej zawarte było nieprawdziwe? Czy WSI nawet wśród mediów głównego ścieku i salonu to jakaś trędowata instytucja, a jej poparcie to jak pocałunek Almanzora?
Jeżeli w październiku utrzymają się przy władzy to znaczy że mamy naród podludzi.
Panie, przecież to oczywiste od 1995 r.
 
  • Like
Reactions: mat
Kawul popiera Grzegorza Brauna!

11263064_379612192235830_3662847148298575783_n.jpg
 
co z tymi taśmami prawdy? coś z tv gadali?
bo nie oglądałem od kilku dni, a na necie w sumie cisza
 
Ja pierdole brak słów na to co się odpierdala. Lis wczoraj odwalił kawał skurwysyństwa, a te kurwy jeszcze wyjeżdżają z Pospieszalskim i mu program w gratisie zamykają. Co to ma być? Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Rozszarpią nas kruki i wrony. Zgnijemy jako jakaś bananowa republika w UE albo pod pręgierzem Rosji.
Przepraszam za wulgaryzmy. ale ostatnie dni po prostu zniszczyły u mnie wiarę w to, że coś się może w tym bagnie zmienić.
 
Ja pierdole brak słów na to co się odpierdala. Lis wczoraj odwalił kawał skurwysyństwa, a te kurwy jeszcze wyjeżdżają z Pospieszalskim i mu program w gratisie zamykają. Co to ma być? Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Rozszarpią nas kruki i wrony. Zgnijemy jako jakaś bananowa republika w UE albo pod pręgierzem Rosji.
Przepraszam za wulgaryzmy. ale ostatnie dni po prostu zniszczyły u mnie wiarę w to, że coś się może w tym bagnie zmienić.
to się nazywa dwójmyślenie
 
Ja pierdole brak słów na to co się odpierdala. Lis wczoraj odwalił kawał skurwysyństwa, a te kurwy jeszcze wyjeżdżają z Pospieszalskim i mu program w gratisie zamykają. Co to ma być? Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Rozszarpią nas kruki i wrony. Zgnijemy jako jakaś bananowa republika w UE albo pod pręgierzem Rosji.
Przepraszam za wulgaryzmy. ale ostatnie dni po prostu zniszczyły u mnie wiarę w to, że coś się może w tym bagnie zmienić.
też mam niezły mindfuck. debata, taśmy, pierdolec Lisa i spółki... co się kurwa dzieje?!
 
Back
Top