Polityka

ale alternatywą jest głos na Dudę, co też zakrawa na skrajną naiwność:D
ja tez nie jestem zwolennikiem Dudy ale w tym przypadku jest to mniejsze zlo, takie sa zasady i zeby cos ugrac trzeba sie nimi kierowac. Nie pojscie na wybory pomoze Komorowskiemu wiec z ciezkim sercem po glosie oddanym w pierwszej turze na Kukiza w drugiej moj glos pojdzie na Andrewsa.
 
comment_W2k2M6CxMbkeGpMsUjFpONwU7olWOaZH,w400.jpg
 
Bronek mowi,z e jest czlowiekiem niezaleznym buhahahahahahaha ciekawe co na to chlopaki ze sluzb i mocodawcy z Moskwy
 
Ta debata mnie utwierdziła jeszcze bardziej w przekonaniu, że czynię dobrze bojkotując drugą turę wyborów. Wygrał Bronek, nie dlatego, że był merytoryczny. Tylko dlatego, że był celny w ripostach, agresywny i energiczny. Duda mizernie, beż życia. Dał się zgrindować.
 
ja tez nie jestem zwolennikiem Dudy ale w tym przypadku jest to mniejsze zlo, takie sa zasady i zeby cos ugrac trzeba sie nimi kierowac. Nie pojscie na wybory pomoze Komorowskiemu wiec z ciezkim sercem po glosie oddanym w pierwszej turze na Kukiza w drugiej moj glos pojdzie na Andrewsa.
Dla mnie mniejsze zło to Bul. Duda robi lepsze wrażenie tylko tym, że do niedawna nikt nie wiedział kto to. Ot moja opinia, nie musimy się zgadzać. Smutne jest to, że debata nic nie wyjaśniła, a swoim poziomem trochę uwłacza wyborcom. Taki brawl pod wiejską dyskoteką.
 
Dla mnie mniejsze zło to Bul. Duda robi lepsze wrażenie tylko tym, że do niedawna nikt nie wiedział kto to. Ot moja opinia, nie musimy się zgadzać. Smutne jest to, że debata nic nie wyjaśniła, a swoim poziomem trochę uwłacza wyborcom. Taki brawl pod wiejską dyskoteką.
mysle, ze moglbys zmienic zdanie jakbys poczytal troche kim jest naprawde nasz milosciwie panujacy, poczciwy Bronus.
 
Bronek może i zaorał Dudę, ale w argumentach końcowych ten drugi wyszedł na prowadzenie. Dobre zagranie z tym "PiS PiS PiS PiS" z ust Komorowskiego. Zupełnie jak w reklamach się powtarza nazwę proszku by ludzie zapamiętali.
 
Nie przesadzajmy, Bronek nie zaorał,Dudy, ale fakt,ze minimalnie wygrał. Jednak merytorycznie słabo, dużo gorzej niż Duda.
 
Dwaj hipokryci.Według mnie łatwiej jest przeciwko urzędującemu prezydentowi debatować niż prezydentowi przeciwko kandydatowi.Nie ważne co mówią, bo prawdy w tym nie ma.

PS.Dobrze że krzesła nie przynieśli
 
Bronek nie ma nad sobą prezesa. Fakt. Ma oficerów prowadzących :D
Widzę że wiesz dużo o tematyce " Konfidenci" . W moim rejonie jest takich dwóch których można określić synonimami Kryminalista/złodziej/kapuś/lanser .... jeden specjalista od kredytów na słupy w SKOkach fotografuje się z Korwinem.Drugi od wymuszeń długów i wyłudzeń nieruchomości fotografuje się z lokalnymi działaczami PO
 
Komorowski 3/4 debaty atakowal Dude i rządy Pisu. Nie powiedzial nic o swojej wizji i dalszych planach. Żal patrzeć na ten cyrk.
 
Back
Top